Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen az, amikor egy férfi flörtöl? Tapasztaltak felvilágosítanátok a tapasztalatlant? fórum

Milyen az, amikor egy férfi flörtöl? Tapasztaltak felvilágosítanátok a tapasztalatlant? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
55. reload (válaszként erre: 52. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 11:04
Ha ilyen kételyeid vannak, akkor marad a személyes beszélgetés. :)
54. Enéh1 (válaszként erre: 50. - A97b9a4e4e)
2012. júl. 19. 11:04

haverok még maradhatnak! semmi rossz nem történt!


egy csók még semmi! nem sex vagy akármi!

ha csak sexet akarna tőle akkor már megkapta volna, sztem, akkor sokkal bátrabbak a pasik

2012. júl. 19. 11:03
Én úgy gondolom, hívd el valahová, mond hogy ráérsz unatkozol, vagy megakarsz nézni egy előadást,(kiállítás vagy mozi) csak nem tud veled elmenni a barátnőd stb. És ott mikor utánna megisztok valamit kérdezz rá konkrétan vagy mond neki hogy neked bejön és szeretnéd ha lenne valami köztetek, és várd meg mit lép erre, ha semmit vagy köntörfalaz mond neki hogy ne keressen többet. Habár ez így lehet hogy durva, de akkor mit akar csak barátot?
52. Csirivirir (válaszként erre: 47. - Reload)
2012. júl. 19. 11:02
És ha soha nem olvassa el? Én meg abban a tudatban élek, hogy elolvasta? Akkor megszivatom magam alaposan.
51. Enéh1 (válaszként erre: 48. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 11:02
Ha nem próbálod ki sose tudod meg! De amiket leírtál tuti, hogy tetszel neki, az más, ha már tényleg elmúlt az érzés a sok negatív miatt
2012. júl. 19. 11:02
Így van, így van...nem bizonytalankodni kell már, meg játszadozni egymással, hanem a tettek mezejére lépni. Csókold meg, ha visszacsókol és utána randit beszél meg veled az jó jel, ha nem, akkor meg bukta van, és eddig is csak hülyített téged. Keresel egy másik delikvenst, pasi mint a tenger, nem kell aggódni. :)
49. Enéh1 (válaszként erre: 46. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 11:01
Annyi negatív jelzést adtál már neki, hogy ha ezek után még a barátnőjének akar akkor becsüld meg!
48. Csirivirir (válaszként erre: 44. - Enéh1)
2012. júl. 19. 11:01

Az kicsit más helyzet. Minden napi viszonyban voltatok, nekünk hónapok óta a telefon van, meg korábban is.


Így ha most jön is, mert fog, mindig jött, amikor mondta, én ezt nem merem megtenni. Ez nagyon meszész dolog, és óriási pofáraesés, ha tévedek.

47. reload (válaszként erre: 43. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 11:00
Tegyél neki a könyvbe egy levelet, amiben leírod ezt az egészet. Aztán amíg vissza nem hozza addig ne keresd. Ha eljut végre a tudatáig akkor reagál, ha meg nem, szerintem lépj tovább.
46. Csirivirir (válaszként erre: 42. - Reload)
2012. júl. 19. 10:59
Az tény, hogy nem. Azt mondtam, hagyjuk!
45. reload (válaszként erre: 41. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 10:59

Akkor meg lehet, hogy ő tényleg nem akar semmit...

de ezt csak ő fogja tudni megmondani neked.

44. Enéh1
2012. júl. 19. 10:59
Voltam egyszer ugyanilyen esetben egy volt kollégámmal 8 évvel ezelőtt...Nem tudtam eldönteni, hogy mit akar...reggelig dolgoztunk, mert vendéglátósok vagyunk. Reggel mentünk haza, elkísért a Moszkva térig és amikor puszit akart adni az arcomra, akkor megcsókoltam! Örült neki, mert azt hitte, hogy 2 hónap után még mindig nem veszem észre, hogy mit akar
2012. júl. 19. 10:58

Most jó pár hónapja nem láttam, de nem olyan rég felhívott, hogy kellene neki egy könyvem. (Megint poén, mert ott a haverja helyben, neki is van ilyen tárgya). Eljönne hozzám, meg hozza a sajátját, ne kérjem másoktól, majd ő ide adja nekem.


Hamarosan keres azt mondta.

42. reload (válaszként erre: 37. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 10:57
Ezek szerint nem is magyaráztad el neki feketén-fehéren...
41. Csirivirir (válaszként erre: 31. - Reload)
2012. júl. 19. 10:57

Ki mondta, hogy nem csaptam le?


Elmentem vele, beszélgettünk is picit, de mennie kellett dolgozni.


Ráírtam, amikor mondta. Azt hittem majd jó kis sms csata lesz belőle, de nem lett. Így nem is értettem, miért mondta.

40. Nyamitörp (válaszként erre: 33. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 10:57

Ezt írom a 30-as hsz-edre is. Túl régóta ismeritek egymást ahhoz, hogy még mindig a szende kislányt adjad. Tudod, hogy mit akarsz, mondd meg neki és lesz, ami lesz. Én azt is közölném vele, hogy ez a macska-egér játék engem már nem szórakoztat, ha akar valamit én nyitott vagyok rá.

Egyébként sem értettem soha, hogy miért érzik kötelezőnek a nők, hogy kéressék magukat. Amíg játék, addig szórakoztató, de utána felesleges szerintem.

39. reload (válaszként erre: 36. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 10:56
De ha tovább akartál lépni, akkor miért kerested újra???
2012. júl. 19. 10:56
Szerintem az a baj, hogy a szavaid alapján nekem az jön le, hogy te is félénk vagy, és talán ezzel a helyzettel nem tud mit kezdeni a srás. Ha már ennyi ideje ismeritek egymást, simán belefér az hogy elhívod vhova, egy hangulatos helyre, és egy váratlan pillanatban, elmondod neki a probláémáid vele kapcsolatban, vagy rákérdezel, hogy ő mit szeretne. Ha nem beszélitek meg, egy idő után biztos hogy elfogtok elfogtok menni egymás mellett, és lehet hogy bánni fogod egész életedben, hogy nem adtad meg neki a kezdőlökést.
37. Csirivirir (válaszként erre: 34. - Reload)
2012. júl. 19. 10:55
Kétszer selekedtem ezt meg. Az elsőnél felhívott, azzal kezdte, hogy én ezt nem értem....
2012. júl. 19. 10:54

Arról nem is beszélve, hogy megírtam egy sms-ben, hogy nekem ez nem jó. Fontos vagy nekem, és mivel szerintem nem kölcsönös, inkább ne keres, el kell felejtenem. Kb 2 hétig nem hallottam róla. Majd ráírtam, hogy haragszol?

Felhívott, és újra indult minden. Sokszor dolgoztam 22-22:30-ig, képes volt még akkor felhívni, tudta, hogy dolgozom.

35. Enéh1
2012. júl. 19. 10:54
Szeretnek a pasik küzdeni, vadászni, de 1,5 évig?!
34. reload (válaszként erre: 30. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 10:53

Közölted igen, de azt is hozzátetted, hogy inkább ne keressen, ő meg nem is keresett. A pasik általában szó szerint értelmeznek mindent és nem misztifikálják túl. Ha azt mondod ne keressen akkor nem fog, de biztos nem is fog agyalni rajta, hogy miért. Mi nők meg...áh néha annyira túlgondolunk egy-egy dolgot.

Van egy mondás, ami eszembe jutott pillanatnyi helyzetedről: A legegyszerűbb probléma is megoldhatatlanra fejleszthető, ha eleget gondolkozunk rajta. :)

Egyébként meg a legrövidebb út az egyenes, igenis le kéne ülni vele megbeszélni és akkor kénytelen volna valamit mondani, míg egy sms-re nem biztos hogy válaszol...

33. Csirivirir (válaszként erre: 27. - Enéh1)
2012. júl. 19. 10:52

Tetszik? Méghogy!:)


Milyen jeleket adtam?

Pl: láttam egy nővel, akit utálok. Szintén csop.társ. Csak barátok. Viszont én egyértelműen jeleztem, hogy féltékeny vagyok. Odajött hozzám, én rideg voltam vele és láthatóan ideges. Majd egy hétig nem válaszoltam a hívásaira. Eleinte mosolygott, szerintem élvezte, majd a nem fogadott hívások után megkérdezte, hogy haragszol rám valamiért? És érdekes módon felhozta a csajt, és azt mondta nem kedveli, sőt idegesíti.

Olyan volt, mintha jóvá akarta volna tenni.

32. Nyamitörp (válaszként erre: 19. - A97b9a4e4e)
2012. júl. 19. 10:51
Vagy csak azt kérdezze meg, hogy milyen típusú lányok tetszenek neki.
31. reload (válaszként erre: 26. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 10:50

Szerintem legyél még konkrétabb 1X 2X és ha nem reagál akkor hagyd te is a fenébe. Azért 31 évesen már nem így kéne viselkednie neki sem.

Meg ez az érzek valamit ne keress duma sem a legcsábítóbb egy pasi számára azt hiszem... Ő azért folyamatosan dobálja a labdákat, de te nem csapod le. (pl. elmehettél volna vele fénymásolni, vagy írhattál volna neki amikor mondta..stbstb)

30. Csirivirir (válaszként erre: 24. - Reload)
2012. júl. 19. 10:50

Csak kellemetlen nekem, mert én közöltem, hogy kedvelem, és szenvedek.


Még én hívjam is el? Ez már olyan nyomulás, és nem szeretném, hogy nyomulósnak érezzen.


Végül is talán ugyanaz lenne, mint amikor srác miatt rákérdezett. Akkor sem mondott semmit. Én csak megmosolyogtam. De mondta azt, hogy tetszel és ez engem idegesít.


Én csak olyan férfit ismertem eddig, aki ha akart valamit, konkrétan meghívott valahova, vagy egyértelműen kimondta. Ő nem.

29. Enéh1 (válaszként erre: 28. - A97b9a4e4e)
2012. júl. 19. 10:50

:D köszi! :)

Azért nálam a 30-31 évesek sokkal érettebbek! :) bátrabbak, már bocsánat! Nem tudom, hogy hány éves vagy, de én októberben leszek 30 ;)

és nem gyerekekkel vagyok körbevéve! szeretnek hülyéskedni, ökörködni, néha gyerekként viselkedni, de ha ilyenről van szó akkor pasik! :)

28. a97b9a4e4e (válaszként erre: 21. - Enéh1)
2012. júl. 19. 10:47
Oh, kicsi Enéh, látszik mennyire fiatal vagy még...az érettség soha nem a kortól függ, minden a fejekben dől el. :)
27. Enéh1
2012. júl. 19. 10:47
Másfél év az hosszú idő! Te milyen jelet adtál neki? tetszik egyáltalán?
26. Csirivirir (válaszként erre: 21. - Enéh1)
2012. júl. 19. 10:46

Hát ez az, ezért nem merek én konkrétabb lenni. Úgy érzem én az voltam. Őt nem érdekelte, akkor viszont nem értem miért érdekli mi van velem?!


Hozzátenném, ő azon nevet, hogy 31 évesen mindenki 24 évesnek nézi, külső-belső alapján egyaránt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook