Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hideg méh kezelése akupunktúrával fórum

Hideg méh kezelése akupunktúrával (beszélgetős fórum)


2012. júl. 18. 21:06
Nekem más jellegű problémám volt, én terhes maradtam, de nem fejlődtek jól a babáim. Egy évet jártam akupunkturás kezelésre úgy,hogy az utolsó öt hónapban már terhes voltam a kislányommal.Ő hál Istennek egészséges, és biztos vagyok benne, hogy az akupunkturának köszönhetem. Rajtam kivül sok hölgy járt abban az idöben (két éve), mert nem maradtak terhesen, vagy egyébb ilyen problémák. Nagyon sokuknak segitett, ezért mertem én is rávenni magam. És nem bántam meg. Sajnos nekem az orvosok nem tudtak semmi biztatót mondani, kisérleti nyuszi pedig nem akartam lenni. Nekem bevállt, a következő babámnál most már biztos hogy ezzel fogom kezdeni.
2012. júl. 16. 16:23
Van olyan, aki hasonló problémával küzd és részt vett már ilyen kezelésen? Ha igen, kérlek segítsetek, kinél, milyen eredménnyel, mire számíthatok a kezelés után? Mennyi ideig tart a hatása? Végleges, vagy ideiglenes megoldást ad? Nem két forint egy ilyen kezeléssorozat, csak úgy nem vágnék bele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook