Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyerekjáték: a Tesco-s fa vasúti sínek kompatibilisek az Eichhorn sínekkel? fórum

Gyerekjáték: a Tesco-s fa vasúti sínek kompatibilisek az Eichhorn sínekkel? (tudásbázis kérdés)


14. Milup2 (válaszként erre: 13. - Homern)
2012. nov. 10. 12:32

Én neten látok ilyesmiket. De jó ötletet adtál, rákérdezek mail-ben tőlük;)


Fiam is nagyon szeret vonatozni;) Mondjuk hogy ebben a mini lakásunkban már hol állítjuk fel, ha annyi része lesz, passz;) Így is keresztül-kasul lépünk rajtuk, pedig minden sínt nem is használ fel...

13. homern
2012. nov. 9. 15:27

brio az pont nincs,de ha elviszes egy síneteket a boltba megnézik neked az eladók :)


mi is annyit összevásároltunk már amúgy....nagyon régen vonatmániás a kicsi.

12. Milup2
2012. nov. 9. 13:48
Ja, meg a teszkóban szélmalmot is láttam, meg is vettem. Az is fa, de az nem kimondottam a sínpályához passzintható, hanem csak úgy mellé. Megemlíteném: nagyon gyatra a matrica rajta, sztem pár nap alatt lejön majd, ha megkapja a kicsi...:P Na, mindegy...
11. Milup2 (válaszként erre: 10. - Homern)
2012. nov. 9. 13:37

Dehogyis, szuperek, csak a fiamnak mindig bővítem a sínpályáját(már 3 éve). Idén kap a Jézuskától még a sínpályához passzoló eichhorn óriáskereket, meg vasúti megállót, meg alagutat, na és Brio-ban láttam olcsóbban vasúti átjárót. Olcsóbb, mint a teszkóban kapható, meg az eichhorn. Csak olyan lutri, hogy akkor tutira passzolna-e.


Hátha vki már passzintott össze Brio-t Teszkóssal:)

10. homern (válaszként erre: 9. - Milup2)
2012. nov. 9. 11:53
:D az előző márkák nem tetszettek hogy bejött egy újabb? :)
2012. nov. 9. 11:40
Most azt szeretném kérdezni, hogy a Brio gyerekvasúti-sínek is passzolnak a teszkóshoz, ill. az eichhornhoz? Előre is köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 23. 08:35
Köszi szépen:D
2012. júl. 21. 11:34
Igen, nem pont ugyanolyan, de összeépíthető, nekünk is ez a kettő van. Kanyarokban kicsit döcögős. Vegyél nyugodtan!
6. Milup2 (válaszként erre: 4. - Homern)
2012. júl. 20. 18:12

Köszi:D

Várok, hátha vki már próbálta..

5. Milup2 (válaszként erre: 3. - Egypt)
2012. júl. 20. 18:12

Hello!!!:D

Nem akartam kiírni, de úgy látom kijavították, s akkor ki lehet..

Neten néztem játékboltokban az eichhorn síneket, meg egyéb tartozékokat, csak nemtom, hogy passzolnak-e a tesco-shoz...(mert nekünk eddig csak ez utóbbi van)

2012. júl. 20. 16:28
eichorn sínekkel is ha jól láttam,mi tesco+ikea készleteket használunk.
2012. júl. 20. 16:22

Szió!:)


Mi az az eichh... sín?

Nekünk tescós meg ikeás van, ezek kompatibilisek.:)

2012. júl. 20. 16:21
A válaszokat előre köszönöm!!!!
2012. júl. 20. 16:20
Gyerekjáték: a teszkós fa vasúti sínek kompatibilisek az eichh... sínekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook