Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szemünk fénye megszületett! fórum

Szemünk fénye megszületett! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szemünk fénye megszületett!

18. Katalin02 (válaszként erre: 17. - Babetta326)
2012. aug. 29. 14:56
Kitartást a végére és könnyű szülést neked is! :)
2012. aug. 24. 16:12
Jaj, mi kismamák milyen sírósak vagyunk! Hát bizony én is elpityeredtem... még van hét hetem, de csak a könnyű szüléstörténeteket vagyok hajlandó olvasni... és Ez egy gyöngyszem azok között is! Köszönöm!
2012. júl. 25. 19:01
Nagyon szép a bevezető szöveged, ezen még a könnyem is kicsordult :)
2012. júl. 25. 14:23
Kati! Nagyon szépen leírtad, olyan jó volt elolvasni:-))) puszi
14. Katalin02 (válaszként erre: 11. - Kneseva)
2012. júl. 24. 21:09
Gratulálok nektek! :)
13. Katalin02 (válaszként erre: 10. - Monlevi)
2012. júl. 24. 21:08
szia!kistarcsán szültem a flórban és nem volt sem a dokinő sem a szülésznő fogadott.de nagyon rendesek voltak.
2012. júl. 24. 20:21
Nagyon szép és megható cikk, elsírtam rajta magam. És végre valami pozitívat is olvashattam, én is szülés előtt állok és jól esett ilyet is olvasni, nem csak rémtörténeteket mert azokkal már torkig vagyok. Igaz hogy a szülés nem lehet könnyű szerintem senkinek de mindenkinek ilyen élményt kívánok!
11. kneseva (válaszként erre: 7. - Katalin02)
2012. júl. 24. 20:03
AZÉRT HATOTT MEG, AMIT ÍRTÁL, MERT A PÁROMNAK MOST-- 70 EN TÚL-- SZÜLETETT AZ ELSŐ UNOKÁJA . REMÉLEM NEKEM IS Ő LESZ AZ ÖTÖDIK UNOKÁM. KÉT HETES TÜNEMÉNYES BABA.
2012. júl. 24. 18:52

Szia Kati!

Csatlakozom az előttem szólókhoz,Gratulálok és jó volt olvasni a cikkedet! Sajna még én is előtte állok 1-2 héttel, emiatt szeretném megkérdezni hol történt meg a szülésed(melyik kórház),illetve fogadott orvosod-szülésznőd volt e?

Köszi a választ.

9. Katalin02 (válaszként erre: 8. - Franc22)
2012. júl. 24. 13:53
Köszi és kívánom hogy neked is könnyű szülésed legyen! :)
8. Franc22 (válaszként erre: 1. - Katalin02)
2012. júl. 24. 12:53

Gratulálok a kis jövevényhez és ehhez a remek íráshoz!!!!

Remélem nekem sem lesz rosszabb és majd én is ilyen élményről számolhatok majd be.

7. Katalin02 (válaszként erre: 4. - Kneseva)
2012. júl. 24. 11:11
A bevezetőt én is loptam valahonnan,de mintha az én érzésemről szólna.Nyugodtan használhatod és köszönöm a kedves szavakat!
6. Katalin02 (válaszként erre: 5. - Aville)
2012. júl. 24. 11:06
Kislány és Bettina Adrienn-nek hívják :)
2012. júl. 24. 10:26
Kisfiú vagy kislány? Mi lett a neve? Vagy figyelmetlen voltam, benne van?
2012. júl. 24. 10:26
Olyan meghatóan szép bevezető, ajánló sorokat írtál, hogy elteszem, s engedelmeddel,alkalmasint használni is szeretném. Igen, valahogy így kell egy gyereket, egy leendő felnőtt palántát fogadni, ennyi o k o s szeretettel . Üdítő volt a rettenetesen sok, olykor geil, megnyilvánulás után. Tartsd meg ezt a világos, örömteli,féltve gondoskodó érzésedet egy életen át. Szerintem, ez az igaz szeretet. Meglepően jól esett olvasnom.
2012. júl. 24. 09:28
Köszi :))
2012. júl. 24. 09:22
Gratulálok, gratulálok, gratulálok! :D
2012. júl. 24. 09:08
"Megszülettél, s én azt sem tudtam, hogyan fogjalak Téged; Csodálkoztam: Te vagy az tényleg, ki mostanáig belülről rugdosott, s most meghódítani készülsz egy idegen világot? Szerettem volna rögtön elmesélni, milyen az élet. S hogy én Veled leszek, sosem kell félned. Szerettem volna füledbe súgni valami nagy-nagy útravalót, hogy legyél Te mosoly, fájdalmat gyógyító, ajtókat megnyitó ölelés. Legyél fészek, puha párna, melegség, hol a fáradt vándor otthonra találna. S most is füledbe dúdolnám csendesen, halkan: legyél Te tűz, fagyot olvasztó, legyél Te csend, meghallgató, legyél Te dal, enyhet adó, legyél Te szél, simogató… Legyél az, kinek Isten Téged teremtett… És tudd bármikor, bárhol: Én nagyon szeretlek…"

Ugrás a teljes írásra: Szemünk fénye megszületett!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook