Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hajhullás 2 éves korban fórum

Hajhullás 2 éves korban (beszélgetős fórum)


2012. júl. 16. 18:55
Köszönöm a segítségeteket! :-)
2012. júl. 16. 18:40
Hát lehet hogy vérszegény....nem tudom de elviszem, mert ezen rágódok jó ideje....mondjuk olvastam azt is hogy lehet hajhullás a bélflóra miatt is.... És elég sokszor van székrekedése nem mindig megy könnyen...erre is csak annyit mondott a doki hogy egyen zöldséget gyümit meg főzit ezek mind megvannak...inni is iszik bár lehet nem annyit mint kéne de azért iszik......nem sokat segített ebbe s dologba sem
2012. júl. 16. 18:35
Sztem vidd el orvoshoz,vérvételt biztos csinálnak,talán vérszegény,de az is lehet,hogy semmi konkrét oka nem lesz,és majd elmúlik:)
2012. júl. 16. 18:31
APár szál de minden fésüléskor jön meg ha végig húzom a kezem a haján akkor is marad a kezembe 1-2 szál, nem csomókba hullik de engem akkor is aggaszt.....mindenki hülyének néz de lehet hogy elviszem orvoshoz csak hogy megnyugodjak
2012. júl. 16. 18:26
Pár szál gyermeknél is természetes. Vagy több van?
2012. júl. 16. 18:24
iLehet hülyének néztek de engem idegesít a dolog és nem tudom hogy mi lehet az oka annak hogy ha fésülöm a kislányom haját akkor mindig marad hajszál a fésűbe, talán vitamin hiány lehet az oka vagy csak hajváltás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook