Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Félúton a siker felé fórum

Félúton a siker felé (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Félúton a siker felé

1 2 3 4 5
2012. aug. 23. 22:57

elnézést, nagyon nem értem rá ebben a pár napban. találkoztam régi barátnőimmel,kicsit sétálgattunk,holnap elmegyünk egyet pizzázni..nem baj,ha bűnözök néha !:)

20.ámn én itthon voltam,kicsit pihentem,mert ugye az előtti nap jöttünk haza abádszalókról:) nagyon jól vagyok,hisz elértem a 71 kg-ot végre ^^ . én most fejeztem be a 2X20 perc rubintomat és még kicsit ugrálok :) Café,remélem,minnél hamarabb visszatérsz!!:) Bekacomb, ne menj,kérlek. nem volt időm idejönni,de most már csak vasárnap fogunk délután Gyömrőn strandolni,aztán kifújt a nyaram,szabad leszek !!:D

2012. aug. 23. 09:16
Na jó, én léptem innen, semmi kedvem magamban fórumozgatni. :-(
2012. aug. 22. 09:37

Úgy látom, haldoklik a fórum. Vagy már meg is halt? :-)

Én tegnap 45 percet szobabicajoztam, olyan jólesett! Alig vártam, hogy elaludjon a kislányom. :-)

Meséljetek, mi újság? Café* jelentkezz, minden rendben? Musicallany te hogy vagy? Valami csak történt veletek. Hogy telt a 20.-a? Voltatok valahol vagy pihentetek?

Pussz

2012. aug. 20. 22:08

De jó, ezer éve nem voltam a gyömrői strandon. Amúgy viszonylag hosszú ideig laktam Maglódon. :-) De visszamennék. Én nem tűntem el, csak utoljára én írtam, és nem akarok magammal beszélgetni. :-)

Vége a párom szabijának, és nem mentünk sehová. Vagy elment dolgozni, vagy itthon dolgozott. Szóval most eléggé el vagyok kenődve. De lesz ez még így se. Jók legyetek!

2012. aug. 20. 13:48

Café.. ez a beszéd!! hiszek abban,hogy sikerrel fogsz járni!!:)

el vagytok tűnve csajok!!

én szombat déltől a tisza-tónál nyaraltam családdal megint, vasárnap este értünk haza..nagyon álmosan:). volt gyros, fagyi.. minden jó . séta , egy órás kenuzás(még mindig izomláz van a karomban) napsütés , jókedv.. emberek alig voltak mondjuk. szombat este elmentünk a törzshelyünkre, az abádszalóki strandra.. nagy csalódás ért,mert már a szüleim minden nyáron 20 éven át itt voltak..meg ugye én 16 évig.. de teljesen le van pukkanva, alig vannak emberek.. van 1-2 büfé meg pár játékgép.. ennyi.. este apostol koncert volt.. szóval max 200 ember lehetett a parton.. minden le van zárva...sajnálom azt a helyet :/.. de még nyáron 1X-2X lemegyünk strandra..Gyömrőre..velencei tóra ilyen 1 napokra..aztán 29.én könyvosztás.. szeptember 3.án évnyitó :) addig még kb 3-5 kg-ot le kellene adnom.. de csak magamnak tűztem ezt ki célnak..még nem biztos,hogy sikerülni is fog :):)

2012. aug. 15. 22:02
Café*, remélem, sikerrel jársz, őszintén! :-) Musicallany tök jó ez az idézet.
2012. aug. 15. 16:07

de ahogy visszamegyek Pestre, kezeltetni fogom ezt a problémát és elmegyek szakemberhez, már évek óta ezt kellett volna tennem...

csodát nem várok, de ártani nem fog, ha beszélek bizonyos dolgaimról egy tapasztalt pszichiáternek.

139. b14310253d (válaszként erre: 138. - Musicallany)
2012. aug. 15. 16:05
mert komoly alvászavaraim is vannak sajnos már évek óta. :)
138. musicallany (válaszként erre: 137. - B14310253d)
2012. aug. 15. 14:32

ez csak természetes :):)

amúgy nyár van...ilyenkor miért vagy fent korán?:D

2012. aug. 15. 07:50
KÖSZÖNÖM NEKTEK!
136. musicallany (válaszként erre: 135. - 4f317d695c)
2012. aug. 15. 02:42

musical Lány.. fiatalabb koromban folyton musicaleket hallgattam..

félutat én úgy értettem,hogy én 40 kg-tól szeretnék megszabadulni és ennek a felét már sikerült teljesítenem.

Próbálkozok és eredményesen.Hülyéskedni? nem hiszem,hogy ebben a témában én hülyéskednék.

135. 4f317d695c (válaszként erre: 1. - Musicallany)
2012. aug. 15. 01:34

Szia musicallany! (tök értelmetlen szó)

Nincs félút!!!!!!!!!!!

Vagy-vagy.

Lehet próbálkozni, lehet hülyéskedni.

Vagy-vagy.

2012. aug. 15. 00:53

annyira kedvesek lettetek számomra!!mind!!

én csodálkozok magamon néha, hogy képes vagyok a rossz dolgokban is a jót észrevenni:) és mindenből erőt merítek!! Café!! légy magabiztos!! mi is csak segíteni próbálunk. azzal magadon is segítesz, ha a lelkedet kiöntöd valakinek!! és az még jobb,ha az a valaki segíteni is tud!! ha bármi van, mi itt vagyunk.:)

sajnos még túl fiatal vagyok, így túl sok gondom még nem volt az élettel, meg úgy alapból a környezetemben. bár azt nem mondom,hogy nem éltem még át a poklot,hisz akkor az életmódváltásomat sem tudtam volna elkezdeni.

én úgy vagyok vele,hogy minden nő/lány gyönyörű, hisz az Isten így teremtett meg minket!! egyedinek. örülök,hogy belőlem csak egy van. és boldog vagyok,hogy titeket is megismerhettelek. mindenki különböző...csak sajnos a média kitalálta, hogy csak azok a szépek, akik modellalkatúak, 180 cm magasak és magamutogatók.. pedig ez annyira nem igaz!! a szépség belülről fakad!! csak ezt a média az emberek fülébe ültette.. hirdetik a fogyasztó szereket ezerrel..de azokat is sovány emberekkel. én engem a szüleim azzal a tudattal neveltek föl,hogy a gebék csúnyák.. :) bennem nincs meg az az igazi "csordaszellem" , ami a mostani tinédzsereket előrehajtja. sokan az iskolámban csak buliznak, egymást utánozzák, ha az egyik elkezdi éheztetni magát, a másik is.. én minek kínozzam magam? saját ütememben fogyok, felnövök, változok.

Café!! gyönyörű vagy!! hidd el!! nem láttunk még , de amit írsz.. tisztalelkű őszinte, becsületes ember vagyés közvetlen. megbírsz nyílni mások előtt ..és belátod,hogy problémáid vannak. a tökéletlenségekből.. a kis hibákból alakul ki a gyönyörű ember!!

egyik példaképemtől, michael jacksontól egy kis dal idézet:

"mosolyogj,még ha a szíved fáj is , mosolyogj,még ha nagyon nehéz is. akkor is , ha felhők takarják az eget,mely alatt jársz! Ha mosolyogsz, bár félsz és szomorú vagy, mosolyogj és talán holnap rájössz, hogy érdemes élni! "

ezzel a tudattal érdemes élni, mosolyogj a rosszra, légy pozitív!! légy bizakodó! halgass a szívedre!

133. Bekacomb (válaszként erre: 131. - B14310253d)
2012. aug. 14. 22:34
Ez a beszéd, nyugodtan öntsd ki a szíved, engem nem zavar, sőőőőt. Remélem, tudunk segíteni, hogy jobban érezd magad. Nagyon jólelkű ember lehetsz, mert annak ellenére, hogy komoly problémákkal küzdesz, még te adtál erőt nekem a múltkor! Értékeld jobban magad, mert kedves vagy, és igenis értékes ember! Ezt tartsd szem előtt! Vedd észre a pozitív tulajdonságaidat is! ;-) Folyton szapulod magad, pedig nem ezt érdemled. :-)
132. Bekacomb (válaszként erre: 130. - Musicallany)
2012. aug. 14. 22:30

De jó, amit írtál. És nagyon igaz szerintem. Ha a lelked rendben van, az tényleg látható. Ezt hívják úgy, hogy kisugárzás. Én régebben azt hittem, sokkal nezezebb lesz elfogadnom magam. De nem! Egyszerűen meguntam, hogy sajnáljam magam, no meg hogy utáljam. Arra gondoltam, hogy ugyanazt az energiát fordíthatom arra is, hogy jól érezzem magam. Persze nyilván jobb lenne vékonynak lenni.

Amúgy holnap megyek pajzsmirigy vizsgálatra. Mert hogy fogyok én, csak iszonyatosan lassan. Gondoltam, jobb ha megnézetem. Igen sok dolgot megvonok magamtól, ennél durvábban meg nem akarom csinálni a diétát, ugyanis ez életmódváltás lenne, nem pedig önsanyargatás ugyebár. Régebben csináltam azt is, de nem akarom még egyszer tönkretenni magam.

Café* nekem te olyan magányosnak tűnsz. Annyira rossz ezt olvasni, hogy ennyire el vagy kámpicsorodva, és rossz, hogy nem tudok segíteni. Mert te érzed, amit érzel. Viszont azt nem értem, hogy miért az iskolához kötöd a lefogyást. Folyton ezt emlegeted. Az sem rosszabb semmivel, ha a többiek szeme láttára fogysz le, és mindenki kérdezgeti, hogy csinálod. :-) Talán túl szigorú vagy magadhoz. Ezt felejtsd el, mert két hét alatt egészséges diétával max. két kilót lehet leadni. Bár azt nem tudom, mennyi rajtad a felesleg. Musicallany nagyon jól írta, előbb magadban tégy rendet, addig én nem is kínoznám magam fogyókúrával. Kényeztesd kicsit magad, csinálj sok-sok olyan dolgot, amit szeretsz és boldoggá tesz. Én korábban fahéjas testkezelést csináltam magamon otthon fillérekből, és tök jó puha volt tőle a bőröm. Pedig elég narancsbőrös a fenekem, de mégis pár kezelés után sokkal szebb lett. Ugyan ettől nem fogytam, de százszor jobban éreztem magam. Most ezt nem azért írom, hogy te is ezt csináld, csak említettem egy példát. Mi az, ami megnyugtat, amiben el tudsz merülni? Egy jó könyv, egy habfürdőzés, egy mozi? Törődj kicsit a lelkeddel, aztán jobban kedved lesz a diétához is. Musicallany számomra ebből a szempontból is példakép, pedig fele annyi idős, mint én. Még nem vékony, de nagyon is tisztában van azzal, hogy már mennyit melózott azért, hogy csinosabb legyen, és erre büszke is. Hát, lehet is. A jókedve pedig elég még nekünk is! Mindig lelkes, erőt ad nekünk. Szerintem zárd ki az önmagadnak felállított szigorú szabályokat, ezeket felejtsd el. A lényeg, hogy lazán csináld. És soha ne legyen bűntudatod azért, hogy többet ettél. Mert semmi értelme, azt már úgyis megetted. Szerintem inkább próbálj akkor megnyugodni, ne vádold magad, és legközelebb egyél kevesebbet, vagy mondjuk light kaját. Apróságokon múlik az egész sokszor.

Bocs lányok, hogy regényt írtam. :-)

2012. aug. 14. 21:08

Nagyon szépen köszönöm lányok!

Nem tudom most mit írjak, teljesen el vagyok most kenődve, de azt hiszem jövök és próbálkozom, ne haragudjatok rám, ha néha így ki leszek akadva...


nagyon igyekszem, igyekeznem kell...csak olyan ez néha mint a rémálom és nem tudok felébredni.

nem is tudom már milyen érzés lelki nyomás nélkül élni...és most j9n még az is rá, hogy testileg nem vagyok jól.

de jobb lesz, a szívem mélyén mindig érzem a reményt, hogy ez jobb lesz! jobbnak kell lennie.

2012. aug. 14. 19:45

Kedves Café*! szerintem először magadban kell rendet rakni! mert ha a lélek nincs a helyén, nem fogsz fogyni sem, hisz a test és a lélek harmóniája mindennél előrébb való!!a dolgoknak nem szabad úgy nekiállni,hogy" ezt én úgysem vagyok képes megcsinálni" mert akkor ezt az agy elfogadja , te nem csinálod meg és egyre rosszabbul fogod magad érezni. amit mondott Bekacomb is, ajánlatos egy szakértő tanácsát kérni, és ha a barátnőd közelében leszel, mondjad el neki,hogy téged ezek nagyon bántanak .semmi nem múlja felül a baráti jótanácsot , hidd el!!

pasi ügy..hát az elég bonyolult dolog lehet néha.. sajnos a mostani férfiaknak a modell alkat jön be.. nagyon kevésnek tetszenek a normál/dundi testalkatú lányok.. de ha magabiztosan sétálsz , felszegett állal , erőt sugározva magadból , az szemvonzó hatással bír, de ha csak simán magadban sétálsz és a földet bámulod, akkor egy burkot építesz magad köré.. úgy nem lehet észrevenni senkit. én is most voltam ugye pihenni a velencei-tó parján. felvettem egy nagyon szép fürdőruhát, mindig egyenes háttal jártam, soha nem vettem fel semmi takaró ruhát.. mosolyogtam, magabiztos voltam.eredmény: mindenki mosolygott rám, integettek, néztek. soha nem volt még ez velem, mert úgy fogtam föl a dolgot,hogy ha kövér vagyok, akkór alapból nem néznek meg.. mióta leadtam pár kilót, ezeken a dolgokon elgondolkodtam és meglett a várvavárt hatása :)

a legjobbakat kívánom neked, Café! teljes szívemből remélem, hogy minden helyreáll a lelkedben, aztán csak utánna lehet igazából elkezdeni az életmódváltást. ha a lélek helyrejön, a test azt meghálálja majd!!:)

129. b14310253d (válaszként erre: 128. - Bekacomb)
2012. aug. 14. 19:03

én csak azt nem tudom megérteni, hogy miért pont ilyenben vezetem le a feszültséget, amikor jól tudom, hogy ez még nagyobb bajt fog okozni...ezek az állandó evésrohamok...amikor csak egy elhatározás kéne...egy más életmód kéne...egy teljesen más. ahol nem gond az, hogy keveset eszem, ahol nem gond az, hogy egészségesen eszem, ahol teljesen természetes a testem edzése! miért, miért és miért?? állandóan ez jár a fejemben, mi az ami ennyire meggátol? az hogy még egyedül vagyok, nincs pasi az életemben? oké, rendben még nincs, de főleg nem lesz ha elhízom és nem vagyok boldog a saját testemben. :( és mégis miért nincs? ezen is sokszor elgondolkodom és tudom rá a választ. mindenre tudom a választ! egyszerűen...nem határoztam el magam igazán komolyan...pedig szeretném. igazán nagyon szeretném mostmár, 15 nap, 15 napom maradt, vészesen és komolyan ketyeg az óra...és mindig ott lenne a lehetőség, hogy a jó utat válasszam...és miért nem? én nem vagyok gyenge, igaz, hogy mindig megszenvedtem a tornával és futással, de jó érzés volt utána, főleg amikor fogyni kezdtem, most már lassan 1 hónapja nem fogytam, hanem hízok....

el se tudom mondani, mennyire gyűlölöm így most magam.

2012. aug. 14. 18:39
Persze-persze, tényleg nem akarom kiszedni belőled. Remélem, ki tudod majd beszélni magadból azt a sok gondot. Nekem ha nagyon nyomja a szívem valami, sokat segít, ha elmondhatom valakinek. ;-)
2012. aug. 14. 17:59

ne haragudj, nem azért nem írom a lelki bajomat, mert nem akarnám elmondani, hanem egyszerűen...nagyon sok és tényleg nagyon hosszú történet...és most a feje tetején áll az egész életem.

ha a fogyit tudnám jól csinálni, akkor nyugisabb lennék...próbálnom kell, tényleg, legalább vékony, szép és csinos akaork lenni, én úgy érzem jól magam. :(

126. b14310253d (válaszként erre: 125. - Bekacomb)
2012. aug. 14. 17:57

Nagyon nagyon sok lelki bajom van, és mind az evésbe vezetődik le...nagyon nehezen tudok uralkodni rajta, főleg mostanában ahogy itthon vagyok a szüleimnél.

abban reménykedem nagyon, hogy ha visszamegyek Pestre, van egy nagyon jó barátnőm, akivel majd sokat tudunk erről beszélni és próbálunk majd valahogy egymásnak segíteni.

nagyon félek az egésztől, mert minden nagyon rossz irányba indult most el, és kéne egy hatalmas támasz az életemben, mert akárki akármit mond, hogy nekem kell erősnek lennem, egyedül mégsem megy!

5 napot kell még itthon lennem, azt ki kell bírnom evéskényszer nélkül.

2012. aug. 14. 17:38

Sziasztok,


Café*, az a baj, hogy nem állhat mindig az ember mellett valaki, aki popón billenti, ha elront valamit. De azt tudom, hogy így nem megy. Ha ennyire nagy a baj, át kéne gondold, hogy szakember segítségét kérd. Nekem anno a dietetikus nagyon sokat segített, lelkileg is mellettem állt, buzdított. Pedig soha nem is találkoztunk, csak e-mailben tartottuk a kapcsolatot. Mégis nagyon jó volt, és sikeresen fogytam. De az nagy baj, hogy pár napig kitartasz, aztán újból ennyire neki keseredsz. Nemrég én is nagyon el voltam kenődve, még te segítettél, és öntöttél belém lelket. Mondd, te amúgy szereted magad? Vagy legalább elfogadod magad? Lehet, hogy butának tűnnek ezek a kérdések, de amíg saját magaddal nem vagy jóban, addig nem is fog menni a diéta. Én nagyon sokáig utáltam magam, pedig sokkal jobban néztem ki, mint most. Az évek során azonban megtanultam elfogadni olyannak, amilyen vagyok. Persze törekszem arra, hogy változtassak dolgokon, de nem gyötröm már magam azzal, hogy gyűlöljem magam. Nehéz úgy bármit mondani, hogy nem tudom, milyen lelki probléma áll a háttérben, hogy ennyire ki vagy készülve. Nem is szeretnék tolakodni. De komolyan mondom, hogy esetleg kérj szakembertől segítséget lehet, segít. Nincs a környezetedben valaki, akivel őszintén meg tudod beszélni a problémáidat? Sok sikert és ne add fel! :-)

2012. aug. 14. 15:47
nagyon el vagyok keseredve és félek, mert egyre kövérebb vagyok :( és érzem, hogy ez így nagyon nem jó, mert ezzel együtt egyre boldogtalanabb is vagyok :(
2012. aug. 14. 15:37

sziasztok, nagyon félve jelentkezem, egyáltalán nem megy a fogyi, sehogyse tudom elkezdeni, itthon halálra zabálom sokszor magam.

holnap már csak 15 napom van a sulikezdésig és minden egyre rosszabb!!!!!

kérlek segítsetek, hogy tudnám ismét motiválni magam??

2012. aug. 13. 19:54

na , rég írtam, sok dolog nem történt velem , bátyám+apum szülinapját megünnepeltük,volt majonézes krumplisali, bazsalikomos- almaecetes paradicsomsali, csirkecomb+valamilyen hús(abból nem ettem) grillezve. meg csokoládétorta. nem bírtam sokat enni. este kipróbáltam rubintnak az alakreform 2010-es változatát-azon is a 20 perc combot.. végig csináltam,csak valahogy ez más,mint az add önmagad.. így az idő is gyorsan telt.. jó is volt :) és nem is híztam:D ma egy dinnyenpot tartottam, holnap meg mondta anya,hogy főzőcskézik valamit nekem :) ti hogy haladtok?:D

Khalesi: nincs mit és én köszönöm, hogy te is beszámoltál :) Rubinttal nekem nem a fogyás a célom, vele nagyon jó formálni a combot-popsit.. semmi narancsbőröm nincs már a fenekemen, combomnál kiáll az izom szinte, feszesedik a bőröm :):) ajánlom rubint mellé a kocogást! további sikerekben gazdag fogyózást neked is és mindenkinek!!:D

121. Khalesi
2012. aug. 13. 09:52
Sziasztok, olvasgattam amíg lejárt a harminc percem.Rutinos fogyózó lennék, azaz totál sikertelen bálnácska :) DE az ilyen cikkek segítenek az elhatározásban. Köszönöm. Szép napot :)
2012. aug. 11. 12:39
Hú, ez jól hangzik. Örülök, hogy jól sikerült a kikapcsolódás! :-)
2012. aug. 10. 21:33

viszont szép hétvégét:)

egész héten nem csináltam semmit:) jött a barátnőm velünk, (szerdán az anyukája is csatlakozott hozzánk) mindig a szabad strandon voltunk a tóparton . a víz kellemes volt szerencsénkre. kb. szerdáig nem volt ott sok ember.. péntek-szombaton alig találtunk egy törülközőnyi helyet :D minden este , mikor hazaértünk, tárcsán apa sütött csirkemellet, volt tejfölös-fokhagymás csirkemell, sültkrumpli, zöldségsalik, dinnye, rengeteg víz :D szombaton,mikor mentem az irigy hónaljmirigy koncertre,előtte elmentünk a kedvenc kis Gyrosozónkba.(környék legjobb gyrosa) megenni természetesen alig tudtam:D ott van egy házi fagylaltot áruló bolt.. nyolcig volt nyitva minden este, de barátnőmmel 4X-5X lementünk a héten, fél 10-kor.. még nagy sor állt ott :) gyönyörű környezet, barátságos emberek, (mindenki az utcában és a környéken köszönt, kérdezősködött:) ) nyugodt,tiszta,napos,szép hely. nagynénémék nyaralójában éltünk,szóval ingyenes is volt:d meg csütörtökön ugye Balaton-Siófokon süttettük a hasunkat. jó volt :):)

gratulálok neked , de mondom, az a lényeg, hogy TE jól érezzed magad. néha a mérleg az ellenséged,néha nem . így nem nagyon lehet benne bízni :D:D ti is nagyon hiányoztatok nekem ám!! veletek álmodtam egyik este, nem tudom mit, de valami vicceset :D:D

Café* gyere!!! :)

2012. aug. 10. 14:03

Szia musicallany, végre megjöttél! Hiányoztál ám nekünk. Milyen volt a nyaralás? Mesélj! Azóta én is sokkal jókedvűbb vagyok. Bár csak 30 dkg ment le, annak is örülök. Nagyon nehezen fogytam a szülés előtt is, most meg szinte semmit. De sebaj, lesz ez még így se. 70 éves koromig csak elérem a célom. :-)

Café* jelentkezz te is, mi újság?

Puszi nektek, szép hétvégét!

2012. aug. 9. 21:35

VISSZATÉRTEM:D :D

elnézést mindenkitől,de kicsit pihentem még itthon. nagyon szép hetem volt. nyugodt :) a súlyom is tartottam, ma egész nap dinnyenapot+víznapot tartottam kis méregtelenítés céljából,mindjárt rubintozok és bicajozok:)

szóóval .. örülök,hogy nem hagytatok itt , kell az enbergiátok, nem csak nekem,magatoknak is :) aztán írni ám,hogy hogy haladtok;) a naplómat is vezetem itt a hoxán,ahogy birom :)

Bekacomb: nem az a lényeg,hogy mit mutat a mérleg. nálam a mérleg már akkor is többet mutata,ha egy kis pohár vizet megiszok:D a külsőd a lényeg! meg az , hogy hogyan érzed magad!!az a lényeg,hogy tettél már valamit az egészségedért-lelki állapotodért. tudsz támaszkodni ezekre az érvekre ilyenkor,mikor stagnálsz. most én is stagnálok,azért is tartottam dinnyenapot(meg azért,mert kicsit feszült vagyok mostanában.. ilyenkor "kitisztulok" testileg-lelkileg) . a test és a lélek harmóniája a legfontosabb. azt kell figyelni, hogy ha kezdjük rosszul érezni magunkat, közérzetünk romlik, az annak tudható be, hogy valamit rosszul csinálunk a testünkkel. a lelket egy kis nyugtató zene, és egy pohár víz+ a semmire gondolás is megnyugtatja. saját testi reakcióinkat kell figyelni és ahhoz igazítani a fogyókúrát. sok módszert kipróbáltam saját magamon és úgy állítottam össze magamnak,hogy mit szabad tennem-és mit nem :)

Café* : szerencséd , hogy visszatértél,mert ha nem ezt tetted volna.. akkor én felkerestelek volna ééés....:P de amúgy mi meghallgatunk. lehet ránk számítani, ezt láthattad eddig is. ha van valami , ami a szívedet nyomasztja , mondjad el bátran !! depresszióba süllyedhet az,hogyha az érzéseidet magadban tzartod.. ja és mellé jár az is , hogy stresszelhetsz is , ami a fogyást gátolja. írtad,hogy cukrot is eszel. vannak diabetikus cukrok, cukor nélküli-édesítszeresek.. észre sem lehet venni,hogy nincs telenyomva cukorral..még finomabb is!! azt egyed akkor!! :D:D

Timi1007: üdvözöllek!! nem baj,ha új ember jön ide!! örülök a beszámolóknak- hisz szinte mindenki másként csinálja a diétáját- mert mások is vagyunk :)- és gyönyörű eredményt értél el!!:O szabad megkérdeznem, hogy mennyi idő alatt? .. én csak a súly megtartástól félek nagyon sajnos..mert ha tornázok,és odafigyelek arra,hogy mit eszek.. akkor fogyok..ha kicsit visszaveszek..akkor hízok:/ de ez majd megoldódik egyszercsak!! sok sikert!!:D:D

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook