Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van akinek az ismerőse Ausztriában dolgozik mezőgazdaságban? fórum

Van akinek az ismerőse Ausztriában dolgozik mezőgazdaságban? (beszélgetős fórum)

7. Pera0322 (válaszként erre: 6. - Pettka)
2012. júl. 19. 19:57
Van már konkrét város, h merre menne? Az a baj h vannak érvek mellette és ellene is, így mérlegelni kell. A mellette rovatba én csak a pénzt tudom írni. Illetve ha pl. Ti is kiköltöztök, és megtanultok németül, az a gyerekeknek is nagy előny lenne később.
6. Pettka (válaszként erre: 5. - Pera0322)
2012. júl. 19. 19:50
Hát igen.Pláne,amikor meg már gyerkőcök is vannak.A lány meg nagyon apás.Nem is tudom,hogy bírná.
5. Pera0322 (válaszként erre: 4. - Pettka)
2012. júl. 19. 17:17
1 éve van kint. Anyagilag nagyon megéri, 4-szer annyit kap kint, mint én itthon a diplomámmal. Minden hétvégén hazajön, Bécsben van egyébként. Nem rossz ötlet amit írtál, mi is gondolkodunk ilyen határhoz közeli albérletben, mert ez a távkapcsolat nem az igazi.
4. Pettka (válaszként erre: 2. - Pera0322)
2012. júl. 19. 15:19
Mióta van kinn?Milyen gyakran jön haza?Anyagilag megéri nagyon?(nem szeretek senki zsebében turkálni,azért kérdezem csak így,amire igennel vagy nemmel tudsz válaszolni:)
2012. júl. 19. 15:18
Pici babánk van,3 hónapos.A nagylány pedig jövőre sulit kezd,szóval,most ez kicsit zűrös lenne.Arra gondoltunk még,hogy a határhoz elmennénk eleinte albérletbe,amíg nem alakulna valami.
2012. júl. 19. 15:09
Az én párom is kint dolgozik Ausztriában, igaz ő az építőiparban. Nem lehet megoldani, h adott esetben vele menjetek?
2012. júl. 19. 15:03
A férjem itthon dolgozik mg.ban hosszú évek óta.Traktorozik,kombájnozik,több féle ezzel kapcsolatos jogsi és bizonyítvány tulajdonosa...Az egyik távoli ismerőse kinn dolgozik,és megemlítette neki,hogy miért nem próbálkozik kinn ezzel pénzt keresni.Én nem örülnék neki...persze a pénz jól jönne,de nekem elsőbb,hogy a együtt legyen a család.Szeretném kérdezni,hogy van-e itt olyan,akinek párja,vagy emás ismerőse kinn van.Erről szeretnék beszélgetni,infókat gyűjteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook