Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rigesoft vagy Escapelle? fórum

Rigesoft vagy Escapelle? (beszélgetős fórum)


2022. febr. 19. 15:12
escapelle - nagyon kevés mellékhatás
10. honeywald (válaszként erre: 9. - Zsukka756)
2012. szept. 2. 02:14
nekem normál időben jött meg végül, tesztet nem cisnáltam, azota ujra megjött most, ugy h nem aggodom :) én csak azt sajnálom, h életem első lehetséges várandósságát meg kellett szakítanom.....
2012. aug. 24. 14:52
Hétfőn este megtörtént a "baleset". Kedden bevettem a Rigesoft-ot, de eddig semmi mellékhatás nem jelentkezett, amit a betegtájékoztatóban leírtak. Se nem volt hányinger, sem szédülés, a menstruációm se jött meg. Ugye attól még hatásos volt???
2012. júl. 18. 01:04
nekem azt tanácsolták igen :) két hét....igen hosszú, azt hittem megőrülök, de addig felesleges is....
2012. júl. 16. 22:21

nos, nekem rigesoft jutott...meglátjuk.


tesztet az "eset" után két héttel érdemes csinálni?

2012. júl. 16. 11:29
Szia! Escapelle, az aktus után kb 24 órával. Nem volt semmi gond. 2 napra rá megjött, kicsit kellemetlenebb volt az átlagnál, de semmi extra.
2012. júl. 16. 11:26
jah, és én escapelle tablettát vettem be...
2012. júl. 16. 11:26
Szijja! Én aktus után hét órával vettem be....háát nekem két hetet késett tőle, meg jobban görcsölt a hasam mint szokott....de ez még simán elment...inkább örültem neki hogy megjött végre :) Utána hónapban három hetet késett, meg mikor megjött utána két és fél hetére újra megjött...nekem eléggé bezavart a ciklusomba...szerintem tesztet nagyjából két hét múlva érdemes csinálnod...
3. *ForróCsoki* (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2012. júl. 16. 08:10

Szia.


Nekem jó régen, még évekkel ezelőtt történt hasonló "baleset". Én Rigesoftot vettem, az egyik tablettát 72 órán belül minél hamarabb be kell venni, a másikat rá 12 órára.


Nekem semmi tünetem nem volt tőle. Normálisan, időben, ugyan úgy megjött.

2012. júl. 16. 08:09
Escapelle-t vettem be egyszer, nem volt vele semmi gond, talán az aktus másnapján írattam fel, a menzeszem pedig nagyjából akkor jött meg, amikor szokott, nem zavart be a tabi.
2012. júl. 16. 08:05

Szörnyű eset, mégis megtörtént.. kiszakadt gumi, számomra érthetetlen okból, még levegős sem volt a vége. teljes kétségbeesés. mindig ellenük voltam ezeknek a dolgoknak, de most nem tehetek mást, kénytelen vagyok az adott körülményekhez mérten dönteni: 72órásat kell beszednem, úgy nagyjából azonnal.


Semmi mást nem kérek, csak tapasztalatokat, akik "sajnos" már kénytelenek voltak ezekhez a készítményekhez nyúlni.

Az eset után hány órával szedtétek be, és mi történt a menstruációval?

mikor érdemes tesztet csinálni biztonság kedvéért?

minden tapasztalat érdekel, mert csak 11kor tudok menni dokihoz feliratni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook