Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha megnyerek egy fotómodell szépségversenyt, tényleg van rá esélyem, hogy híres fotómodell legyek? fórum

Ha megnyerek egy fotómodell szépségversenyt, tényleg van rá esélyem, hogy híres fotómodell legyek? (tudásbázis kérdés)


20. Dinasztia (válaszként erre: 17. - Tamyka.)
2012. júl. 19. 17:08

Sajnos tévedsz!

Egy fotomodellnek igenis meg kell tudnia jelennie a kifutón!


Ha beküldesz egy képet és azzal megnyered nem fogsz berobbanni. Hidd el vagyunk itt egy páran, akik ezt-azt nyertek, mégsem lettek sztárok.


Több lábon kell állni, tényleg nem rossz ötlet megtanulni sminkelni és a hajadat megcsinálni.

19. aniju
2012. júl. 19. 13:33

De olyan, h fotómodell. Olyan ám nincs. :)

Tudni kell helyt állni bárhol. És egy fényképező előtt sem egyszerű, hidd el. Ha nem vagy erre termett, ott is bénázni fogsz.

Meg igaza van előttem szólónak. egy darab kép? Az semmi. Személyes kisugárzás, vonzerő, stb....

18. csgybzs (válaszként erre: 17. - Tamyka.)
2012. júl. 19. 10:18
Rendben, legyen meg az igazad, én nem vitázom veled. A beállított képeknél is ugyanúgy tudnod kell használni az arcod, tested, mint a kifutón, sőt, még jobban.... nyilván a lehetőség adott, de ennyivel adott egy aluljáróban is, nem kevés híres modellt ugyanis leszólítással fedeztek fel..
17. Tamyka. (válaszként erre: 16. - Csgybzs)
2012. júl. 19. 10:00

Pont azért jó, mert csak egy fotót kell beküldeni.

Nincs színpad, stb... csak egy fénykép. Egy fotomodellnél pont az a lényeg, hogy a képek jók legyenek.

16. csgybzs (válaszként erre: 14. - Tamyka.)
2012. júl. 19. 09:55
Én a helyedben azért nem táplálnék hiú reményeket. Megnéztem az oldalt, ha csak egy fotót kell beküldeni, abból nem derül ki semmi... sem a kisugárzásod, sem az, hogy különböző stílusok hogy állnak neked, mennyire jó a mozgásod, mennyire vagy eladható, magabiztos, mennyire tudod játszani magad... és főleg ha nem 14-15 éves vagy, akit még lehet farigcsálni, hanem egy huszonéves csaj, aki már kifelé öregszik, akkor nem sok jót jósolok. De mondom még egyszer nem akarom elvenni a kedved.
15. Tamyka. (válaszként erre: 11. - 74f8c12b8e)
2012. júl. 19. 09:41
Természetesen ez mind igaz, amit leírtál. De ez a verseny megadja a kezdő lépést, utána pedig majd látjuk, hogy alakul.
14. Tamyka. (válaszként erre: 10. - Csgybzs)
2012. júl. 19. 09:38
Amelyik versenyen indulni szeretnék, azon pont az a lényeg, hogy ez egy nagy lökés lenne, mert olyan emberek figyelik a versenyt, hogy akár nemzetközi karriert is befuthatok.
2012. júl. 19. 09:35

Huh, hát vegyes válaszokat kaptam. :)

Egyébként erre a versenyre gondoltam:

[link]

Nekem ez egész jónak tűnik.

12. virus2008 (válaszként erre: 1. - Tamyka.)
2012. júl. 19. 09:17

Hát a szakmában elég nehéz érvényesülni, de ha l.sz.psz pár embert tuti a siker felé vezető út.

És ezzel nem viccelni kívántam.


Nagyon sok estéd hétvégéd fog eltelni kedves bácsikkal :)


Azért mellette végez el egy rendes képzést.

11. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Tamyka.)
2012. júl. 19. 08:04

Többféle nyelvismeret(de angol mindenképp),és egy jó menedzser kell..meg sok józan ész,és tájékozódás a divatvilágban,valódi forrásokból.

és sztem érdemes fodrászatot,és sminkelést is tanulni,hogy egyedül elő tudd álltani magaból a legjobbat.

10. csgybzs (válaszként erre: 1. - Tamyka.)
2012. júl. 19. 08:00

Esélye jóformán mindenkinek van, még a markáns arcú lányoknak is. Magában egy verseny nem garancia semmire. Profi portfólióval, rengeteg jó nevű ügynökségnél való regisztrálással, állandó készenléttel, castingokra járással, nyelvismerettel, mobilitással, alázattal és pénzzel lehet valakinek igazán komoly esélye.

Rengeteg lány van, aki ezt akarja csinálni, a kitörés esélye szerintem elég kicsi. De ha ez az álmod, akkor tedd oda magad. Ez pont az a dolog, amit nem lehet félgőzzel csinálni, tehát egy verseny megnyerése kb még a nullával egyenlő.

9. *Vinike* (válaszként erre: 1. - Tamyka.)
2012. júl. 19. 07:59
Ha tennél fel egy fotót magadról,könnyebben megtippelnénk!:)))))
2012. júl. 19. 07:55
Bármi megtörténhet!:)
7. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Tamyka.)
2012. júl. 19. 07:53
Azért tanulj ki valami szakmát, hogy ha mégse leszel híresség, legyen mit aprítani a tejbe :)
2012. júl. 19. 07:45
nem sok
2012. júl. 19. 07:41
Esélye mindenkinek van.:)) Hát nem olyan sok,de van.:DDD
2012. júl. 19. 07:00
kb annyi, mint nekem... :D :)))
2012. júl. 19. 01:31
Simán!!!! :DDD
2012. júl. 19. 01:03
És komoly esélyed van,hogy megnyered?
2012. júl. 19. 00:46
Ha megnyerek egy fotomodell szépségversenyt, tényleg van rá esélyem, hogy híres fotomodell legyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook