Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » XXX. év feletti nők fóruma fórum

XXX. év feletti nők fóruma (beszélgetős fórum)


2014. febr. 22. 10:37
34 vagyok, 4éves a lányom. Nagyon jól érzem magam testileg és lelkileg egyaránt.Igaz kövér vagyok de ez sem zavar.Nem használok csodaszereket.Engem a kiscsajszim fiatalít.Imádom az életemet még akkoris ha néha kemény!
2012. ápr. 6. 14:49
sziasztok! Én 37 éves vagyok, és jelenleg főiskolára járok munka mellett. Ha suliban vagyok, akkor inkább előkerülnek a szépségápolási kellékeim, (csoporttársaim jóval fiatalabbak) egyébként sportolok rendszeresen, így a futáshoz igazából mindegy. A munkahelyemen hangulatfüggő, de szerencsés adottságom van, fiatalabbnak gondolnak engem is, mint ami vagyok. Persze a hajam én is festem, ami részben az ősz hajszálak miatt van, részben az újdonság varázsa. A lényeges kérdés számomra az, hogy az adott pillanatban sikerül-e megtalálnom magammal a kapcsolatot testi-lelki-szellemi összhang formájában. Ha igen, akkor az a nap már jó! A gondok esetében is könnyebben sikerül a megoldás gombot megtalálni. Szép napot nekünk harminc- xxxxx -soknak!!!!!
2010. márc. 2. 19:02

Sziasztok!

Én 8 nap mulva leszek 45 éves. A hajam festem, az arcomra hidratáló krémet hesználok. Sminkelem magam, de nem azért, hogy fiatalítson, egyszerűen tetszik és szeretem. A gyerekeim már nagyok. Most már jut idő bulizni. Van úgy, hogy együtt megyünk a gyerkőceimmel koncertre. :)

2010. febr. 10. 21:40
Sziasztok...Októberben töltöttem a 35-öt.Van három gyönyörű gyermekem akiknek születése megfiatalít egy orvos barátunk szerint.3. gyerkőcöm 2009 nyarán született és akkor mondta a doki ismerős,hogy a nők megfiatalodnak, megszépülnek a szülés után.Remélem így van..Sajna néha a hangulatom depis, de ezen változtatni kell és fogok is.Amúgy párommal együtt az a véleményünk,hogy nem nézünk ki annyinak mint amennyiek vagyunk..Az idő megy és ez leginkább a gyerekeink növekedésén látszik...Nincs ezzel semmi gond...Sminkelgetek de nem minden nap..Krémekre nagyon érzékeny a bőröm, így ha használok is csak babakrémet...Tornászgatom igaz csak néha éri el az egy órát a hossza...Sok folyadék és kímélő étrend amit be kéne tartanom...
2008. nov. 2. 22:58
Én már 32 múltam. Nem festem a hajam, nem sminkelem magam . Nemrég vettem egy Anew 2 az 1-ben bőröregedést késleltető arctisztító gélt, de csak ha néha eszembe jut vagy van kedvem hozzá akkor használom. Amúgy nem nagyon adok magamra.
16. Rosa
2008. okt. 17. 17:26

Sziasztok 30-on túliak!

Nem jártok már erre?

Én 38 vagyok,és most boldog!Kicsit rossz kimondani,hogy már 38,de nem érzem magam ennyinek!

15. 01c8755c79 (válaszként erre: 14. - 01c8755c79)
2008. jún. 5. 07:46
... hja és elegendő alvás... és sok ásványvíz... cigarettamentes élet. (Az alkoholmentességet nem mondanám, mert a vörösbort pl. megiszom és nyáron nagy melegben imádom a sört. :o))
2008. jún. 5. 07:29

... azt hiszem én is elmúltam 30 a 42 évemmel, de már túlkoros vagy ide, tehát csak bekuksizom.

Csak a sminklemosáshoz használok krémet, a sima kb. 300 Ft-os Dove kerek dobozost. Semmi mást, és ez így teljesen bevált. Amúgy ami szépíti az embert az valóban nem a sok drága kence, hanem a nevetés, a kedvesség, a belülről jövő szeretet és figyelem mások iránt. Ha megnézitek, a gonosz emberek, akármilyen jó alakúak, csinosak, akkor is csúnyák. :o))

.... és nagyon jól érzem magam a bőrömben. A gyerekek már viszonylag nagyok, tehát mondhatni, hogy az általános kis lelki ápoláson, és a hűtő telipakolásán kívül nincs gondom velük, így magamra is jut idő. Tornászom, táncolok (a lányommal együtt).... és szééééééééééééép az élet! :o)))))

2008. jún. 5. 07:23
sziasztok holnap lesz az xxxx+1 szülinapom!ez már a világváge?? mert nekem most olyan a hangulatom!de majd elmúlik ám!!még jó,hogy nem minden nap szülinap! további szép napot!
2008. máj. 22. 14:32

Sziasztok!Közelebb vagyok a negyvenhez én is,de sokan mondják:akár tizet is letagadhatnék (de miért tenném,büszke vagyok rá!)...és nem is érzem magam többnek annál :)

A családom is megfiatalít,a párom 5 évvel fiatalabb,a kicsi lányom 21 hónapos,a nagylányt meg a hugomnak nézik inkább...

Nem használok ránctalanító krémeket,enyhén sminkelek,a hajam muszáj befesteni időnként,de csak természetes színre.Próbálok divatosan öltözködni...ha éppen nem a homokozó szélén üldögélek...

Én jól érzem magam a bőrömben így a negyedik x felé is :))

2008. máj. 22. 10:27

Sziasztok!

33 leszek júliusban és jobban érzem magam mint valaha!Nem sminkelek.Jó arckrém és testápoló.Nálam ennyi.

2008. márc. 6. 12:55

36 leszek idén, de ez nem foglalkoztat, semmi kence-ficét nem használok, a hajam festem mivel sok az őszhajszálam, örököltem- 3 évesen már volt 3 szál, néha a szemem kihúzom, állitólag a korom nem mutatom(amikor 28 évesen munkahelyet váltottam, 18 nak gondoltak az ottani dolgozók, nemtudom igy van-e)Jól érzem magam a bőrömbe, két kisgyerekem van egy 4 éves és egy 3 hós.

Minden kornak megvan a maga szépsége

2008. márc. 6. 12:35

Sziasztok!

Én 31 éves múltam. Próbálok nem foglalkozni a korommal, sajnos telik az idő, senki sem lesz fiatalabb. De minden kornak megvan a maga előnye, szépsége. Én annyit teszek csak, hogy esténként bekrémezem az arcom, néha-néha egy pici smink, nem hízok el, próbálok csinosan öltözni.

2008. márc. 5. 15:31
Sziasztok! Én már közelebb vagyok a 40-hez, mint a 35-höz, de még nem teszek semmi különöset a ráncok ellen. Először is nem tartom fontosnakk, hogy letagadjak a koromból (bár szerencsére többnyire nem tartanak annyinak, amennyi vagyok), másodszor nem is igen jut időm kenceficézni magam egy iskolás és egy 2 éves gyermek mellett. Alapvetően jól érzem magam és semmivelsem vagyok komolyabb, mint voltam 20 évesen. A felelősség több, de egyébként még mindig nem vagyok felnőtt.
2008. márc. 2. 14:23
Én áprilisban 35 leszek, de nem érzem magam annyinak, sokak szerint nem is vagyok annyi. Igaz a lányom is fiatalon tart. 04.-én lesz 10 hónapos.
2008. márc. 2. 14:19
itt vagyok, tavaly november óta már közétek tartozom, betöltöttem a három ikszet...
2008. márc. 2. 14:19
Én is már harmincon túl vagyok,de sokak szerint nem tűnök annyinak.Nem használok semmi kenceficét,vagy csak nagyritkán.Az ősz hajszálakat azért befestem, azt ki nem állhatom.
4. 0c97fbb607 (válaszként erre: 3. - 244ed1c739)
2008. márc. 2. 14:14
Itt vagyok,lassan a negyvenet is elérem ,de még nem tettem semmit azért ,hogy ne nézzek ki annyinak ,mint amennyi vagyok,és azt hiszem ,ez az évek múlásával sem fog változni:)))
2008. márc. 2. 14:10
30.év feletti nők,hol vagytok????
2008. jan. 20. 09:55
Nem kell ilyen tragikusan megélni, nincs ezzel semmi baj. Ez az élet rendje. Nem használok ránctalanító krémeket, de sminkelem magam, mert így érzem jó magam.Sokat mosolygok mert a kisugárzás a lényeg. Nem kell annyit a tükör előtt állni, mert túl szigorúak vagyunk magunkkal inkább az utcán melóban (stb.) kell gyűjteni a férfiak esetleg a nők elismerő pillantásait.Én ezt teszem és önbizalmat ad. A legjobb mikor a nők mondják milyen szép az arcom, mert ez valahol nagyobb elismerés, mint a férfiak dicsérete. Természetesen nem vagyok oda magamtól, mert szerintem egy átlagos csaj vagyok, csak rásegítek egy jó sminkkel és a vidámságom, mosolyom is szépít.
2008. jan. 20. 07:57

30.év felett mit/miket teszel azért,hogy megőrizd a szépségedet,fiatalságodat?

Használsz speciális krémeket a ráncok ellen?

Narancsbőr eltűntetésére van jó tanácsod?


Hogyan élted meg hogy átlépted a harmadikX-t?

Érettebnek érzed magad mint huszonévesen?


Írj ha elmúltál már 30éves!Itt a helyed!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook