Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaruha-foltok eltüntetése.. Mivel? fórum

Babaruha-foltok eltüntetése.. Mivel? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 18. 14:30
két komponensű vanish
10. b-zs
2012. júl. 18. 14:11
Wellos mosógolyóval mosok és Frosch mosószerrel, öblítővel, az összes tisztítószert lecseréltem Froschra, még a kézmosó szappant is. A mosogatójuk nagyon jó és a mosószerük is no meg az öblítő.. Domestost csak a wc-be. Az összes háztartási vegyszert kidobtam..
9. 2a4f521b34 (válaszként erre: 4. - NemethN)
2012. júl. 18. 13:20
Vanish....hát az nekem sem szedett ki soha semmit
2012. júl. 18. 13:18

babakakira a mosószappan vált be, de lehetőleg minél hamarabb kerüljön rá sor. Ha marad utánna halvány folt, arra töményen Ariel professional és állni kell hagyni. Patyolatok a pelenkáim- ruháim, pedig kicsurgott párszor :)

Gyümifoltokra is az jött be, hogy a foltra közvetlenül Ariel professionalt öntök, állni hagyom, néha akár fél napot is (mert szinte mindent csak részletekben van időm megcsinálni :), és megy a mosásba. Eddig minden kijött, cékla is.

2012. júl. 18. 13:00
Szerintem a mosógéptől is sok minden függ. Az enyém egy kisebb márka, vacakul mos, igen, még a csoki sem jön ki, mindegy milyen mosószert használok. Anyukáméké nagy márka, na ott már eléggé szépen kijönnek a kisebb foltok. Folttisztításra nekem semmi nem jött be.... Semmi. Mindegy mit használok, ha akar kijön, ha nem akkor marad :)
6. mano0176 (válaszként erre: 5. - Szafaripók)
2012. júl. 18. 12:47
Van ami csak kimondottan fehér ruhákra jó.Nekünk még nem volt gondunk vele.Az egész család ezt használja. Kezdő kismama vagyok :) és még a beszürkült kisruhákat is kifehérítette.
2012. júl. 18. 11:50

Én is ismerem az Amwayt, nekem konkrétan "megmarta" a ruhát - pedig a ruha se volt kényes (farmerszoknya), és alig tettem belőle. Azóta én nagyon félek, bár használtam más ruhán is, és ilyen látványos baleset nem történt.

Fura, hogy még a csoki se jön ki, nekem sima mosással az kijön a gyerekruhából, meg a fű is, pedig csak mosószert használok - Perwollt (mielőtt lehurrognátok, hogy drága, a folyékony mosószer literje olcsóbban jön ki, mint a Tomi vagy a Biopon...)

2012. júl. 18. 11:39
A fehérre mosással nincs gondom, mert nekem csak a domestos vált be, az kiszedi a foltokat. De rengeteg a színes ruha, és a mosószer semmit nem vesz ki..még a csokit sem. Pedig használtam már arielt, tomit, dreftet, és hozzájuk vanisht is, de semmi. Mindent áztatnom kell, és kétszer mosni..
3. mano0176 (válaszként erre: 1. - NemethN)
2012. júl. 18. 11:34

Amweynek van konkrétan erre folttisztítója és nekem nagyon bevált.Nagyon kicsit kell használni belőle és tényleg nagyon sokáig elég és hófehér minden.

Én nem is kísérletezek tovább. Tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek.

2. b-zs
2012. júl. 18. 11:30
folttisztító szappan, esteleg folttisztító só közvetlenül a foltra, én a DM-es Denkmit szappant használom és az OXI vödrös folttisztítót.
2012. júl. 18. 11:28
Babaruha-foltok eltűntetése.. Mivel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook