Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A MiaoMei tradícionális kínai fogyasztó masszázst ismeri valaki? fórum

A MiaoMei tradícionális kínai fogyasztó masszázst ismeri valaki? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 7. 20:50
Hát, nem tudom, az egyik barátnőmnek bejött. Már 15 kg-t fogyott tőle. Nagyon jól néz most ki!Szerintem én is kipróbálom és majd beszámolok róla.
2013. jan. 26. 15:15

Én is csináltam. Fogytam is tőle asszem 9 kilót, de nem hiszem, hogy a masszázsnak sok köze volt hozzá. Az elején az a lábméregtelenítő izé semmit sem ér. De arról állítólag köztudott, hogy kamu.

A kajáktól meg mindenféle hókuszpókusz nélkül is fogynál, ráadásul napokig csak kekszet ehetsz.

Plusz kapsz tablettákat, én azoktól fogytam leginkább, de az egyiktől pl. egész nap hasmenésem volt, szóval nem csoda:D


Lényeg: lehet, hogy valamit tényleg fogyaszt, de tulképp szerintem a kevés kajától és az anyagcsere pörgetéstől a körítés nélkül is fogyna az ember.

2012. júl. 26. 06:35
Én masszőr vagyok és csináltam ezt a masszázst.Ott is hagytam az egészet...méregdrága tanfolyam,és mindenki idővel visszahizott.Ha nem tartod be a diétát,nem massziroztatod magad,stb...ugyan mitől maradnának a minusz kilók?
2012. júl. 17. 09:17
A barátnőm csinálta, és neki használt!
2012. júl. 17. 07:59

Mostanában hallottam róla és éppen most kezdtem el, pár napja. 3 napos SPA méregtelenítéssel indul, majd 10 napon keresztül napi 1 órás speciális masszázs (ami nem éppen egy kellemes, simagató masszírozás!). Be kell tartani a személyre szabott étrendi tanácsokat is a kúra tartama alatt, az elfogyasztott ételekről naplót kell vezetni, kalóriaszámíással, valamint a napi folyadékmennyiséget is rögzíteni kell. Napi vérnyomás, testsúly, testzsír % és testkörfogat mérése 6 helyen, mindig ugyanott.

Várom a hatást, állítólag nagyon gorsan jelentkezik. Van már valakinek hasonló tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook