Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magyar "tinimamik" fórum

Magyar "tinimamik" (beszélgetős fórum)


15. emmoni
2012. júl. 19. 11:18
van köztük egy kettő akiről azt gondolom nem lenne jó anya de az esetek többségében azt gondolom hogy felelőségteljesen tudnának viselkedni.
2012. júl. 18. 20:25
Azt azért kedves topic indító megkérdezem, hogy a környezetedben élő tizenöt évesek közül, hányról gondolnád, hogy jó anyuka lenne? Te most milyennek látod a tiniket?
13. Banyaci (válaszként erre: 12. - Emmoni)
2012. júl. 18. 11:43
Nemcsodálom, hogy kiakadtál. Ez egy nagy hülyeség. Persze az tény, hogy vannak tinik, akik sorozatos egyéjszakás kalandok sorozata után, mégcsak fel sem ismerik, hogy terhesek és későn veszik észre azt. Ezek közül a tinik közül, biztosan vannak akik nemkötődnek a gyermekükhöz. Viszont vannak akik érettebbek a koruknál és szeretnék a kisbabájukat és azok általában meg is állják a helyüket. Persze itt is van aki nem képes felfogni mit vállal és csak hóbort nála az öröm. ÁM mint írtam, ez egyén függő. Nem minden tiniről gondolom, hogy képes lenne felelősségteljes döntést hozni.
12. emmoni (válaszként erre: 11. - Banyaci)
2012. júl. 18. 11:34
a héten olvastam egy cikket amiben az állt hogy a tiniszülők NEM kötődnek a gyerekeikhez, és nem képesek őket szeretni. bár én már nem vagyok már tini de ez szerintem nem így van! és az az igazság kicsit ki is akadtam ezen
2012. júl. 18. 08:04

Én ma is, mint mindig azt mondom, nem a betöltött évek számai tesznek valakit jó anyává. Lehet valaki 30 évesen totálisan felelőtlen anyuka és lehet16 évesen felelősségteljes, gondoskodó édesanya. Ez az egyéniségtől függ. Nálunk is van a családban egy fiatalon szült anyuka. Olyan fiatalon vált édesanyává mint te kedves Emmoni. Megharcolt azért,hogy megszülhesse a kisbabáját és a párján kívül csak kevesen voltak mellette. Én már akkor tudtam, hogy nagyon jó anyuka lesz. Most pedig évekkel később amikor már látszik, hogy hogyan nevel szívesen kikiabálnám a világnak:-Ugye,hogy én megmondtam, jó anya lett belőle!

Én is gratulálok neked kedves topicindító, mert a fiatalon szült asszonyoknak, nem csak az anyasággal kell megismerkedniük, hanem az előítéletekkel is meg kell küzdeniük. Legyél büszke magadra.

10. emmoni
2012. júl. 18. 07:34
én mostanra nem értem volna ennyit az életben ha a szüleimmel maradok nem bántani akarom őket, csak hát a körülmények mások lettek volna, nem lett volna miért küzdeni.
2012. júl. 17. 15:28

Sziasztok


Szerintem igen is büszke lehetsz rá kevés ember van mostanában aki ennyi mindent elért mint te: boldog család,munka szép gyerköcök.Légy büszke erre ...


Én 22vagyok 4hónapos gyönyörü gyerköcömmel és párommal élek egy szép 2,5szóbás lakásban, és én is büszke vagyok rájuk és ránk.

8. Cippora (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2012. júl. 16. 20:58
Ha dicsekedne sem lenne kivetnivaló benne.Büszke is lehet magára!
7. emmoni (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2012. júl. 16. 20:41
én nem dicsekedni akartam! csak kíváncsi vagyok rá más hogy oldotta meg a helyzetet (mert nem én vagyok az egyetlen)
6. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Emmoni)
2012. júl. 16. 17:58
Ezzel azért nem dicsekednék :(
2012. júl. 16. 14:09
szeretném én is:)
2012. júl. 16. 14:06
Így legyen még további 50 éven át :D
2012. júl. 16. 14:01
Erről a témáról már indítottál fórumot. Már bocsi.
2012. júl. 16. 13:58
még annyit hogy én nem bántam meg hogy így alakult
2012. júl. 16. 13:54
olyan történetekre lennék kíváncsi akik tiniként lettek szülők. én 15 voltam mikor terhes lettem és épphogy betöltöttem a 16-ot mikor megszületett a kislányom (2003). most már 3 gyönyörű gyerekem van. dolgozok, befejeztem az iskolát (érettségim és szakmám is van)persze rengeteg segítséget kaptam. a párommal azóta is együtt vagyunk. kíváncsi vagyok ti hogy boldogultok boldogultatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook