Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elhidegülés, potencia probléma vagy agydaganat? fórum

Elhidegülés, potencia probléma vagy agydaganat? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elhidegülés, potencia probléma vagy agydaganat?

1 2
47. Kat1
2013. márc. 24. 08:03

Leírom, hátha valaki idetéved, és bár nem ír, de hasznára van a dolog.

Az endokrinológus doktornő totál félrekezelte a Páromat!

Először is, mint utóbb kiderült, totál feleslegesen felírt Neki Letrox nevű pajzsmirigy gyógyszert, amitől majdnem leállt a pajzsmirigy működése!

Másodszor megfejelte a dolgot, hogy vastablettát szedetett vele a Letrox-szal párhuzamosan, amiről döbbenten állapította meg az endokrinológus Prof. Dr. Balázs Csaba, akihez átmenekültünk, hogy azt végképp nem lett volna szabad szedni, mert ÜTI EGYMÁST A KÉT GYÓGYSZER!!!

Oda kell figyelni mindenre! Mi már ott tartunk, hogy bármilyen leletet kapunk, nekiülünk a Net-nek, elemezzük, átnézzük, és ha BÁRMILYEN kétségünk van, akkor rákérdezünk. Nem lehet feltétel nélkül megbízni az orvosokban!

Egy év ment el a Párom betegségében úgy, hogy félrekezelte ez a nő, és már többször felhívta Párom figyelmét, hogy ha nem javulnak az értékei, akkor ebből sugárkezelés lesz!!!!

Már-már felmerül az emberben, hogy szándékosan kezelgetik félre az embert!

Mert nem akarom elhinni, hogy egy olyan magas beosztású orvos, aki konferenciákon tart előadásokat, még külföldön is, az ne tudja, hogy mit csinál, mit mivel szabad felírni, hogy meggyógyuljon a betege....

46. Kat1
2013. jan. 26. 21:59
Jaj, de érdekes! Volt egy valaki, akinek a hozzászólására reagáltam a 45. hsz-ben, azt úgy látom Hoxa kitörölte. Talán magát a valakit törölte ki a bogyóajánlgatása miatt! Nagyon helyes! Csak most úgy tűnik, mintha szegény lilivadnak írtam volna a 45-ös hsz-t, pedig nem :)! Csak a félreértések elkerülése végett gondoltam, hogy ezt leírom. Hátha még idetéved valaki, és megállapítja, hogy mekkora tapló vagyok, amiért ilyeneket válaszolok neki!
45. Kat1
2012. dec. 13. 20:24

Elolvastam a hoxán tett hozzászólásaidat.

Megmondom őszintén, felháborít, hogy ide is írtál!

Vagy nem olvastad el a cikket vagy nem értetted meg, miről is van szó!

Szeretnélek kérni, hogy a bizniszedet ne itt terjeszd, gusztustalannak tartom....

Egyébként el kellene gondolkodnod neked is egy kivizsgáláson, tetőtől-talpig.....

2012. okt. 3. 13:41
Sziasztok! Kat1 irtam üzenetet. Szerencsére nincs az amitől rettegtünk. Térfoglalo elváltozásra utaló jel nincs, negativ az MR lelet. nagyon megörültünk ,de a látásom sajna még uolyan .no ez volt a kisebbik rossz. Mindenkinek köszönöm a támogatást és hogy irtatok. puszi lili
43. 28d702b533 (válaszként erre: 42. - Kat1)
2012. szept. 28. 10:54
Köszönöm szépen))) ari vagy)
42. Kat1
2012. szept. 28. 09:34
Nagyon szorítok Érted!!!
41. 28d702b533 (válaszként erre: 40. - Kat1)
2012. szept. 28. 09:19
köszönöm szépen biztato szavaid. megvolt az MR-vizsgálat,CD-t megkaptam ,ez hétfőn volt, várom a leletet ,mert postán küldik ki / pécsett voltunk az Idegseb.klinikán...) irok neked.köszönöm a lehetőséget.
40. Kat1
2012. szept. 23. 08:59
Örülök, hogy hasznosnak találtad az írásomat! Drukkolok Neked, de ha még ez is a betegséged, ne ess kétségbe!!! Párom is már nagyon jól van, úgyhogy tudom, mit mondok. Tényleg írd meg légyszi, hogy mi lett az eredményed, ha kérdésed van kérdezz, szívesen válaszolok rá!
2012. szept. 23. 06:09
Köszönöm ,hogy megosztottad velünk. Hétfőn megyek MR-re , mindent olvasok ami ezzel kapcsolatos, sajnos a tünetek alapján feltételezhető az agyalapi m.daganat, bár ne ugy lenne, jobb szememnél pangás -látótérkiesés, émelygés ..és már lehet pszichésen vannak a tünetek, a látótérkiesés változatlanul fennáll és a fejfájás. kétségbeestem,de muszáj uralkodni magamon. megirom ,ha meglesz az eredmény... )
38. Kat1
2012. aug. 14. 23:43
Köszönöm Lányok, aranyosak vagytok!!!
2012. aug. 14. 09:58
A bátorságotok életeket menthet, én is köszönöm ezt a cikket és minden szépet és jót kívánok Nektek!!
2012. aug. 13. 10:18
Köszönöm, hogy megosztottad. A lehető legjobbakat kívánom nektek.
35. Kat1
2012. aug. 6. 10:43

Köszönöm a hozzászólásaitokat, örülök, hogy nem volt hiábavaló a cikkünk!

Még ha személyesen nem is érinti a dolog azokat, akik elolvasták, soha nem lehet tudni, hogy munkahelyen, barátok között, futó ismeretségeknél nem kerül-e szóba, és tovább tudjátok adni.

Én a munkám során sok emberrel találkozom. Bizony volt úgy, hogy az egyik vendég által megtapasztalt dolog segített egy másik vendégen, általam, hiszen ők nem is ismerik egymást! Csak annyi, hogy itt meséltek valami okosat, amoda pedig továbbadtam (természetesen nevek nélkül!), és örült neki az illető, mert nem gondolt volna rá!

2012. aug. 6. 09:01

A naplódban végigkísértem a műtét előtti, utáni időszakotokat, a kétségbeesésedet, küzdelmedet, kitartásodat. Minden elismerésem a Tiéd! Jó, hogy megírtátok ezt a cikket, mert egy olyan problémára hívtátok fel a figyelmet, amire sokan - velem együtt - nem gondolnának.

Nem gondolom, hogy drámaian fogalmaztatok volna, inkább tényszerűen, teljesen normális emberi reakciókat írtatok le. De nem is kell foglalkozni a kötekedőkkel, hiszen azért foglalkoznak mások életével, hogy addig se kelljen szembe nézni a sajátjukkal.

Örülök, hogy meggyógyult a férjed minden téren. :)

33. Regin_a (válaszként erre: 13. - Zsú1965)
2012. júl. 31. 19:41

A frászt hozza akárkire??

Akkor bizonyára hipohonder vagy


Igencsak nem értetted meg a cikket/írást úgy gondolom

Nem rémisztgetés hanem valóság

Barátnő,et megműtötték volna nemlétező szürkehályoggal évekkel ezelött. Azóta sincs baja a szemével


A férfiak lelkét meg nem értheted meg nő létedre egy impotencia esetén

De fordítsuk meg

Szívzavarok esetén neked mint nőnek, lenne kedved a szexhez?


Az irás, ha csak egy ember életkedvét vagy életét menti meg, akkor is hasznos volt

32. Kat1
2012. júl. 26. 09:44

Az orvosok nem szeretik, ha az ember a neten okosodik, mert szerintük sok félrevezető információ van. Ez így is van. De! Az ember kínjában már nem tud jobbat, és amikor 100 oldalakat végigböngész az valaki, és talál valamit, ami segíthet rajta, akkor úgy van vele, hogy ha az orvos nem tudott megoldást, akkor kipróbálom ezt! Hátha...

Én is sokszor vajákolom a családot a netről, szerencsére eddig sikerrel :)!


Nagyon sajnálom, ami Anyuddal történt! Ezért is gondolom, hogy érdemes megosztani akivel csak lehet az ilyen eseteket, mert mások talán hamarabb felismerik a betegségeket, és tudnak ellene tenni!

Köszönöm a jókívánságot!

2012. júl. 26. 01:00

Az önmenedzselős dolgot már én is megtapasztaltam, de hála istennek, nekem nem volt nagy bajom, csak a sulival járó stressz kezdte ki az egészségem. Elég kellemes, mikor szilveszterkor mentem be az ügyeletre, hogy már megint nem érzem túl jól magam. Persze a vizsgálatok semmit nem mutattak és ha én nem olvasok valami orvosi oldalon a magnéziumhiányról, akkor most is kínszenvedések árán tudtam volna túllenni az első egyetemi éven. De jobbat nem tudtam annál, mint hogy étrendkiegészítőket is szedek, meg most már nem a koleszkoszton élek, szerencsére, meg próbálok pihenni, stb. Na de igazából nem egy régi dologról akarok nyavajogni, csak az önmenedzselésről jutott ez eszembe. Szegény anyukámnál sem gondolt senki petefészek daganatra, pedig utólag visszagondolva elég egyértelműek voltak a jelek: fájdalom, hányás, meg ilyenek. Pedig rendszeresen járt szűrűvizsgálatra, de gondolom, akkor még nem alakult ki. Lehet, hogy ő is túl kevés dolgot mondott el a háziorvosnak, de a mai napig nem értem, hogy miért csak a korházban vette észre (azt hiszem) a belgyógyász, miután vizenyő miatt vitték be, hogy valami mintha lenne ott?! De sajnos már késő volt, mert májáttéte volt addigra :( Úgyhogy tényleg minden elismerésem a tiéd, hogy nyüstölted a férjed, mert ha nem jut el ahhoz a dokihoz, lehet ki sem derül. Akinek meg túl drámai a cikk, meg a cikkíró hozzászólásai, az tényleg nem veszítette még el senkiét, hasonló körülmények között, de nem is kívánom neki.

Mielőbb gyógyulást, jó egészséget és boldog házasságot kívánok nektek! :)

30. Kat1 (válaszként erre: 29. - Ari hari)
2012. júl. 25. 23:38
:)))! Köszike, azon vagyunk :D!
29. ari hari (válaszként erre: 20. - Kat1)
2012. júl. 25. 21:03
Minden elismerésemm a tiétek! Kitartásból,Szeretetből vehetne tőletek példát sok ember!!! Gyógyulást , és sex-el bő éveket kívánok nektek! :-)
28. Kat1
2012. júl. 24. 08:36

Szeretném, ha sok emberhez eljutna, csak, hogy erről is halljanak!


De!

Elmesélhetném azt is, hogy a zöldhályoról (ami Páromnak szerencsére nincs), mindenkinek az jut az eszébe, hogy idős kori betegség. Amikor felmerült Páromnál ez, akkor utána néztünk, és az orvos is azt mondta, hogy kb. a negyvenes évei felé kezd el kialakulni az embereknél, de mivel tünetmentes és lassú, ezért csak 60-70 éves korban fedezik fel.


Másik!

Barátunk úgy vakult meg a jobb szemére, hogy miután reggel nem látott vízszintes vonalban középtől lefelé, csak fölfelé, a kórházból az asszisztens hölgyike elhajtotta, hogy éppen váltás van, jöjjön vissza később!!! Mikor délután visszakeveredett, lecseszték, hogy ezt 1 órán belül el kellett volna látni, szemtrombózisa van, vérhigítót kellett volna kapni, már nem tudják megmenteni a látását!!! Gondolnátok ilyenre?


Még mesélhetném, hogy berohantunk a rendelőbe szívinfarktus gyanúval kb. három évvel ezelőtt, ahol is az asszisztens hölgy közölte, hogy foglaljunk helyet, majd szólítanak!!! Csak az orvos meghallotta, hogy kétségbe vagyunk esve, és rohant ki, hogy ki van rosszul???


Ilyen esetekből tanulhat mindenki!

27. Kat1 (válaszként erre: 25. - Pnegab)
2012. júl. 24. 08:22
Imádlak, köszönöm!!!
2012. júl. 24. 01:57

Kedves Kati, én örülök, hogy megírtad, és köszönöm. Kívánom a férjednek a legjobbakat, gyógyuljatok együtt :)


(akinek volt ilyen cipője, az úgyis érti, mi benne a drámai...)

25. pnegab
2012. júl. 23. 23:16
Nem tudom, miért van az, hogy némely személyek itt "drámaiznak....". Igen Neked és a családodnak egy dráma volt, tudom-. És tudja mindenki, aki a naplódon keresztül veletek volt abban a nehéz időszakban. Örülök, ha másnak egy ilyen dolog nem drámai, mert annyira racionalista lelkületű. Viszont nem vagyunk egyformák, és tiszteletben illik tartani mások érzéseit.Pont. Katikám!!! Kívánom, hogy teljes legyen a párod gyógyulása, és vele együtt a házasságod is gyógyuljon be teljesen. Örülök, hogy megírtad ezt a cikket, mert bizony én sem gondolnék ilyesmire.:)
2012. júl. 23. 20:17
Aki soha nem volt "komolyan" beteg vagy a családjában nem volt vagy nem veszítette el hozzátartozóját az csak ilyesztgetésnek veszi. De én inkább megilyedek, minthogy későn menjek orvoshoz. A férfiakra meg még mindíg nekünk nőknek kell vigyázni. És most ezzel a mondattal nem kell elkezdeni vitatkozni.
23. Kat1 (válaszként erre: 21. - B554f11e20)
2012. júl. 20. 06:19
Gyógyulást kívánok én is Nektek, bár mi is az!!!
22. JudyTim (válaszként erre: 7. - Virus2008)
2012. júl. 18. 21:23
Az elhidegülés és megszokás egyáltalán nem hasonlít a potencia zavarhoz.
2012. júl. 18. 17:51

Drámai az írása??? és???

Mert Ő / Ők ezt drámaian élték át! Teljes mértékben együtt érzek veled és gratulálok a gyógyuláshoz!


(egy hasonló cipőben járó)

20. Kat1
2012. júl. 18. 08:43

Köszönöm, hogy elolvastátok a cikket!

Nagyon szeretnénk, ha sok ember tudna erről a betegségről!


Nem akartunk senkit megijeszteni, senkire nem akartuk ráhozni a frászt!!!


DE!

Mivel ebben az esetben egy férfiról van szó, nagyon fontos, hogy egyáltalán felmerüljön a gondolat. Persze, nem ezzel kell kezdeni, de sokszor néhány vizsgálat után az orvos széttárja a kezét, és felír egy altatót, hogy biztos nem vagy kipihent, azért nem működnek a dolgok!

Egy ismerősünk azt mondta, hogy ha nem menedzseled magad az egészségügyben, akkor neked annyi!

És tényleg!

Tibike esetén is látszik, hogy NEKI KELLETT kérni az MRI vizsgálatot! De miéééért???


Lehetett volna szépíteni az agydaganat kifejezést. De ha azt írom, hogy adenoma, nem valószínű, hogy sokan tudják, hogy mit jelent. Legalábbis én, ha nincs vele dolgunk, nem tudtam volna!

Amúgy az adenoma=mirigydaganat.


Az agyalapi mirigy daganatot méretenként másképp hívják.

A 10mm alatt a mikroadenoma. 10mm feletti a makroadenoma.

Páromét a hatalmas mérete miatt gigantikus méretűnek vették!!!


Egyébként örülök, hogy pasi is olvasta a cikkem, remélem lesznek még néhányan :)))!

2012. júl. 18. 07:11
Jó egészséget kívánok nektek!
18. tibike (válaszként erre: 7. - Virus2008)
2012. júl. 17. 23:48

A Tb., meg a bibi. Hát igen ez így van. Én a külföldi orvosi ellátást, meg betegbiztosítást választottam, persze más okból, mert eleinte nem is volt időm meg lehetőségem orvosokhoz futkosni, hogy mi a bajom.

2 hónapja, hogy megműtöttek, 8 évvel az első ájulásom után,- aztán azóta volt még vagy 5-, akkor javasoltam én az MRI-t, mert az EEG az egy nudli, mind jó lett Mo.-on is, külföldön is. Meg is találták az epidermoid cisztát, rá egy hónapra meg is műtöttek, két nap után haza is mehettem a kórházból. Szerencsés voltam.

Hasznos a cikk, valóban, az utolsó fél évben már a műtét előtt én sem "úgy" ébredtem reggel, ahogyan az megszokott egy férfi esetében. Ez bizony már erős jel volt, fülzúgással, deja-vu érzésekkel, stb...

Tudom, hogy drága az MRI,de mennyi kíntól és szenvedéstől, kellemetlenségtől mentettem volna meg magam, ha 8 évvel ezelőtt csinálnak egy MRI vizsgálatot!

Szóval a tünetek után lépni kell!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook