Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mióta elkezdtem sportolni, ugrabugrálni nagyon sok véna előjött a vádlimon ez mitől lehet? fórum

Mióta elkezdtem sportolni, ugrabugrálni nagyon sok véna előjött a vádlimon ez mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


9. timycat (válaszként erre: 8. - Ismeretlen)
2012. júl. 19. 20:15
válassz más mozgásformát, ami nem terheli annyira a lábat, mint az ugrálás, mondjuk ott az úszás, bicajozás, kocogás
2012. júl. 19. 19:16
na és akkor mit tehetek? muszáj sportolnom ha le akarok fogyni nem?
2012. júl. 19. 16:33
Szerintem is visszér lesz. A páromnak is ugyan ez a gondja.
2012. júl. 19. 13:42
igen lehet h hajlamos vagyok erre de ezt nem tudom megmondani pontosan. az insanityre szoktam tornázni és azalatt szoktak előjönni de másnapra már el is múlik
2012. júl. 18. 22:24

Nem visszérre gondolsz?

Általánosságban az ereknek jót tesz a mozgás, de egyes tornák amelyek növelik a vénás nyomást elősegítik a visszérbetegség kialakulását. Ezek a kimerítő, ugrálással járó tornák, bodybuilding, nagy súlyokkal végzett mozgás, valamint az intenzív futás.

Az úszás, biciklizés, kocogás, séta az ajánlott mozgásforma visszérhajlam esetén, valamint keress rá a visszér tornára.

A visszérre hajlamosítanak a genetikai tényezők, álló-, ülőmunka, túlsúly, terhesség, hormonrendszerre ható gyógyszerek, egyéb szerek szedése

4. 5b95d68892 (válaszként erre: 3. - C1e9612cd3)
2012. júl. 18. 21:41
lol xD
2012. júl. 18. 21:35

mert a sport miatt megerősödtek a vénáid. Nagyobb az izom igénybevétele, több vért kell, h oda szállítsanak az artériák, amiből egyenesen jön, h többet kell el is szállítani a vénáknak....

Akinek xar vénái vannak, és mindig meggyűlik a baja a vérvételekkel, ezért (is) javasolják a sportot!

2012. júl. 18. 21:32
mióta sportolok nagyon sok véna jelent meg a vádlimon mitől lehet ez?
2012. júl. 18. 21:32
vki tapsztalt estleg ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook