Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondoltok a webdesigner szakmáról? Érdemes lenne belevágni? fórum

Mit gondoltok a webdesigner szakmáról? Érdemes lenne belevágni? (beszélgetős fórum)

2012. júl. 23. 14:05
jó ötlet, de a suli nem elég... és jobb cégekhez csak nagy tudással illetve tapasztalattal lehet bejutni! vagyis suli alatt is csináld aktívan különben nincs értelme!
2012. júl. 23. 12:14
Tudom, ezt unokatesóm is mondta.
6. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 5. - 0f0396f307)
2012. júl. 23. 12:12
Te tudod.. De azt is tudd, hogy ehhez baromira nem elég elvégezni az iskolát. Ehhez folyamatosan tanulni kell, mert szinte naponta van változás.
2012. júl. 23. 12:10
Nekem ez egy alap lenne. Az unokatesóm is ilyesmivel foglalkozik (honlapok, reklám...stb.) Ő tudna nekem segíteni.
2012. júl. 23. 12:06

okj-s webdesigner.. vicc.


Még a sok felsőoktatásból kikerült "szakember" között is úgy kell keresni az igazán jót, mint a fehér hollót. Az okj-s tanfolyamoknak az értéke pedig nulla.

2012. júl. 23. 11:47
Nyugodtan vágj bele, több barátom is ebben dolgozik, és jól lehet vele keresni. Ennek a szakmának van jövője Magyarországon is, és bárhonnan tudsz dolgozni (b.nőm pl. Kanadai cégnek dolgozik otthonról, annyi a hátránya, hogy éjjel vannak a skype megbeszélések:D)!
2012. júl. 23. 11:40
Eredeti terveim szerint Főiskolára vagy Egyetemre szerettem volna menni, de hála a mi szeretett kormányunknak erre esélyem sincs. Diákhitelt pedig eszem ágában sincs felvenni. Így marad az OKJ. :(
2012. júl. 23. 11:38
Mit gondoltok a webdesigner szakmáról? Érdemes lenne belevágni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook