Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Make N Break Junior társasjátékot érdemes megvenni? fórum

Make N Break Junior társasjátékot érdemes megvenni? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 24. 21:18

Találtam róla egy jó leírást:

[link]


A másik, ami nálunk nagyon bejön az a "WobBally". Ügyességi társasjáték, az alapötlet a jengára emlékeztet, csak golyókkal :) Ezt nálunk gyerek-felnőtt egyaránt élvezi :)


[link]

14. gabi0630 (válaszként erre: 13. - Trapiti)
2012. júl. 24. 13:11

Tudsz róla mesélni?


Nekünk is van sok. Tappancs újságból szedtem, van játékgyűjteményem, Tom&Jerry-s, verdás, de unja ezeket a lépegetősöket. Valami igazi játékosat akarok. És mivel jó árban vannak, meg akarom nézni, mire adok ki annyit.

13. trapiti (válaszként erre: 12. - Gabi0630)
2012. júl. 24. 07:16
Lego társasunk nincsen sajnos, így azt nem ismerem... Ami nálunk még nagy kedvenc mostanában, az a "Pánik a laborban" társas.
2012. júl. 23. 21:47

Nagyon hajlok rá....


Nincs véletlenül Lego társasjátékod? AKkor arról is megköszönök véleményt...pl békafutam.:))


Sok bajom van, ugye? Én társas párti vagyok, na meg találjam ki nagymamám, anyósék, öcsémék, haverok, és a saját ajándékunkat is. Persze örüljön neki, ne csak ruha legyen játék is, lehetőleg legyen benne kedvenc rajzfilmhős is.....és a többi....

11. trapiti (válaszként erre: 9. - Gabi0630)
2012. júl. 22. 21:45

Az Juniorban és a simában hasábok vannak, az Extrémben olyan elemek mint a tetrisben, a Challenege-ben pl. nem kézzel hanem egy nagy facsipesszel kell megfogni az elemeket és úgy építeni. De ezeket nyelvismeret nélkül is meg lehet nézni képeken, videón...

A Comact gondolom valamilyen uti kivitel...

2012. júl. 22. 21:37
Megnèztem, Compact ami fele annyi. Az kisebb kèszlet?
9. gabi0630 (válaszként erre: 8. - Trapiti)
2012. júl. 22. 21:36
Pl mi a különbsèg az egyes fajták között az àron kívül? Az extrem az gondolom nehezebb. De a challenge miben màs? Meg van mèg egy fajta, az àrban pl fele annyi
8. trapiti (válaszként erre: 7. - Gabi0630)
2012. júl. 22. 16:15

Szerintem ez jó választás, mert nem muszáj a játékot arra kihegyezni, hogy ki nyer... lehet időre is játszani (a sima Make'N Brake-hez van egy 3 fokozatú óra) és egy 1-3-ig számozott dobókocka.

A kockával dobod ki, hogy melyik fokozatra kell állítani az órát, vagyis mennyi időd lesz építeni. A kártyák nehézség szerint pontokat érnek, tehát a végén összeszámolható ki mennyit gyűjtött. De ha ez így nem jó, mert pl. veszítene, akkor lehet óra nélkül játszani, pl. csak építeni. Mi úgy szoktuk csinálni, hogy ne mindig én nyerjek, hogy a lányom mindig hármas fokozaton épít, ami a leghosszabb idő, én pedig a legrövidebbel, így nagyjából kiegyenlítődnek az erőviszonyok...


A lépegetős játékoknál mindenképpen fordulatosabb :)

7. gabi0630 (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2012. júl. 22. 16:06
Vajon olyan gyereket is leköt, aki nem tud veszíteni, ès unja a sima lèpegegős jàtékokat?
6. gabi0630 (válaszként erre: 5. - Trapiti)
2012. júl. 22. 16:05
làttam róla videót, de sajnos nèmetül, azt nem èrtem
2012. júl. 22. 15:53
Én még You Tube-on is rá szoktam keresni, rengeteg játék bemutatója fent van... ezek is :) Érdemes megnézni, jobban kiderül, milyen a játék, mint a leírásból.
4. trapiti (válaszként erre: 3. - Gabi0630)
2012. júl. 22. 15:50

Mi a sima Make'N Brake-t használjuk, 3 éves kora óta játszuk a kislányommal, igaz akkor még nem időre mentünk, de kb. 4 éves korára simán megépíti az összes feladatot. A Junior változat ennél egyszerűbb, szerintem egy ügyes 5 évesnek inkább való az alap játék mint a junior változat. Ha rákeresel Google-ban találsz képeket róla...

Én már az 5. szülinapra ill. Karácsonyra az Extreme és a Challenge változatot tervezem megvenni...

3. gabi0630 (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2012. júl. 22. 13:28

Szia!


Mièrt? Nehezebbek a feladványok? Nem lesz túl nehèz egy 5 évesnek?

2. trapiti (válaszként erre: 1. - Gabi0630)
2012. júl. 21. 23:00
Mi nagyon szeretjük, többféleképpen játszható, klasz játék. Ha ügyes a kisfiú amúgy az építésben, akkor viszont megjósolandó, hogy ne a juniort vegyétek, hanem a felnőtt változatot.
2012. júl. 21. 22:11

Sziasztok!


Valaki ismeri ezt a játékot? Véleményeket várnék, érdemes e megvenni. 5 éves kisfiúnak lenne.


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook