Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyaralás terhesség alatt? fórum

Nyaralás terhesség alatt? (beszélgetős fórum)


10. Elassona (válaszként erre: 1. - Kri81)
2012. júl. 25. 06:41

Pénteken megyek görögbe 20.pocakommal:D

kocsival.Akkor pihizek amikor akarok út közben.Tenger sós,nincs baci lehet pancsolni:)

Repülőnél 26.után igazolás kell a dokitól,ha valakit érintene tudja!!!

2012. júl. 20. 10:25
Akkor hajrá! :-)
2012. júl. 20. 09:15

Köszönöm a véleményeket! A dokimat kérdeztem, szerinte menjek nyugodtan, mert zárt a méhszáj, és a tenger nem veszélyes. Azért kiváncsi voltam, hogy szélesebb körben mi az álláspont:)

Kislányt várunk, és első baba lesz:)

2012. júl. 20. 09:03
Én mennék, de ez attól függ, hogy bírod a nagy pocikát, mennyire fáradsz el könnyen. A tengerbe tudtommal be lehet menni, ha zárt a méhszáj. De az nagyon fontos, hogy beszéld meg a dokiddal is! Jó pihenést, könnyű szülést és sok-sok boldogságot a picihez! Kisfiút vagy kislányt hordasz a szíved alatt (nem akarok indiszkrét lenni)? :-)
2012. júl. 20. 09:02
Én 9 hetesen voltam a tengernél nászúton,és akkor még a vetélés is mint kockázat ott volt,de semmi nem történt csak egy gyönyörű nyaralás:-)Ha problémamentes a terhességed nyugodtan utazhatsz és fürödhetsz is!
2012. júl. 20. 09:00

Tengerben nyugodtan fürődhetsz. Az nem olyan mint egy tó, ami feltelítődik bacikkal. A tengerben folyamatos áramlások vannak és így mindig friss, tiszta a víz!

Ha az utazást bírod, sztem már indulhattok is ! :)

2012. júl. 20. 08:59

Szia!

Én nem mennék...én is félnék a fertőzésektől, főleg a 30. hét körül! Ha meg nem megyek bele a tengerbe, akkor meg minek menjek.

Meg én ennyi idős terhesen egy 3 órás autóút után is totál kivoltam pedig sokszor megálltunk.

Beszéld meg a dokiddal mindenképp, ha rábólint meg úgy érzed hogy bírod, akkor induljatok neki!!

2012. júl. 20. 08:57
Ha zárt a méhszáj nyugodtan fürödhetsz a tengerben, nem lesz gond.
2012. júl. 20. 08:53

Ha jól bírod, miért ne? Beszéld meg a dokiddal - gondolom abban az időben nem lenne vizsgálat, ilyesmi.

Ha nem nyom nagyon a pocakod meg a potyautas, akkor szerintem simán... Álljatok meg gyakran, és sétálgass olyankor.

Én nem fürdenék se tengerben, se strandon, se sehol, annál jobban félnék a fertőzésektől. Nézz utána, hogy azon a környéken, ahova mentek, milyen a vízminőség...

2012. júl. 20. 08:51
Egy problémamentes terhesség esetén ti bevállalnátok egy 1 hetes horvátországi nyaralást a terhesség 29. hetén? Autóval utaznánk Trogír környékére, ami kb 7 óra. A tengerben biztonságosan lehet fürdőzni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook