Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bándy Kata gyilkosa a facebookon fórum

Bándy Kata gyilkosa a facebookon (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
419. Cilumiluci (válaszként erre: 418. - Ncilány)
2012. aug. 1. 15:58
Hát nem tudom hogyan történhetett...
418. Ncilány (válaszként erre: 417. - Cilumiluci)
2012. aug. 1. 15:56

Ja..

Erősebb fizikálisan, kövérebb, jobb húsban van.

De ez a videóban szereplő hölgy mindenesetre nem egy elveszett valaki.

Persze szorult helyzetbe ki hogy reagál.

Habár ha Kata járt valamilyen küzdősportra attól még nem biztos hogy tud rögtönözni, védekezni. És ha jól tudom, ki is zárható ha nem úgy sül el a védekezés..

417. Cilumiluci (válaszként erre: 416. - Ncilány)
2012. aug. 1. 15:41
Nekem is ez jutott eszembe.A pasik méág csak-csak hasonlók,de a két nő semmiképpen sem.Az a nő elég trampli Katához képest.
416. Ncilány (válaszként erre: 415. - Cilumiluci)
2012. aug. 1. 15:32

Valami nem kerek az ügyben. Biztosan bennem a hiba.

Ha végig cincálja az úton, mindegy melyiken, hogy tudott úgy menni nem ment neki egy kapualjnak, autónak bárminek..

Hát igen próbálnak - tak egy szorult helyzetet " eljátszani ".

De ez a P László nem egy súlycsoportba tartozik a videón szereplő fiatalemberrel. És a hölgy se egy Kata tipusú alkat.

Így már megint csak nem értem..

415. Cilumiluci (válaszként erre: 414. - Ncilány)
2012. aug. 1. 14:59
Úgy tűnt nekem,hogy igen.
414. Ncilány (válaszként erre: 411. - Cilumiluci)
2012. aug. 1. 14:57
Pécsiek készítették a filmet?
413. Cilumiluci (válaszként erre: 412. - Themachine)
2012. aug. 1. 12:46
Ezt én sem értettem,ha már a háza előtt volt,minek indult el visszafelé.Szóval vagy én vagyok a hülye vagy nem úgy történt ahogy mnodják.Jószántából normális nő nem sétélgat egy ilyen alakkal kettesben éjszaka és nem is beszélget vele.
412. themachine (válaszként erre: 411. - Cilumiluci)
2012. aug. 1. 12:36

Mennyi láma istenem.

Gondolom a videó készítői abból indultak ki amit a Dankó mondott a sajtótájékoztatón,hogy Katát a háza előtt szólította meg.

Akkor meg ezek a videósok mi a vérnek visszafelé mennek a Felsővámház irányába,ha Kata pont onnan közelítette meg a lakását,ha megtéveszteni szeretné a tettest akkor tovább sétál vagy rohan a Kiss Ernő utcán végig,a végén ér a Vadász utcához,és már ott is a Ledina.

De a feltételezés is vicc,és épp eszű ember nem veszi be azt amit a rendőrség az arcunkba vág.

2012. aug. 1. 11:00
410. Cilumiluci (válaszként erre: 409. - Themachine)
2012. aug. 1. 10:59
Nem hivatalos film volt asszem,várj megkresem.
409. themachine (válaszként erre: 408. - Cilumiluci)
2012. aug. 1. 10:34

Nappal mi értelme végig sétálni ?

Éjjel 2-kor menjen végig,nem igaz hogy egy stábbal is fosnak végig menni a 6 km-es úton.

Most nyáron kihalt az egész város éjjel 2-kor,nincsenek diákok,mind haza utazott,a Király utca bőven a belváros ott is nulla a járókelők száma,pláne a Búza tértől ahol utoljára a térfigyelő látta Katát.1000 % hogy a Felsőmalom utcában tették autóba vagy furgonba.

Az is roppant érdekes, hogy Garamvölgyi Úr elég korán közölte, hogy

nem a lány munkájával összefüggésben kell keresni a gyilkost !!!

Nyilván már látták a Ledina étterem kamerájának felvételét,mert annak mindent vennie kellett,ott még van néhány lámpa,és csak is arra vihették a testet,körbe a kutyafuttató felé nagy kerülő,és csak is kézben vihették vólna,mert van egy átjáró amin autó nem fér át,jah és rengeteg lakóház.

408. Cilumiluci (válaszként erre: 407. - Themachine)
2012. aug. 1. 07:37
Nem,nappal mentek.
407. themachine (válaszként erre: 406. - Cilumiluci)
2012. aug. 1. 07:35

És gondolom éjjel mentek végig,mert azokban az utcákban síri csend van,ott mindenki hall mindent,ha neki állsz beszélgetni,vagy szaladni akkor a zajra a kutyák ugatnak,vagy a lakók meghallják.

Sértőnek találom,és undorítónak,hogy egy ilyen képtelen magyarázattal akarnak lezárni egy ügyet,és semmire sem adnak pontos választ,vagy kitérnek,vagy kamu választ adnak.

Védik a mundér becsületét,mert ha előjönnének a valós sztrorival akkor már bukta van.

406. Cilumiluci (válaszként erre: 405. - Themachine)
2012. aug. 1. 07:28
Tegnap láttam egy videót,egy nő és egy férfi ment végig azon az úton ahol Ő és kétségbe vonták,hogy történhetett úgy a dolog,ahogyan állítják.
2012. aug. 1. 07:26

Néhány képet felteszek,ahol lakott,a kocsma,és a helyszín ahova vitték.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

404. Cilumiluci (válaszként erre: 395. - Themachine)
2012. aug. 1. 07:24
Hát ez durva .
403. themachine (válaszként erre: 401. - Timycat)
2012. aug. 1. 07:20

Egyébként egy bulin találkozott az igazságügyes meg az ismerőse,ott néhány sör kíséretében megeredt a nyelve,fére vonultak és beszélgettek az ügyről.

Az nap éjjel Kata a Pacsirta utcai szenes kulbban volt kb éjfélig,utána ment a Nagy jenő úti non stop kocsmába ahol 2-ig volt.Le szoktam ugrani oda néha és beszélgetek a pultoscsajjal,(egyébként éjjel fiú szokott a pultnál lenni,nappa van a csaj)ő azt mondja hogy a kis társaságban egy fiú haza szerette volna kísérni Katát,de kata azt mondta neki,hogy nem kell mert mindig egyedül szokott haza sétálni.A csávó azóta kész,magát okolja.Sztem meg idő kérdése hogy elkapták volna Katát,ha nem akkor éjjel,akkor máskor várják meg az elkövetők.Tuti belső ügy,el kellett hallgattatni.

402. themachine (válaszként erre: 400. - Selena78)
2012. aug. 1. 07:12

Selena,ha ezt a linket elolvasod,és utána a kommenteket is akkor minden világos lesz.

Az oldal szélsőjobbos,de nem hinném,hogy ott a romákat jobban védenék mint a rend őreit.

Ezek tényel amiket leírnak,nem kamu.

[link]

401. timycat (válaszként erre: 395. - Themachine)
2012. aug. 1. 00:51
Ha csak a fele igaz az is borzasztó :( Nekem is van ismerősöm a pécsi igügyön ő csak annyit mondott, hogy képtelenség hogy egy valaki tette és kegyetlenül elbántak vele :( ennyire a részletekbe nem ment bele
400. selena78 (válaszként erre: 391. - Timycat)
2012. júl. 31. 22:48

Van logika abban, amit mondasz, de...

Ha valaki ott áll a lakása elött, a pillanatnyi (élet)veszély felülírja azt, hogy holnap mi lesz. Pillanatnyilag kell mentenie az életét, megszabadulni a támadótól.


Ráadásul a lány egy társasházban lakott. Ha bemegy, nem a saját lakásába megy be, ahova utánamehet a támadó, hanem egy házba, ahol megnyomhatja a csengőket, segítségért kiabálhat. És ha egy-két lakásban fény gyúl, jó esélye van arra, hogy a támadó elmenekül, az ilyenek nem a bátorság példaképei.


De...mi van ha a támadó kést szorított a nyakához, mondván, ha megnyikkan, neki annyi. Mi van, ha így kényszerítette, hogy továbbmenjen? Ahogy elnézem a gyanusított képét, inkább tudok kést elképzelni a zsebében, mint zsebkendőt.

399. themachine (válaszként erre: 397. - 130454e42d)
2012. júl. 31. 19:52

Hát persze,igazad van,dugja mindenki homokba a fejét mint te.

Az kegyelet sértés,hogy fényt derít az igazságra ?

Eddig azt kaptuk,hogy nem történt nemi erőszak !!!

Szted én élvezetből írtam le hogy mit tettek vele,csámcsogok a témán ?

Pécsi vagyok,és elég rendesen megviselt a sztori,a non stop kocsma ahonnan indult haza nem messze van a lakásomtól,megnéztem a lakását is,és magát a helyszínt és csak agyaltam....és ez nem katasztrófa túrizmus csak szétdurran az agyam,hogy még ezt is elfogják tusolni egy ilyen bagatel szöveggel :(

398. csgybzs (válaszként erre: 397. - 130454e42d)
2012. júl. 31. 18:33

Ez igaz. Ettől függetlenül iszonyú és nagyon elgondolkodtató, ha persze igaz.

Nekem azért fura volt, hogy a szalagcím "vérbe fagyva" hozta a sztorit, a fojtogatás azért nem egy véres meló... ha nincs más...

397. 130454e42d (válaszként erre: 395. - Themachine)
2012. júl. 31. 18:28
Gratulálok, ez ritka bunkó volt. Kiszivárogtatta? Remélem, már nincs állása. Gusztustalan azon csámcsogni, mit tettek vele. Kegyeletsértő szennylapba való.
2012. júl. 31. 18:13

A pécsi egyészségügyben is elterjedt a hír már,hogy mit követtek el rajta (boncjelentés).

A sajtó persze nem foglalkozik vele,és nem kegyeleti okokból,hanem lelettek állítva az ügyről.

2012. júl. 31. 18:09

Bándy Katát brutálisan megölték,nem járt a lakásánál,nem találkozott P.Lászlóval.

A Dugonics utca,és a környező utcák lakói nyitott ablaknál aludtak,malydnem minden háznál van kutya,de mindenki azt állítja senki sem járt akkor éjjel az utcában.

A Ledina étterem melletti elhagyatott bokros rész a városrész legkihaltabb helye,nincs közvilágítás,miért menekült volna Kata pont arra ???

Dakos József a sajtótájékoztatón hebegett-habogott,szét volt esve.

A híradóban egy nő nyilatkozott,hogy egy férfi találta meg a testet és ő szólt neki,pár nappal késöbb már bújócskázó gyerekek találtak rá.

Nem volt nemi erőszak azt állítja Dakos.

Kapaszkodjatok meg,a pécsi igazságügyi bncnok kiszívárogtatta,hogy kevés ilyen szörnyű dolgot látott,ugyanis análisan és vaginláisan is kivolt téve tortúrának Kata,felrepedt mindenhol,a száját is szétrepesztették,a csípőcsontja össze volt törve,és a koponyája is betörve.

Ilyen brutálisan csak az követ el ilyen súlyú bűntettet aki ismerte,és gyűlölte valamiért,egy ismeretlen személy egyszerűen csak megfojtja ha nem sikerül az aktus.

Valamilyen tárgyakkal estek neki,tomfa,gumibot,stb...vallatták,idejük volt rá,valószínű mert valamit tudhatott,vagy rossz szakvéleényt írt valakiről/valakikről amiért elvesztették állásukat.A boncnok azt mondta kizárt hogy ezt valaki egyedül tette,minimum 2 személy volt.

Katát már a Felsővámház utcában autóba rakták,onnan elvitték,megkínozták,és órákkal késöbb kidobták mint egy szemetet.

P.László még azt is bevallja egy kiadós verés után,hogy Kennedyt is ő ölte meg,nyilván pénzt is ajánlottak neki,vagy védelmet a sitten....de pár hónap múlva az a hír fog minket várni,hogy P.László felakasztotta magát a cellájában mert nem bírta feldolgozni tettét,vagy sok stressznek volt kitéve.

Gratula a felső vezetésnek,Pintér marad a helyén,ügy lezárva.

2012. júl. 30. 09:54

Én nem szívesen hallanék a hírekben folyton ilyen eseteket, így is rengeteg van.Egyébként meg akit érdekel az megtudja nézni a Kék fényben...

Kata ügye azért kapott nyilvánosabb figyelmet,mert ott dolgozott ahol...és akkor mi van?? Baker ti a saját ügyeiteket,saját munkátokat,ha barátról,szeretett személyről van szó nem máshogy kezelitek? Dehogynem!

Egyébként meg a családnak biztos nagyon nehéz ilyen nyilvánossággal megküzdeni.

2012. júl. 30. 07:19

Néha beleolvasok még ide.

Német házaspárt a " királyi rádió " mondta.

Menet közbe dönthetett úgy, még se megy haza, mert nem jó ötlet ha tudja hol lakok.

Hiszen ha így gondolom végig, bizony nem vagyok biztonságban, otthon se.

2 hétig mást nem is lehetett hallani a rádióban, mint róla...

Közbe sajna volt egy két másik ilyesmilyen ügy.

392. k_nm
2012. júl. 29. 22:57

Nekem is santit a sztori...nem vedem a tetvet, sajnalom a csajt, de vannak fenntartasaim. Egy, hogy a FB tele van az eltunt emberek kepeivel. Ebbol sikerult hirverest csapni. Es szerintem csak es kizarolag azert, mert a rendorsegen dolgozott. Maskulonben ugyanugy vegezte volna a hire, mint annak a 15 eves szoke kolyoke, vagy annak a negyvenakarhany eves anyukae, akik (legalabbis nalam) ketnaponta feltunnek az uzenofalon, hogy eltuntek.

A nemidennyaronbarnult honfitarsrol nem tudok semmit, megnyult arccal olvastam, hogy kisvarosomban sem orvendett nagy nepszerusegnek. Sose lattam meg, de mondjuk az nem is jelent semmit, mivel nem hiszem, hogy egy barati korben mozognank. De ettol bezzeg hangos a hirado. Arrol hanyotok tud, hogy egy nemet hazaspart kiraboltak, az asszonyt megeroszakoltak Janoshalmat (a sors fintora, hogy Kelebiatol csupan nehany km-re van)? A hazaspar egytlen egyszer nyilatkozott, akkor is azt mondtak, a budos eletben tobbet nem lepik at a magyar hatart, de meg magyarokat se akarnak latni. Ezt valahogy sose olvastam a hirekben...

Vagy azt, hogy a kiskunhalasi patikus jogerosen megkapta a nemieroszakjaert a 4 evet...egyszer, az elsofoku targyalasnal bemutattak karpereces kis mancsat neki, amin jol latszik a nemzetisege (megjegyzem, nem az!!!!), es hangsulyoztak, az itelet nem jogeros. Ma mar az. Erre senki nem kivancsi? Es arra, hogy egy ilyen alaktol miert nem lehet elvenni a magyar allampolgarsagot, oszt hazazavarni egyiptomba, vagy inkabb kanadaba, elobbiben esetleg meg megdicsernek...

391. timycat (válaszként erre: 387. - Tézia)
2012. júl. 29. 22:26

Mert pszichológus volt és tudta, mert tanítják ha valaki megtámad azt még véletlenül sem szabad olyan helyzetbe hozni, hogy utánad tudjon jönni be a lakásodba, mert ott te nem vagy biztonságban, ő viszont igen, kettesben marad veled, nincs esély arra, hogy valaki észrevegyen és bőven van ideje elgondolkozni azon, hogy az eredeti szándékán túl még mit is tegyen veled.


Én éjszaka jártam futni, egyszer egy pasi megállt mellettem, frankón "szexuális ajánlatot tett" és szépen lassan követett kocsival, kb 300 méterre voltam az otthonomtól, de teljesen más irányba indultam tovább, még azt sem akartam, hogy megtudja, hogy egyáltalán hol lakom, mert akkor bármikor megtalál, bármit tehet velem vagy a gyerekemmel.

Hogy Kata miért arra indult amerre azt nem tudom, én biztos végigcsöngettem volna minden házat, bekiabáltamm volna minden ablakon ha érzem, hogy nagyon gáz a helyzet, lehet ő rosszul mérte fel,a veszély nagyságát :S


Egyébként nekem is sántít a sztori, még pedig pont a DNS-nél, vagyon elleni bűncselekményeknél nem vesznek DNS mintát, tehát honnan volt meg nekik az azonosításhoz?

Azt sem hiszem, hogy ezt egy elkövető tette volna :S

Ami meg a kábszert illeti, lehet kamu is, hisz napokkal később kapták el, nem tudják tutira bizonyítani azt, hogy ott akkor éppen kábszer hatása alatt volt. Ez inkább szerintem az ügyvéd tanácsa volt, mivel vesztenivalójuk nincs (mert nem mentő körülmény a drog vagy a pia), de ha szépen csavarjuk a szavakat akkor kis könyörületet ki lehet csikarni

390. Cilumiluci (válaszként erre: 389. - 5236d12e25)
2012. júl. 29. 18:56
Igen,ez nekem is eszembe jutott,egy tök bedrogozott ember nem emlékezne mindenre így,gondolom én.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook