Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen görkorcsolyát vegyek? fórum

Milyen görkorcsolyát vegyek? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 19. 08:44

Szia,


Nekem Roces Moskow van. Nagyon tuti, de az ára is húzós volt.

7. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 6. - Spiritus)
2012. júl. 19. 08:29
Próbálj ki egy Rollerbladet vagy egy K2-őt és megérted miről beszélek.
6. Spiritus (válaszként erre: 5. - 1f54aa1f71)
2012. júl. 19. 08:27

Kb. napi 1 órát használom fél éve és semmmi baja, jól gurul, jól tart, nem tudom még mi kéne.

Bár ez az első normális görkorim, ami nem teljesen gagyi, biztos van is aki jobban ért hozzá, de hogy baj lenne a márkával azt nem hiszem.

5. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 4. - Spiritus)
2012. júl. 19. 08:24

Szerintem a F.la nagyon szar máka görkoriban!


Nekem most K2-m van, de nem gondolom, hogy egy kezdőnek ne felelne meg egy sima Decat..n márkás is, ha pedig beleszeret és megtanulja, akkor jöhetnek a Rollerblade és K2 korik.


Amire figyelj kezdőként!

1. Fék legyen rajta. :-) nem mindegyikre tesznek, a legjobb, ha mindkettőn van, később elég lesz 1 is

2. ne sajnáld a pénzt a védőfelszerelésre, főleg térdvédőre, én régen megsóroltam és meg is lehet nézni a térdeimet

tartsa a bokádat

3. jó fajta csapágyak legyenek benne, de ne a legjobb, mert azzal még állóhelyben is gurulsz :-)

4. Spiritus (válaszként erre: 1. - Angellesmera)
2012. júl. 19. 07:45
A csapágyak számát kéne figyelni. Minél több, annál jobb. Nekem Fila van. CSÚCS! 27e volt.
2012. júl. 19. 00:34
Roces, Rollerblade csinálja a legjobbakat, de az áruk is borsos...
2012. júl. 19. 00:34
gumi kerekű, fogja a bokádat, ez a lényeg
2012. júl. 18. 23:50
Sziasztok! Görkorcsolyát szeretnék venni, amivel jól lehet tanulni egy kezdőnek. Úgy értem persze görkoriztam már, de én napi szinten szeretnék. Sajnos egyáltalán nem értek hozzá,hogy milyet kellene vennem, csak jégkorikhoz, de azt sportolni már nincs lehetőségem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook