Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyenek a tapasztalaitok a Kos, illetve a Skorpió csillagjegyű férfiakkal? Valóban "nehéz esetek"? fórum

Milyenek a tapasztalaitok a Kos, illetve a Skorpió csillagjegyű férfiakkal? Valóban "nehéz esetek"? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2013. aug. 2. 09:46

Sztem mindkettő nagyon jó az ágyban! A Mars bolygó irányítja mindkettőt, ez ad bele egy kis vadállat töltést, nagyon szexuálisak;)))))


A skorpió, ha nem élheti ki a szexualitását, akkor vagy a főzésben, vagy az evészetben éli ki, szóval csak akkor hízik általában, ha pont kevés a szex.

2013. aug. 2. 08:39
Van pár skorpió a családban, mindig mindenben nekik van igazuk, ha nem, akkor sem ismerik el, inkább faképnél hagynak, vagy dühöngeni kezdenek, szóval én biztosan nem állnék össze egy ilyen jegyű férfival. (Anyám és bátyám is az, szóval van már rálátásom.)
2013. jún. 14. 11:44
skorpiokat jol ismerem,nehez esetek,kost nem ismerem.
64. pzm3 (válaszként erre: 52. - Aród)
2013. máj. 25. 17:45
Én meg azt olvastam egyszer régebben,hogy a skorpió-rák páros nagyon is jó együtt.Mi 11 éve élünk együtt.Én rák vagyok férjem skorpió.Nem mondanám magam gyengének..De valóban a skorpió férfi nem egy könnyű eset.Elég makacs,akaratos.De tulajdonképp mi jól megvagyunk.
63. ade8589ef2 (válaszként erre: 3. - 2a69f78972)
2013. máj. 25. 11:47
En is pontosan ezen a velemenyen vagyok A Kos elviselhetetlen nehez eset es en nem türtem el anno ha iranyitanak kioktatnak amugy tenyleg" bujni" jo volt :)
2013. máj. 11. 11:50
kost nem ismerem,de skorpio nehez ido.
2013. máj. 10. 22:46
Halak vaypok, de nekem soha nem udvarolt egyik se.Akikről tudom, h. ezek., vmiért nem jönnek be, és ugy látszik, hogy én sem nekik.
2013. máj. 10. 06:59

Nekem a párom skorpió. Néha rettenetesen makacs, neki van igaza mindenben, nem elég neki a nap 24 órája, legalább 48 óra kellene hogy egy napban legyen. Ha elfelejt mondani valamit, akkor "én azt mondtam neked, csak elfelejtetted!! - nem, nem mondtad." És hiába nem mondta, az úgy van, ahogy "mondta". Ja, és nagyon tudja piszkálni azokat akik hozzá közel állnak. Egy-egy kis "humoros" beszólásra gondolok.


De ezek kis hibák, amik bárkiben megvannak, csillagjegytől függetlenül. Egyébként nagyon jó társ, ha valami bajom van, addig nyaggat, amíg el nem mondom, hihetetlenül tud szeretni, intelligens, jó humorú, családcentrikus.

2013. máj. 4. 13:17
skorpio nehez eset,masikat nem ismerem
2012. szept. 18. 15:28
Én Skorpió vagyok és volt egy Kos pasim, eléggé makacs, önfejű, akaratos természete volt, kicsit beképzelt, nem igazán hallgatott meg, hamar felkapta a vizet, szó szerint fejjel ment a falnak. Ezek miatt nem jöttünk ki túl jól, mert én is egy elég erős jellem vagyok. Egyébként humoros volt és nagydumás, ezt szerettem benne :) Skorpió párom is volt, azt kell mondjam férfibe talán gyengébbek a Skorpió negatív tulajdonságai, őt nem nevezném nehéz esetnek, magamat annál inkább :)
2012. aug. 16. 06:59
Én is Rák vagyok, de egyik ffivel se volt még dolgom.Viszont a Skorpió vízjegyű szintén,szerintem jobban bejönne, mint a Kos...
56. 2a69f78972 (válaszként erre: 55. - Green angel)
2012. aug. 14. 22:59
A férjednek és a gyerekednek nagy szerencséjük van a te "Rákságoddal" !:D
2012. aug. 14. 11:50
A férjem skorpió, a gyermekem kos...........én rák vagyok........ Hát, nem egyszerű így együtt...:)))
54. Aród (válaszként erre: 53. - Dombrádi Ildikó)
2012. aug. 13. 20:22
Meglehet...
53. Dombrádi Ildikó (válaszként erre: 52. - Aród)
2012. aug. 13. 19:59
Alighanem más az aszcendensük, azért különböznek egymástól.
52. Aród
2012. aug. 9. 19:10

Sziasztok!


Én szeretném megkérni azokat, akiknek a csillagjegyük rák és van/volt már tapasztalata skorpiókkal. Sokat olvastam erről a párosításról, hogy nem a legjobb, mert a rák gyenge és ezt a skorpió nehezen viseli el. A skorpió meg nagyon könnyen megbánthatja a rákot. Igaz ez?

Egy skorpiót ismerek messzi látásból, hát nem jönnék össze vele soha, az biztos. Viszont van egy másik, akivel igen, mert megragadta a figyelmem a titokzatossága, kedvessége stb. :)

51. Dombrádi Ildikó (válaszként erre: 47. - Uzala)
2012. júl. 29. 08:59

Az ilyen, újságokban megjelenő horoszkópok nagyon általánosak! Ne csodáld, ha nem stimmelnek a dolgok...

A személyre szabott horoszkóphoz azt is tudni kell, hogy hol született az illető,és a pontos (óra, perc ! ) dátumot!

50. uzala
2012. júl. 25. 18:11
Ja!
49. Szabokisandi (válaszként erre: 47. - Uzala)
2012. júl. 25. 00:52

Kicsit fura ez a hozzászólás. Aki nem hisz a horoszkópban, minek néz bele egy ilyen fórumba? Nem tiszted ítélkezni azok felett, akik hisznek benne. A te életed sem jobb, sem rosszabb nem lesz tőle, ha mások másképp élnek.

"mikor cibáltak ki anyánkból"? Szerinted ez miféle hozzáállás az élethez? Neked van gyereked, hogy így fogalmazod meg azt, ami sok-sok nőnek élete legfontosabb pillanata?

48. bogyócica (válaszként erre: 21. - Szabokisandi)
2012. júl. 24. 09:43
Igaz, amit írtál a KOS-ról. Fejjel megy a falnak és nem gondolkodik. Nekem apukám Kos volt, illetve az exférjem is. A családért viszont egyik sem ment tűzbe. Az exem kidobott minket a 3 éves kislányommal együtt, mert szerelmes lett egy másik Kosba. Akkor az ő kapcsolatuk 2 hónapos volt. Most Bika jegyű a párom, az aszcendense mérleg, ami a legjobb jegy. Én nyilas vagyok. Jól kijövünk!:) Az én természetem is elég nehéz, de talán az a legfőbb erényem, hogy nyugodt és humoros vagyok.:) A Kos nem jó az ágyban. A legjobb a mérleg!
47. uzala
2012. júl. 24. 09:33
Ti hisztek ebben a "Kiskegyed" színvonalú és gyermeteg asztrológiában?! Milyen egyszerű is az élet. Elég a 12 hónap szerint kategorizálni az embereket, és nyomni itt a bárgyú közhelyeket? Inkább gondolkozzatok el magatokon, az önismeretnek semmi köze ahhoz, hogy mikor indították el a szülést. Mi hatása lehet a csillagoknak arra, mikor cibáltak ki anyánkból? Ha már kozmikus összefüggések, miért nem a fogantatás pillanatát veszik alapul? Egy kifejlett emberre milyen hatása lehet az égitestek kölcsönhatásának?
2012. júl. 22. 10:24
A legjobb pasi a Mérleg!
45. Dombrádi Ildikó (válaszként erre: 44. - 710b866d3f)
2012. júl. 22. 09:53

A párom is kos, én is az vagyok...

Jól kijövünk, de néha vannak parázs vitáink. Harag viszont nincs!

2012. júl. 22. 08:39

A férjem skorpió, megbízható, családcentrikus (sokkal jobban, mint akármelyik pasi, akit ismerek), jó szerető és remek problémamegoldó.


Egyetlen hibája, hogy sokszor túl sokáig tartogatja magában a dolgokat és ha "robban", akkor nagyon ki tud fakadni.


Kos férfivel még nem volt dolgom, én kos vagyok, röviden és tömören, nem élnék magammal. :D Viszont mindent elértem az életben, amit akartam és van még pár cél előttem, amit szintén el fogok érni.

2012. júl. 21. 16:43

Skorpió tapasztalat...röviden:hazug,hűtlen,manipulatív...és még sorolhatnám...De biztos vannak kivételek.Nekem szerencsére sikerült megszabadulni tőle...

Kos...az viszont elég jó... :) csak Ők is azt szeretik,ha minden úgy történik,ahogyan akarják...

42. Szabokisandi (válaszként erre: 37. - Csirivirir)
2012. júl. 21. 16:26
Ha fontos neked, hogy együtt maradjatok, akkor beszélgessetek. Beszéljétek meg utólag ha vitáztatok valamin. Nem biztos, hogy kimondja, ami igazán bántotta, de olvasni kell a sorok között. Csiszolódni kell, ez hosszú folyamat. De ne add meg magad minden téren. Legyenek neked is elvárásaid. Abban engedj, ami neki nagyon fontos. Nem kell bevallanod, hogy: Na jó, akkor én ebben engedek, te meg engedj abban. Nem kell kimondani. De legyenek olyan dolgok, amikből meg neki kell engedni. Régen nálunk nagy "hangoskodás" volt egy-egy nézeteltérés kapcsán. Fiatal nő lévén azt hittem itt a vég, el fogunk válni. Nagyon sokat sírtam (volt már gyermekünk is). Mostanában - mivel tudom, hogy a vita közepén nem tudom meggyőzni - nem is igazán vitázok. Ráhagyom (oroszlán vagyok, ez nekem nem semmi teljesítmény), aztán amikor lehiggadt, akkor beszélem meg vele. Van, amikor valamivel nagyon megbánt, akkor a "fejére olvasom". Érdekes, mostanában ő sem szól vissza. Megtanultuk egymást. Ez a titok. :)
41. 2a69f78972 (válaszként erre: 40. - 0a84e34983)
2012. júl. 20. 15:51

Ilyen bizony, sőt még ilyenebb!


De csodálkozom anyósodon, a Bakokat nem könnyű (szinte lehetetlen) elnyomni.

40. 0a84e34983 (válaszként erre: 34. - Csirivirir)
2012. júl. 20. 09:52
Anyósom bak,apósom kos...Igaz több mint 40 éve együtt vannak,de anyósom teljesen alárendelt szerepben van ebben a házasságban.Lehet magának is köszönheti,mert mindig mindent ráhagyott apósomra,és szó szerint kiszolgálja.Apósom egy akaratos,öntörvényű,ki ha én nem tipus...Nem tudom a többi kos is ilyen e???
39. mafalda (válaszként erre: 35. - Nyamitörp)
2012. júl. 19. 16:06
Szerencsém van akkor,mert az én párom nem erőszakos.Talán mert ált.egyet értünk.Ha meg nagyon nem akarok valamit,akkor nem hagyom magam:))
38. Nyamitörp (válaszként erre: 36. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 14:30

Üdvöske! :)

Az nem jelent semmi, hogy szerintem nehéz eset. Attól még ti jól megérthetitek egymást. Sajnos nem vagyok annyira járatos a horoszkópokban, úgyhogy nem tudom, hogy a Bak-Kos párosítás mennyire jó.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook