Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kézilabda hobbi szinten fórum

Kézilabda hobbi szinten (beszélgetős fórum)


2023. júl. 29. 19:56

A Híd-Unió sportegyesület vár minden felnőtt, kézilabdás múlttal rendelkező játékost férfi és női csapataiba. Heti 1-2 edzés és egy kiváló közösség vár rád!

Várjuk jelentkezésed a következő e-mail címek valamelyikére: Női Játékosok - hidlanykak@gmail.com; Férfi Játékosok - kezilabdavaranuszok@gmail.com

2021. aug. 30. 11:38

Sziasztok!


10 évig kézilabdáztam, de az élet úgy hozta, hogy abba hagytam a játékot!

Viszont szívesen visszatérnék, szeretnék csapattag lenni!

Általában beállós, jobb szélső (jobb kezesként)

és legtöbbször kapus pozícióban helyezkedtem el!


Nekem a XI.;XIII. és III. kerület lenne a legideálisabb, de szívesen meghallhatok más lehetőségeket is!

2020. jan. 7. 22:05

Sziasztok!


Több éve működő amatőr kézilabda csapatunkba keresünk új csapattársakat.


Heti egy edzésünk van amit edző tart, ennek helye és időpontja: Kőbánya - hétfő 19:30-21:00-ig (további részleteket privátban).

A hangulat kiváló, kort tekintve vegyes a "felhozatal" ...szóval bárkit szívesen látunk közöttünk aki korábban már valamilyen szinten "nyúlt kézilabdához" :)


Ha kedvet kaptál jelentkezz az alábbi email címen:

krajcz.anita@gmail.com

21. Vmfot
2018. szept. 11. 22:10

Kézilabda egyesületünk gyermek, ifi fiú/lány és játékos múlttal rendelkező felnőtt férfi/női játékosokat keres Mogyoród és vonzáskörzetében. (a csapatok már megvannak)

jelentkezés és további infók kérése az alábbi emailen kérhető:

kesalav@citromail.hu

Várunk mindenkit szeretettel! :)

2018. febr. 24. 18:45

Sziasztok!

Budapest bajnokságban játszó női kézilabda csapatunkba (Híd Unió Mozgás Öröm) keresünk játékosokat.

Mottónk: "Van egy CSAPAT, így, csupa nagy betűvel. Van egy csapat, ahol mindenki érték. És az, ami itt mindenkit összekapcsol: a kézilabda szeretete,

egymás megbecsülése és az elvégzett munka tisztelete. Nem számít, ki, honnan, milyen tudással, hány év kihagyással érkezett. Az számít, hogy köztünk van!"

Ha kedvet kaptál hozzánk, várunk szeretettel.

Honlapunk: [link]

Jelentkezés: mosekezi@gmail.com

Jelige: Mozgás Öröm

2015. febr. 26. 23:19

Sziasztok!!!



Budapesten vagy annak közelében lakó férfiak jelentkezését várjuk kézilabda csoportunkba.



Heti egy alkalommal VASÁRNAP 14:30:16:00 KÖZÖTT TARTJUK AZ EDZÉSEKET.

Újpesten a Tunsgram sc sportcsarnokában (1044 Budapest, Megyeri út 6.).


Nagy elvárások nincsenek,

a lényeg, hogy szeresd a sportot s légy legalább 16 éves, de ha már tudsz kézilabdázni az mindenképp előny, viszont ha nem akkor itt az idő, hogy megtanulj. :)

szükség van még játékosokra! az első edzés március 8.-án lesz!

2015. febr. 20. 17:27

Sziasztok!

Tervek szerint márciusban induló, edzésekre várom kézilabdázni vágyó férfiak jelentkezését.

Szóval, ha szeretnél játszani, kikapcsolódni, lépj be a csoportba s ott bővebb információval tuddok szolgálni.

Fontos, hogy csak azok lépjenek be akik valóban szeretnének játszani!

Köszönöm.

[link]

ha a link nem jó, akkor face-en keressetek rá a Férfi amatőr kézilabda Budapest csoportra.

2014. okt. 24. 14:43
Sziasztok! Én is csapatot keresek, 19 éves vagyok. Jobbszélen játszottam 3 évig, de a suliváltás miatt ott kellett hagynom a csapatom. szadrienn23@freemail.hu
2014. szept. 18. 09:00

Sziasztok!


Engem is érdekelne! 6 évig kéziztem Tatabányán, de mikor feljöttem egyetemre 5 éve,befejeztem és iszonyatosan betunyultam, nagyon hiányzik az egész... Nagyon jo lenne ujra egy csapat tagjának lenni ilyen szinten, és habár az állóképességem egyelőre a béka popsija alatt van, de most megfogadtam, h ezen mindenképp változattok, és ehhez úgy hiszem a kézi a legjobb választás! :) Úgyh ha esetleg lenne egy üres poszt örülnék ha csatlakozhatnék. Bal lövőt és beállóst is játszottam!:)

15. reze (válaszként erre: 14. - Reni_77)
2014. szept. 15. 13:16

Szia Reni!


Keresel még kézilabda csapatot?

Üdv,


Brigi

2014. márc. 28. 13:44

Sziasztok!


37 éves vagyok, nagyon szeretnék újra kézilabdázni, hobbi szinten. 10 évig kéziztem, jól játszottam, de ennek már lassan 20 éve, és egyre jobban hiányzik.

Jó lenne újra játszani egy jó csapatban:) És nagyon remélem, hogy ezt sem lehet elfelejteni:)

Budapesti lehetőség érdekelne, heti egy edzést tudnék vállalni.


Köszönöm

Reni

2013. szept. 9. 20:44

Sziasztok.


Budapesten alakult női amatőr kézialbda csapatunkba keresünk játékosokat.


Az edzéseke egyenlőre hétvégén vannak.


Megtaláltok minket a facebook-on.

Felnőtt női amatőr kézilabda(Bp) néven vagyunk fent. Akit érdekel, szívesen látjuk.

2013. aug. 31. 20:29

Sziasztok! Már régi vágyam hogy kézilabdázhassak! Tass és környéke jöhet szóba! Ha esetleg valaki tud valamit az írhat a csilluska93@gmail.com email címre. Korom 20 éves. Iskola szinten kézilabdáztam.

Elöre is köszönöm

Üdvözlettel Nagy Csila

2012. okt. 10. 22:13

Szia! Engem érdekelne a dolog. Hol tudok esetleg több infóhoz jutni, mikor van, hol, ilyesmi? Azóta kipróbáltad?


Köszi a válaszod Viki

2012. aug. 17. 10:44
Sziasztok! Találtam egy csapatot ahova lehet menni kézizni debrecenbe. HA valakit érdekel írjon privit.Még én se voltam jövő héten megyek így tapasztalatokat nem tudok mondani de infokat meg hogy hol lehet érdeklődni azt igen.
2012. aug. 13. 19:20

Sziasztok!


Férfi kézilabda csapatot szervezek a XV-ker környékén valamelyik csarnokban!

Teljes mértékben hobbi szinten iskola, munka mellett!

Eddig sajnos csak négyen vagyunk, de jó lenne ha összejönnénk 14-16-n!

Várom a jelentkezéseket a sziligergely@gmail.com vagy a 06/70-334-3896-os telefonszámon!


Üdv: Gergő

2012. aug. 4. 20:32
Sziasztok Debrecenben nem tudja valaki,hogy hova lehetne menni kézilabdázni.Én kézilabdáztam 5 évig aztán abba kellett hagynom most szívesen mennék megint ha csak hobbi szinten is, csak nem tudom hol kezdjek neki.
7. szabot.88 (válaszként erre: 6. - 9d7907a17a)
2012. júl. 24. 10:31

Szervezés kérdése. Mi kicsi faluban lakunk, nyáron mezőgazdasággal foglalkozunk, ilyenkor nem érünk rá, de szeptembertől az iskola tornatermében péntek esténként játszunk :) A csapat összetétele is érdekes kb 16-tól 50 évesig :) de nagyon élvezzük...

Remélem megmarad ez a lehetőség az idén is, mert valami gond van az iskolával.....

6. 9d7907a17a (válaszként erre: 5. - 84nikisz84)
2012. júl. 24. 10:24
Sajna, az pont az a 200km. Kár, pedig szívesen játszottam volna újra.
2012. júl. 24. 10:01

Bocsi, csak a lenyeget nem itram bele.

Budapesten szeretnem a 11. vagy 9. keruletben.

2012. júl. 24. 09:56
Hahó! Hol szervezed? Mert 200km-t nem utaznék érte.
2012. júl. 24. 09:34
jaja, mert en is jelentkeznek, na de Angliaban elek.. ;)
2012. júl. 24. 09:33
Azért azt kiírhattad volna, h hol???
2012. júl. 24. 09:32

Sziasztok!

Kézilabdát szervezek. Olyan kézilabdázni tudó lànyokat keresek, akik szeretnének péntek esténként egyett edzeni, majd egy jót játszani. Hobbi szintű játékròl lenne szó.

Engem Nikinek hívnak és több mint 10 évet kézilabdáztam, de abba kellett hagynom és mivel nagyon is hiányzik a sport az életemből összehozok egy ilyen pénte esti szórakozást.

Kérek mindenkit, hogy csak akkor jelentkezzen, ha tényleg komolyan gondolja.

Írjatok nekem a fuego1984(kulac)freemail(pont)hu címre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook