Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyibe kerül kb.ügyvéddel a tartásdij felemelése iránti kérelem? fórum

Mennyibe kerül kb.ügyvéddel a tartásdij felemelése iránti kérelem? (tudásbázis kérdés)

2012. júl. 19. 20:33
köszi ,végül is megpróbálom magam intézni hisz alig van jövedelmem rokkant vagyok a gyerekem is tartós beteg ,de az apukának anno is volt pénze ügyvédre biztos most is azzal jön majd meg persze minimálbérrel
6. Érdekes73 (válaszként erre: 5. - Érdekes73)
2012. júl. 19. 17:55
Ha úgy alakul a végén az illetéket felezik kettőtök között.
2012. júl. 19. 17:54
Van illeték is. ( régen nem volt )De ügyvéd nélkül is tudod intézni. Jövedelemigazolás neked és persze apukának is. Ha jól tud sírni és szépen lepapirozza ( minimálbér félnapra+ rengeteg más eltartott )akkor nem sokat emelnek. Ha jól be vagy jelentve akkor bukta.Megalázó tortúra ahol mint általában mindenütt nőként neked carabb.Ráadásul ha eddig se fizetett az emelt összeget se fogja fizetni.Kevés az infó így látatlanba hogy többet írjak. Az ügyvéd viszont rohadt drága kár rákölteni ezt te is el tudod intézni. Gyomor, kitartás, szabadidő kérdése.
4. Lili74 (válaszként erre: 3. - Amacska)
2012. júl. 19. 09:14
hmm. Akkor tényleg keress egy ügyvédet.
2012. júl. 19. 09:12
azért mert úgy beszélt velem a biró hogy sirva jöttem ki,az apával értet egyett aki hozzá se szól a gyerekéhez és évekig nem fizetet
2012. júl. 19. 09:07
Ezt nem tudom sajnos, de miért akarsz hozzá ügyvédet? Csak egy levelet kell írni a bíróság felé, beadni, utána tárgyalás.
2012. júl. 19. 09:03
Mennyibe kerül kb.ügyvéddel a tartásdij felemelése iránti kérelem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook