Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Folyton vérzik az ínyem... fórum

Folyton vérzik az ínyem... (beszélgetős fórum)


2012. júl. 26. 16:35

Köszönöm!

Dokinál voltam, ő sem tudott mit mondani, valószínű hajlam az érzékeny íny...

2012. júl. 25. 14:23
a parodontax nekem is csak átmenetileg volt jó. viszont nekem attól múlt el, h egyszer nagyon megfáztam, és a körzeti doki írt fel egy antibiotikumot. és attól teljesen elmúlt!! ennek már több mint fél éve, és azóta nem vérzik egyáltalán, de továbbra is használom a paradontaxot megelőzésképpen.
7. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Comediangirl)
2012. júl. 25. 10:42
Páromnak is mindig így volt.Ő parodontax fogkrémmel mosott fogott és valamilyen vitamint szedett rá,aminek most nem jut eszembe a neve.Neki is addig segít,amíg alkalmazza.Ha egyikkel leáll,visszajön az egész.Volt fogorvosnál és azt mondta,amit tudtunk,hogy folyamatos ínygyulladása van.Nem tud mit csinálni vele,ez mindig így lesz.Ha nagyon érzi,hogy gyulladt,akkor szedi a vitamint és parodontaxot is használ,de nem folyamatosan,mert elég drága mindegyik.
2012. júl. 25. 08:00
Egyrészt menj el fogorvoshoz, és tetesd rendbe a fogaidat, az már biztosan segít. Mellette vegyél a gyógyszertárban grapefruit mag kivonatot. Ez egyrészt tele van C vitaminnal, másrészt fertőtlenít is. Jó szokott lenni fogínyre az azzal való öblögetés. De persze a fogorvost az sem pótolja.
5. e236e7b86c (válaszként erre: 1. - Comediangirl)
2012. júl. 24. 17:52
íny gyulladásod van menjél fogorvoshoz.ne kísérletezz.
2012. júl. 24. 17:20
Nekem is a fogkőtől volt. Le kell szedetni gyakran.A fogorvos nem mondta, hogy vitaminhiánytól lenne.
2012. júl. 24. 17:14
Valamilyen vitaminhiányod van szerintem, érdemes lenne fogorvossal megbeszélni, mert így csak a tüneteket nyomod el a fogkrémmel és a szájvízzel.
2012. júl. 24. 17:13
Nekem a fogkőtől volt. Mióta leszedettem (magán rendelésben, mert ott szedték le a hátsó fogakról és a belső ívről is rendesen), és elmúlt a gyulladás, azóta nem vérzik.
2012. júl. 24. 17:12

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, mert elviselhetetlen már ez az állapot.

Folyton szivárog a vér az ínyemből.

Paradontaxot javasoltak, és cserszömörcés vizet, de csak átmenetileg használ.

Valakinek volt már ilyen?

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook