Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem, mi történik fórum

Nem értem, mi történik (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. júl. 26. 11:56
Őszintén szólva nem biztos hogy a pasi a hibás. Egy megromlott házasság két ember hibája. Ha soha nem beszélik meg mi a baj, akkor ide vezet mindez. Tapasztalatból mondom, igaz nem élek (már) házasságban, de nálunk is ez vezetett ahhoz, hogy külön váltak útjaink. Mindezt az új párom mellett tanultam meg.
142. toxique (válaszként erre: 136. - 91d4989ab9)
2012. júl. 26. 11:43

Zsuzsa: szerintem; ahhoz nagyon komoly kasztnit és teljesítményt kell felmutatni, hogy egy mai 30-as pasi csak úgy kitartson bárkit is hosszabb távon (persze; papucsba lehet dugni a lábat). Ellenben úgy látom, a "részleges emancipáció" továbbra is virágkorát éli :-P.

Furcsa mód minden "jó party" haverom hasonlóan tehetős lányt feleségül. A volt üzlettársam és a testvére partnerközvetítő-szolgálaton keresztül nősültek hasonló "financiális háttérrel rendelkező" hölgyekkel. szal, nem olyan könnyű tutiba ülni, ahogyan azt a szexésnújók lányok képzelik :-P. De azért szórakoztató elképzelés.

141. toxique
2012. júl. 26. 11:32

A probléma gyökere nem az, hogy valaki beletenyerelt egy család életébe és most sajnáltatja magát, mert a pasinak fontosabb a család? :-O Uramisten! Micsoda szentségtörés! :) Mégse olyan könnyű kiütni az öreglányt a ringből :-P és beülni a tutiba? De hinni szabad.


Ha a feleség részéről vizsgálgatnánk a dolgot, valszeg nem lenne ennyire baráti a hangvétel... :D :D . Persze, a pasi a hibás. Mindenki más ártatlan. :-P

140. ht keksz (válaszként erre: 138. - Xfaktor)
2012. júl. 25. 19:43

Nekem nincsenek-hála az égnek- ilyen jellegű gondjaim.

Persze, ő "osztószámnak " jönne egyelőre, ez az,amit nem akar.

Milyen család?

Nekem vasárnap mondta először,miután nem esett jól vagy inkább csodálkoztam rajta,hogy ilyent kimond, felhoz,hogy anyám szatyrának a füle foszlott,hogy ezen túl egymás családjáról nem beszélünk egymás előtt.

Mért ugyan?

Én egy szóval sem bántottam senkijét, csak bele van ivódva,hogy még telefonálni sem szokás egymás előtt a szülőkkel,mert utálják egymást.

Ezét kapom inkább én a sütit,mint a neje :)

engem még nem ismer,csak jót hallott rólam, a menyét meg nem szereti .

139. ht keksz (válaszként erre: 137. - Szafaripók)
2012. júl. 25. 19:37
Értem én :),és bár ezzel nem értek egyet teljesen, de a többiben igazat adok.Se vége, se hossza, csak egymást gerjesztjük.
138. xfaktor
2012. júl. 25. 11:24
Miért nem válik el a férfi?Mert így nincs felelőssége.Így nem neki kell azon aggódni,hogy:miből lesznek a sárga csekkek kifizetve,miből lesz a gyerekeknek cipő,miből lesz pénz iskolára,és úgy általába a kiadások.Ő ezt nem vállalja mert így kényelmes neki.Azt mondják a szeretőket nem szokás feleségül venni.Különben milyen házasság az,ahol ünnepnapokon külön mennek ünnepelni.Elég zűrös mindkét család.
137. szafaripók (válaszként erre: 133. - Ht keksz)
2012. júl. 25. 08:29

Lehet, hogy nem jól fogalmaztam.

A szüneten én azt értem a Ti esetetekben, hogy bár azt írod, hogy 4 napnál tovább sose voltatok "külön", talán meg kéne próbálnotok.

Nem azt, hogy akkor most "szakítsunk kicsit", hanem megállapodni, hogy mondjuk 2 hét múlva ittmegitt lesz egy randitok. Addig meg nem keresitek egymást. Szerintem az elég lehet, hogy végiggondoljátok, mit akartok, és azt hogy lehet megvalósítani. Mert így, hogy szinte napról napra bántjátok egymást, egyikőtöknek sincs ideje feldolgozni, helyre rakni magában, ami meg csak újabb bántást szül... És olyanok lesztek/vagytok, mint a farkát kergető kiskutya...

Az állás kemény dió, de én továbbra is úgy gondolom (saját tapasztalat alapján), hogy ha a szakmádban nem tudsz elhelyezkedni, és zavar, hogy nincs pénzed, akkor igenis el kell vállalni bármit, és úgy kutatni tovább az "álomállás" után. Remélem összejön...

136. 91d4989ab9 (válaszként erre: 134. - Ht keksz)
2012. júl. 24. 22:07

hát olvaslak már egy ideje és tényleg nem tudom mi lenne a jó megoldás a számodra


valószinüleg minden marad igy még évekig te szereted, neki igy jó


majd amikor nem tud jönni szépen elhoxázgatsz és kész:D


amugy te hány éves vagy? ha jóll rémlik a pasi 50, mekkorák a gyerekeid


ha te 40 felett vagy és a gyerekek is már kamaszok, nygodtan maradjatok csak igy, élvezd ki amikor veled van, és örülj hogy más mossa a xaros gatyáit és kész


viszont ha te fiatalabb vagy akkor azért szerintem még keresgélj olyan pasit aki családapa funkciót is be tud tölteni, eltart ha kell, vagy legalább is van keresete, potapukát játszik és veletek él stb

135. 91d4989ab9 (válaszként erre: 126. - Szafaripók)
2012. júl. 24. 21:56
:D hát igen jól látod, nem vagyok használt meg a párom sem az:D
134. ht keksz (válaszként erre: 118. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 21:37

Mi azt tudtuk,hogy komoly kapcsolatot akarunk.

Elejétől fogva szoros volt,és ő volt az,aki először hozta fel ,élnék- e vele?

És neki volt még anno terve,hogyan próbálna meg beilleszkedni a családunkba.

133. ht keksz (válaszként erre: 127. - Szafaripók)
2012. júl. 24. 21:34

Én a szünetet nem tartom jó megoldásnak eg y kapcsolat rendezésére.Nem csak az enyére,úgy általában.

Nálunk is akadtak pár napos mosolyszünetek, a max 4 nap volt.

Előfordult,hogy én kerestem az is,hogy ő talán ez volt többségben, de amikor én ,akkor kicsöngött a dugi telefon,amin engem szokott csak hívni, vagyis várta, figyelte a hívást-mindketten presztizsből nem engedtünk a másiknak.

A legutóbb én 4 nap nem vettem fel a telefont, kibírtam ,ő többször is keresett, most vasárnaptól nem beszéltünk, de levelet azt írt, és ma már jött.

Szerintem nem is menne.

Átképzés?

Saját költségen elvégzett egy tanfolyamot,és folyamatosan jelentkezik .

Elutasítják,mert nem jogosult rá.

Felvételin megfelel, a munkaügyi visszadobja,mert szoc. kritériumoknak nem felel meg.

Köszönöm a jóindulatodat :)

132. ht keksz (válaszként erre: 129. - Martin3)
2012. júl. 24. 21:26

Igen egyedül ő tud rólam. Nem barát, ismerős,hanem az anyukája.

Közös családi összejövetelek nincsenek, ünnepkor a neje megy a saját anyjához,ő pedig az övéhez.

Tudom,hogy igaz,mert karácsonykor is többször felhívott,amikor jött-ment az anyukájához, a másnapot meg velünk töltötte,mert le tudott lépni.

Mi tartja vissza? Ő maga sem tudja.Egyszer jönne,egyszer nem-ezt mondta.

Munkanélküliség, megszokás, a gyerekeim,a más környezet( bajos az alkalmazkodás).

131. ht keksz (válaszként erre: 130. - Martin3)
2012. júl. 24. 21:21
Azért nem tűnik fel,mert a szeretet már előttem eltűnt a házasságukból.
130. martin3 (válaszként erre: 115. - Ht keksz)
2012. júl. 24. 13:04

most olvasom, hogy ez már több éve zajlik? gondolod a feleségnek nem tűnik fel? ha, nem, akkor kb otthon is olyan a pasi, mint addig, vagyis a feleségével is és veled is van...

képes vagy már évek óta így élni? minek? miért nem keresel egy normális kapcsolatot?

a pasitól már megkérdezted, hogy mik a szándékai? meddig akar még kettős életet élni?

nem mondom, hogy nincs olyan, hogy valaki belehabarodik egy 3-ba, ok megértem, de akkor tessék felvállalni a döntésemet és vagy a szeretőt elküldeni, vagy a feleségtől elválni...az, hogy évek óta ezt csinálja, elég nagy gerinctelenség mind veled, mind a családjával kapcsolatban is. (persze neki kényelmes, de azért ez már túlmutat azon, hogy ez így kényelmes, ez már gerinctelenség)

129. martin3 (válaszként erre: 128. - Martin3)
2012. júl. 24. 12:54

bocs, befejezem: szóval az anyukája küld NEKTEK süti?! akkor ő tud az egészről? és mindehhez áldását adja, és pl simán szó nélkül ül a fiával egy családi összejövetelen, és úgy néz a menyére, hogy tudja, hogy fiának egy olyan szeretője van,ahol még gyerekek is vannak?

nem értem a pasidat sem: ha jobb neki veled, veletek, mi tartja még vissza? Vita minden kapcsolatban van, ez nem lehet kifogás...

128. martin3 (válaszként erre: 33. - Ht keksz)
2012. júl. 24. 12:52

szereintem amíg csak valaki szimplán szerető, még elmegy(bár nálam ez nem fér bele), de hogy a gyerekeidet is kiteszed ennek, azt egyáltalán nem értem. miért hagyod, hogy megszeressenek egy olyan embert, aki valószínű(a leírásaid alapján)soha nem fog veletek élni? és milyen pasi az, aki más gyerekeivel van együtt, ha a sajátjaival is lehetne??? A gyerekeidet teljesen feleslgesen teszed ki egy lelki traumának(és egy újabbnak, mert gondolom apuka elvesztése, hiánya is szenvedést okotott a kis lelki világuknak)...vagy nem jól látom?

ja és azt sem értem, hogy az anyukája küld NEKT

2012. júl. 24. 12:36

Kedves HT KEKESZ!

Szerintem nagyon igaz, hogy egy pasinak addig izgalmas egy szerető, amíg "szerető", és nem kezd úgy viselkedni, mint egy házsártos feleség. Ezt tartsd szem előtt!

Újra megkérdezem, meddig akaszr rá várni? Nem leszel fiatalabb te se, és csak egyre reménytelenebb helyzetbe kergeted magad.

Ha már ilyen helyzetben lennék, én mit tennék...? Megmondanám a pasimnak, hogy tartsunk szünetet. És addig mindenki rendezze le magában a dolgatit. Ha folyamatosan csak kavargatjátók a vihart a vízben, soha nem fog semmi leülepedni, és nem látjátok meg a jelen helyzetből kivezető utat, akárhova vezessen is.

Évek óta éltek így, talán nem is menne másképp - de próbáljatok már meg élni is, ne csak kínozni egymást.

Az az idő elég lenne arra is, hogy bebizonyosodjon, hiányoztok-e egymásnak, tudtok-e egymás nélkül létezni (legalább 1 hónapot próbáljatok ki így), vagy nem megy, és akkor az is tiszta.

Könnyű lesz-e? Nem. De mive most is szenvedtek, rosszabb talán már nem lehet.

A pasid ennyi idő alatt már átképezhette volna magát, ha annyira akar dolgozni - én is kerestem állást, a sült galambra lehet várni, de éhen is lehet bele halni. Talán életkorotoknál fogva is bele vagytok kényelmesedve/szokva mindenbe, és tudatosan vagy tudat alatt féltek változtatni akármin, ami viszont csak a belső feszültséget növeli. Ezt viszont kifelé ingerlékenységgel, hisztivel, veszekedéssel stb. vezetitek le...

Lépjetek ki egy kicsit ebből, mert fel fog emészteni mindenkit!

126. szafaripók (válaszként erre: 71. - 91d4989ab9)
2012. júl. 24. 12:26

Szerető én se lennék, de azért hogy egy elvált emberrel se állj szóba, elég buta hozzáállás.

Ezek szerint egy özvegy ember se kellene, mert az is "használt"?

Gondolom, akkor neked ovis korod óta csak egy fiú fogta meg a kezed, egy csókolt meg, hogy a többiről ne is beszéljünk... Mert ha nem , te is használt áru vagy, mit vársz?

125. e2e3dd6eca (válaszként erre: 124. - 7a1c4d35f1)
2012. júl. 24. 11:44
Igazad van. Sőt ha nem válik el, akkor is kerülhet olyan helyzetbe, hogy megcsalják. De milyen lúzer már az olyan nős férfi, akinek van szeretője, de még azt is megcsalja. :D
2012. júl. 24. 11:37
Az a véleményem, hogy aki szeretőként lép bele egy kapcsolatba, az ne várjon el tul sokat amásiktól. Akár férfi akár nő az illető. Egy 3.személyből soha nem lesz feleség/férj. Pont ezért izgalmas. Ha már miattad elválik a pasi, akkor te is bármikor kerulhetsz ilyen helyzetbe, nem gondolod? Hogy közétek áll egy harmadik. Mert ha egyszer megtette, bármikor megteheti ujra. Én képtelen lennék ezt elviselni. Nálam tabut jelentenek a nős pasik.
123. e2e3dd6eca (válaszként erre: 122. - 91d4989ab9)
2012. júl. 24. 11:28
Ugye? Egyszer majdnem megirigyeltem a szomszédot. Szép, takaros ház, kutya, két gyerek, jó hapsi, szép feleség, sok lóvé...mindig láttam őket jönni menni, szóval tényleg olyan rendes, tökéletes hatást keltett az egész. Apránként az idő múlásával előkerültek a csontok a szekrényből. Férj csalfa, feleség a kórházban a főorvossal kefélget, külön szobában alszanak, a gyerekek meg tiszta idegroncsok, mert állandóan megy a vita. :))
122. 91d4989ab9 (válaszként erre: 120. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 11:25
baszki irtam hogy kifelé tökéletes, esküszöm olyanok hogy irigylem őket főleg ha nem tudnám hogy a pasi kikkel izélt már:D
2012. júl. 24. 11:24

egy olyat tudok amikor a férj a szeretővel állt össze, le is csúsztak anyagilag rögtön, alig birták összekaparni magukat ráadásul a hapi kora miatt is betegesebb lett a szeretőnek kevés lett és csalja.


a menő üzletemberből egy beteges felszarvazott férj lett

120. e2e3dd6eca (válaszként erre: 119. - 91d4989ab9)
2012. júl. 24. 11:23
De qrvára igazad van, csak a tökéletest idézőjelbe kellett volna tenned. :D
119. 91d4989ab9 (válaszként erre: 115. - Ht keksz)
2012. júl. 24. 11:20

elképzelem az 50 év körüli pasi ismerőseimet, közülük sokról tudom hogy volt van fiatalabb szeretője, de a feleségüket közben a tenyerükön hordozzák és kifelé a boldognál is boldogabbnak látszó tökéletes családként élnek, imádják a lányaikat fiaikat, szinte istenítik őket és mindent megtennének a nejüknek, meg a gyerekeikért


a feleségeik társaságban bűbájosak és lesik az uruk kivánságait, jó a humoruk, lazák


valoszinüleg otthon is nyugi van, hiszen a veszekedni való már régen kiderült és megbeszélésre került


valószinűleg megállapodtak hogy a pasi néha diszkréten félremehet de társaságban és otthon is biztonság legyen és nyugalom és jókedv

van ahol csak hallgatólagos ez a megállapodás, tudja a nő hogy néha van szerető de meg se beszélték


volt hogy botrányosan lebukott a pasi, de a tökéletes család azóta is együtt, a szeretőnek kellett eltünni

118. e2e3dd6eca (válaszként erre: 116. - 8ba4c965c0)
2012. júl. 24. 11:17
A 99% túlzás. Ha nem egy hülye nőt fog ki az a nős hapsi, akkor az a nő tudni fogja, hogy nem fog elválni, és nem is kéri tőle. Ergó ha az elején tisztázva vannak a dolgok, és így is vállalja, kár utána rikácsolni.
117. 91d4989ab9 (válaszként erre: 114. - Ht keksz)
2012. júl. 24. 11:11
sztem minél öregebb annál nehezebben hagyja ott a nejét és szerintem az 50 elég idős már:( egy 40es könnyebben lelép azt vettem észre
2012. júl. 24. 10:23

Kedves Ht Keksz!

Sajnos, a történeted, illetve problémád nagyon gyakori szerintem...

Ez a nős pasi, aki ígérget, és persze már nem szereti a feleségét, és majd lépni fog...

Tudom, mennyire fáj, és tudom, mennyire bízol.

A pasik 99 %-a nem fog elválni, tényleg csak ígérgeti... Kívánom neked, hogy a te pasid a maradék 1 % legyen!

Tényleg, te hány éves vagy, megkérdezhetem?

115. ht keksz (válaszként erre: 107. - 91d4989ab9)
2012. júl. 24. 10:18

Én már többször és nem csúnyán elmondtam neki,hogy ez ebben a formában nálam nem működik. Egyszerűen alkalmatlan vagyok rá.

Megértem,ha nem mer, nem akar váltani, de akkor engedjen el , váljunk el szépen, nincs belőle harag, addig,amig mindkettőnkben nem keletkezik nagyobb sérülés.

Nekem nem meg y így,ő meg kikészül a kérdéseimtől.

Eddig mindíg az volt a válasza,hogy nem menne egymás nélkül,rosszul döntök, ez egy jó kapcsolat, ő nem egyezik bele, és tudja,hogy szeretem én is.

Tudja,miről van szó,nem hülye ő sem.

Én ettől a kettősségtől vagyok ilyen,amilyen.

Mert nem érem fel ésszel,ha ennyire szeret, ha ennyire belementünk,hogy a tökömbe tud haza menni, lefeküdni a neje mellé,és,hogy a fenébe tud félre tenni,amikor nem tud bejönni.Azt,akit szeret,akivel állítólag tervez,aki a minden.

Ezt már nem tudom tolerálni,ezért vagyok hüly, ha csakugyan az vagyok.

most már ,ahogy állunk,lehet,hogy belemenne,hogy menjünk szét,mert azt hajtogatta,hogy nem megy,mert veszekedünk,nem értünk egyet.

Nem tudom.

Pénteken rávágta,hogy fejezzük be, utána mindjárt mondta,hogy ideges volt, azért .

Lehet tényleg akkor kellett volna csak kérdeznem, ha már megvan a munkahelye, merthogy akkor a legfőbb ok elhárul.De nem megy.

Megért engem is valaki,remélem...

114. ht keksz (válaszként erre: 112. - 91d4989ab9)
2012. júl. 24. 07:04
50
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook