Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Takarítói munka Ausztriában tapasztalat nélkül fórum

Takarítói munka Ausztriában tapasztalat nélkül (beszélgetős fórum)

10. bobóca (válaszként erre: 9. - Revi11)
2012. júl. 29. 18:50
Szia! Már tárgytalan a dolog. Párom kapott egy nagyon jó ajánlatot, ő ma indul ki a német határhoz, én meg majd jövő héten megyek utána. Szóval most kezdődhet előről a munkakeresősdi, de elvileg itt év végéig biztos maradunk.
9. revi11 (válaszként erre: 8. - Bobóca)
2012. júl. 21. 20:39
Okés,várom.Kíváncsi leszek.
8. bobóca (válaszként erre: 6. - Revi11)
2012. júl. 21. 19:08
Köszönöm! Jövő héten lesz a próbanapom, még nem tudom, hogy melyik napon. Majd írok utána:).
7. bd55e3f068 (válaszként erre: 5. - Bobóca)
2012. júl. 21. 18:55
Nekem ismerősök között van "lízingelt" meg direkt takarítónő is. Igazából csak annyit kell tudnod, hogy hol van a seprű, a lapát meg azok a cuccok, amiet újra kell tölteni. Nyilván nem kell speciális tudás és betanítás ehhez a takarítói álláshoz.
2012. júl. 21. 16:53
Valaki meg fogja,ne aggódj.Szuper,hogy már van is munkád.Majd írd meg,milyen,jó?Sok sikert.Mikor kezdesz?
2012. júl. 21. 16:47
Köszönöm a válaszokat. Lehet kicsit túlreagálom tényleg:). Azért merült fel bennem a kérdés, mert itt elvileg két "lízing" takarítónő takarít, és az ő helyükre vennének fel engem, teljes munkaidőre. Viszont így nem tudom, hogy ki fogja megmutogatni a dolgokat...
2012. júl. 21. 15:37

Szerintem sem kell túlreagálni.Most voltam itt Magyarországon állásinterjún,szintén takarítói munka.

Egy fecskendőgyárba keresnek takarítókat,na,a követelmények nem semmik!

Ahogy kell,steril térben,beöltözve,pontosan kimért tisztítószerekkel,nagyon pontosan betartva az előírásokat,ahogy kell.

Ez komoly,még sosem csináltam ilyet,de sajnos most sem fogom tudni,a vegyszerek,és a nagy nyomású,azaz tiszta tér miatt.

3. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Bobóca)
2012. júl. 21. 15:18
Személy szerint nem volt soha ilyen munkám, de nem hiszem, hogy erre nagyon készülni kellene. :o) Elmondják, hogy mit kell csinálni, és te megcsinálod.
2012. júl. 21. 15:06
Az lenne az első kérésem hozzájuk: legyenek szívesek megmutatni, mit hogy szeretnének...
2012. júl. 21. 15:02
Páromnak sikerült munkát találnunk Ausztirában, én pedig kijöttem vele. Felajánlottak az ő cégénél nekem egy takarítónői állást. Jövő héten lesz egy próbanap, és ha sikerül akkor megkapom az állást. Aki jártas ebben esetleg, érdeklődnék ,hogy mire számíthatok, mire készüljek fel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook