Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vérzés terhesség alatt fórum

Vérzés terhesség alatt (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 23. 10:42
Cuki78, holnap írj ám mi volt a dokinál! Én holnap megyek először a védőnőhöz, nagyon várom, remélem kedves lesz. :)
24. Cuki78
2013. ápr. 18. 19:41
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat! :) Amúgy is magándokihoz járok, de csak jövőhét szerdára rendelt vissza ultrahangra,mert addigra már látjuk, hogy változik-e a haematoma! Mindenkinek kellemes , ijedtségektől mentes babavárást kívánok!
2013. ápr. 18. 13:40
Cuki78 én annó a fiammal a 16. hétig véreztem (nem kicsit) ha abbahagytam a bogyók szedését . szerintem ha a gyógyszerek hatására abbamaradt a dolog akkor valószínű minden rendben van csak ne hagyd abba a bogyók szedését. Javasolni tudom a a magándokit nézesd meg magad.Te is megnyugszol meg a csöppödet is látod :D Boldog babavárást
2013. ápr. 18. 12:53

Cuki78, a legfontosabb, hogy pozitívan állj a dolgokhoz, tehát eszedbe se jusson, hogy elveszítheted a babát.

Sajnos ugye van arra is tapasztalat, hogy a baba elvesztését sem vérzés, sem fájás nem jelzi, így biztosat ki mer mondani...

De én tényleg csak azt tudom tanácsolni, hogy ne gondolj rosszra, s pihenj sokat, ne erőltesd meg magad. Bár nekem, amikor az 5. héten volt enyhe barnázásom, és elmentem a szakrendelésre, felírtak gyógyszert, mivel másnap nem volt már semmi, így nagyon tanácstalan voltam, s bár úgy volt nem magánrendelésre fogok járni, de mégis bejelentkeztem akihez szoktam járni és ő azt mondta, hogy nincs rá bizonyíték, hogy progeszteron vagy más hormon problémám lenne, s hogy nyugodjak meg, s készítsünk még egy ultrahangot pár nap múlva, s jó érzés volt látni, hogy dobogott a kicsi szíve. S mondtam a dokinak, hogy a párom szerint a takarítással megerőltettem magam, s azt mondta, hogy emelgetni nem szabad, de folytathatom a normális életvitelemet tovább. S azt is hozzátette, ha a baba valami miatt nem akar megmaradni, akkor sem fog, ha egész nap fekszem. Egyébként a magnéziumot és C-vitamint én is szedtek, meg Femibiont. Nagyon szép kismamaságot és ne aggódj, tényleg a pozitív gondolkodás sokat számít!

21. Cuki78
2013. ápr. 17. 18:56
Sziasztok! 8 hetes terhes vagyok, hétfő éjszaka véreztem, másnap az ultrahang kis leválást mutatott. Ágynyugalom, Utrogestan, Rutascorbin és Magnéziumot kaptam! Szerintetek ha azóta a vérzés megszűnt és a pocakom sem fáj, akkor reménykedhetek?
2013. ápr. 8. 10:42

Millerke, majd jelentkezz, hogy mi volt a dokinál! Melyik nap mész?

Örülök, hogy elmúlt a vérzés.

2013. ápr. 4. 13:22

Szia Buboka85 sajnos csak jövő hétre kaptam időpontot..azóta szerencsére elmúlt a vérzés, és ami a színét illeti elég sötét színű volt..Teljesen frászban vagyok míg csak el nem jutok a dokihoz..

Köszönöm a kedvességedet

2013. ápr. 3. 13:19
Millerke, mi újság? Voltál esetleg dokinál? Sikerült kideríteni mi okozta a vérzést? Őszintén remélem, hogy minden a legnagyobb rendben.
2013. ápr. 2. 12:32

Szia Millerke!


Több minden is okozhatja, lehet, hogy semmi baj sincs, s leginkább erre gondolj, viszont menj el orvoshoz, amint csak tudsz.


Elképzelhető, hogy mostanában lenne esedékes a havi vérzésed, s erre emlékszik a szervezeted, a hormonjaid, de sajnos lehet fenyegető vetélés is.


Az sem mindegy, hogy tényleg véres színű -e vagy barnás, rózsaszínes, görcsölsz -e.

2013. márc. 30. 15:19
Sziasztok most léptem a 7.hétbe és van egy kis vérzésem..Nagyon aggódom mi lehet ez..
15. vikke (válaszként erre: 13. - Inta)
2012. júl. 28. 12:22
köszi Csajok! asszem nem lenne jobb, ha magamba zuhannék... belülről még mindig fáj így is, de már előre tervezek :) puszi
14. nyecsus (válaszként erre: 10. - Vikke)
2012. júl. 28. 12:04

úgy sajnálom!

nekem elmúlt...gyorsan lekopogom. Sok erőt...biztos, sikerülni fog! Ne adjátok fel!!!

13. inta (válaszként erre: 12. - Vikke)
2012. júl. 25. 22:40
Nagyon helyes. Gratulálok a lelkierôdhöz!
12. vikke (válaszként erre: 11. - Inta)
2012. júl. 25. 22:25
köszi Drága! csak előre nézek :)
11. inta (válaszként erre: 10. - Vikke)
2012. júl. 25. 21:01
Vikke, nagyon sajnálom :(. Sok erôt és kitartást kívánok neked!
10. vikke (válaszként erre: 9. - Nyecsus)
2012. júl. 25. 18:01
nekem sajna elment a baba... :( de a vérzés is abbamaradt... remélem hamarosan újra babás leszek...
2012. júl. 25. 10:57
nekem azóta sem múlt el.
2012. júl. 23. 20:14
sziasztok! én az 5. hétben vagyok, és szombaton kezdődött egy kis barnázással, tegnap már "pirosabb" volt... kaptam Ultrogestant, mára csillapodott... holnap 10-re megyek dokihoz, és nagyon remélem, hogy minden rendben van... teljes az elkeseredettségem :( remélem jól alakulnak a dolog...
2012. júl. 19. 17:59
Én mind a két gyerkőcömnél maszatolgattam, de nem volt mensi szerű.Így is elég ijesztő volt.Kaptam rá gyógyszert meg kúpot, rendbe is jöttem, de vigyáznom kellett.Az orvosom azt mondja, van aki vérezget 7-8 hónapig is, komolyan kell venni.Ez a veszélyeztetett terhesség.
2012. júl. 19. 17:49

Mindenképpen látogass el egy magándokihoz!!!


sok pihenés!! és fekvés! és magnézium!

ne emelgess!!


Drukkolok neked, hogy minden rendben legyen!!!!

Kitartás!

2012. júl. 19. 17:47

Én csak barnázgattam az első trimeszterben, de az orvosom azt mondta, hogy a szervezetem emlékezik a menstruációk idejére. És hallottam már olyat is, hogy valaki elég későn vette észre azt, hogy babát vár, mert mindig "megjött" a menstruációja. Kb. mikor a baba megmozdul.


Nekem amúgy a 32. héten volt egy pici vérzésem. Kb. törlésnél tapasztaltam. Mire beértünk már csak barnás volt. Nem tudták megmondani, hogy mitől. Azt mondták, hogy elpattant egy hajszálér. És befektettek a vajúdóba, 5 napig infúzión kaptam a magnéziumot és kaptam tüdőérlelő szurikat. Máshol erős vérzésnél max. jár egy infúzió, egy kis megfigyelés, és lehet menni haza. Mennyi különbség van kórház és kórház között!? :o

4. nyecsus (válaszként erre: 3. - Homern)
2012. júl. 19. 17:27
én is gondolkodtam ezen.
2012. júl. 19. 17:25

Nem lehet könnyű,én csak egyszer véreztem de szörnyű volt az a félelem és bizonytalanság :( Segíteni nem tudok,de kívánom,hogy gond nélkül ki tudd végig hordani a babát! Még egy másik magándokinak megmutatnám magam több szem többet lát alapon.(8 hetesen beágyazódásos vérzés??az nem sokkal korábban van? )

ja,nekem is teljesen lenn tapadt a lepény,egy része fedte a méhszájat is,de nem véreztem tőle ennyire mint te,egyáltalán nem volt mensiszerű.

2012. júl. 19. 17:22
jah, egy hétig feküdtem aa kórházban. Pihentem, és magnéziumot szedtem. Ezt otthon is megtudtam volna csinálni.
2012. júl. 19. 17:20

Sziasztok!

Aproblémám az, hogy 16 hetes kismama vagyok, harmadik gyermekemet várom, és az elejétől kezdve vérezgetek. Először 8 hetesen, de akkor azt mondta az orvos, hogy csak a beágyazódás miatt. Azután a 13. héten öntött el épp nagybevásárlás közben. Berohantunk az ügyeletre, megnézték uh-n. És hazaküldtek, hogy pihenjek. Most pedig a 15. héten véreztembe egyik reggel. 5 napig tartott, de nem csak pecsételő, meg kis barnás folyás, hanem mensi szerű és elég sok. Nézegették uh-n, egyiknap találtak vmi folyadékot a burok alatt, ami három nap múlva eltűnt. akkor pedig azt mondták, lehet, hogy a mélyen tapadó lepény miatt van az egész...De biztosat nem mond senki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook