Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Takarítás és felvigyázás! fórum

Takarítás és felvigyázás! (beszélgetős fórum)


7. g_eszter (válaszként erre: 6. - 8da8a563b7)
2009. jún. 7. 23:11
en meg port torolni utaltam vilag eletemben, s sajnos eleg kis korban elkezdtem ezt en is :))
6. 8da8a563b7 (válaszként erre: 4. - Daroki)
2008. ápr. 14. 12:14
másképp nem is lehet. engem is anyukám már 5 évesen elkezdett hozzászoktatni a rend és tisztaság "csinálásra" :)))) sőt még vasaltam is :DDDD csak mosogatni utáltam :DDDDD
2008. jan. 20. 09:40

Sziasztok! nem tudtok valakit akinek takarítónőre van szüksége?

Sürgős lenne......

2008. jan. 20. 08:35
Én már azt csinálom,hogy bevonok itthon mindenkit a takarításba.A gyerekeknek is megvan a maguk feladata,a páromnak is és nekem is.Így nem érzem azt,hogy kipurcanok és a gyerekeim is megszokták már,hogy van itthon kötelességük,msuzáj segíteniük,ha nem akarják,hogy az anyjuk állandóan fáradt legyen:D
2008. jan. 20. 06:39
nem keresek, bár néha dejól jönne..
2008. jan. 19. 21:53
Hát az már egyszer biztos hogy egy jó takarítónő aranyat ér.Csak az a baj hogy akik megtehetik hogy tartsanak azok nem fizetik meg.Pedig ha belegondoltok akkor megéri nem nektek beszipákolni a mérgeket és megéri hogy nem a ti gerincetek megy tönkre a takarításban,a megspórolt időről már nem is beszélve.Egy jó takarítónő diszkrét és legyűri a kíváncsiságát és a munkára koncentrál.Vigyáz a sarkokra a porszívóval,vigyáz a berendezési tárgyakra,gyors pontos és precíz.
2008. jan. 19. 21:04
Nem győzöd a munkát, a háztartást és vagy a gyerekek gondozását együtt? Vagy Takarítónőt keresel, de milyet .........

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook