Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó
 

Fórum - A Revalidtól nem csak a haj nő, hanem a szőr is?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kozmetikumok


A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

11. Anonima06112012-07-18 06:39
Mivel a nők haja általában a hormonoktól hullik,sokszor ezzel párhuzamosan a szőrzet meg ugyanettől erősödik. Egészen pontosan a tesztoszteron melléktermékétől a DHT hormontól.
Mivel ezt nem tudják,ráfogják a hajvédő vitaminokra,hogy ettől erősödik a szőrzet.
Pedig sajnos teljesen kizárt.
A revalid egy nagyon elavult készítmény a 80-as élvekben fejlesztették ki,gyakorlatilag semmit nem ér.
ettől már csak jobbak vannak: Forcapil,Biovanne plusz,Hair Clinic.
(válasz OxOcica 1. hozzászólására)

10. Szabadgondolkodó.2012-07-17 21:33
Feltételezem hogy a kapszula nem tud különbséget tenni a kettő közt...
(válasz OxOcica 1. hozzászólására)


9. gyöngyszemü2012-07-17 20:01
Még a haj sem!!

8. viva702012-07-17 18:01
Én is szedtem pár éve, de semmilyen mellékhatásom nem volt. Nem sokat ért amúgy. Legalábbis nekem...

7. Szanszi2012-07-17 15:55
Nekem 2 barátnőm is szedte és mindegyik erősen szőrösödött tőle.Sőt,még elkezdtek hízni is,így abba is hagyták.
(válasz OxOcica 1. hozzászólására)

6. C*****2012-07-17 15:34
Megemeli a savszintet. Vigyázz a gyomrodra, ha belekezdesz. Nekem abba kellett hagynom, úgy fájt a gyomrom.

Amit tudok javasolni, az az emu olajos sampon, és a levendula balzsam.

Az orvosi hátteret is meg kell nézni, lehet-e eü oka. (Vashiány, Vitaminhiány, Bélprobléma-felszívódási zavar, stressz, pajzsmirigy, PCOS, D vitamin hiány, gyógyszerek, pl savlekötő, Laktóz intolerancia)

5. Drienke2012-07-17 15:30
Nekem csak a hajam jött rendbe tőle.


4. Aquatica2012-07-17 15:28
az egyik családi barátunknak a mája fájt tőle , többet ártott, mint használt :P. szerintem nem ez a legjobb hajnövesztő tabletta
(válasz OxOcica 1. hozzászólására)

3. //Cicus//2012-07-17 15:16
Szerintem ez egyéntől függ. Én is olvastam már, hogy egyeseknek nem csak a haja erősödött tőle...

2. Szundika292012-07-17 15:13
Én hosszabb ideig szedtem, semmi ilyet nem tapasztaltam...

1. OxOcica2012-07-17 15:12
Sziasztok!
Elkezdeném szedni,és több helyen olvastam,hogy ettől nem csak a haj nő,hanem a szőr is mindenhol...Ez azt jelenti,hogy mondjuk arcon,meg karon meg mindenhol?Ez mennyire vészes?