Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyszerűen nem nedvesedek! Gyógyír erre síkosító nélkül van-e? fórum

Egyszerűen nem nedvesedek! Gyógyír erre síkosító nélkül van-e? (beszélgetős fórum)


10. Nocked Lee (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2012. júl. 30. 09:33
Szerintem természetesebb és romantikusabb is, ha pettingkor a párod orálisan okoz neked örömet: gyakorlatilag természetes sikosító, és el is lazít. Ráadásul, ha lelki okai vannak a dolognak, lehet, hogy ezzel orvosolhatjátok a problémát:)
9. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2012. júl. 20. 18:01

"nagyon szeretjük egymást"

az nem elég,kívánod is nagyon??

Fiatalabb korban épp olyan "természetes" probléma egyébként mint mondjuk 45 felett...nem mindenkinél,de úgy tudom a 30 feletti nőknek nem igen van ilyen problémájuk,sőt inkább az ellenkezője ami "zavaró" lehet.

8. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2012. júl. 20. 14:19

pedig, ha másképp' nem megy, csak úgy tudsz segíteni a dolgon, ha leteszed a gyogyót...

Amúgy, nődokival nme beszéltél még erről? Nem ártana... Sztem ő fog tudni segíteni.

2012. júl. 20. 10:49
Sokszor ennek lelki oka van, még akkor is, ha azt hisszük minden rendben. Érdemes beszélni valami szakemberrel szerintem.
6. mosolyka1111 (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2012. júl. 20. 10:14

Nálam nagyon banális oka van. A vérnyomás csökkentő gyógyszer, amit 32 éves korom óta szedek, és azóta van ez a gond. Amikor említettem a nőgyógyászomnak, meg sem lepődött.

Amúgy meg semmi gond, síkosító, és kész (persze, jobb lenne, ha nem kellene, de ez van.)

2012. júl. 20. 10:03

nőgyógyász vagy szexológus??

vagy oda nem akarsz menni?

2012. júl. 20. 10:00
már néztem de nem tudom...
2012. júl. 20. 08:31

hat szerintem nezd meg, hogy fel evvel ezelott mi valtozott meg benned. munka, iskola, barm lehetettt.

stressz?



erre igy nem lehet felirni homeo bogyot, mert az az egesz embert nezi. tehat nezd nagyobb kepben, hogy mi tortent veled.

2. Spiritus (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2012. júl. 20. 08:06

Hát igen, valószínűleg az a baj!


Mi az, hogy lassan?

2012. júl. 20. 07:56
22 éves nő vagyok rendszeres szexuális éltem van a párommal akivel nagyon szeretjük egymást. A szex már lassan fél éve egyre többször aligalig megy mert nem vagy csak borzasztóan lassan nedvesedek. Tudtok tanácsokat adni... homeopátiás bogyó vagy csepp ilyesmi ami elősegíti hogy ne legyek ennyire száraz? Fogamzásgátló is ludas lehet persze mert akárhányat szedtem mindegiknél előfordult..viszont nem igazán akarom elhagyni ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook