Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Crikvenicai nyaralás fórum

Crikvenicai nyaralás (beszélgetős fórum)


10. livegirl (válaszként erre: 9. - Nori124)
2012. júl. 17. 13:18

Az ám :) Mi idén akartunk foglalni (kivételesen), 3 helyre foglaltunk az adrialinnél, de mind utólag derült ki, hogy habár a honlapon szabadnak tűnt, valójában nem az, keressünk másikat.

Ezt meguntuk ;) és úgy döntöttük megyünk, aztán lesz. Mi ha nem találtunk volna megfelelőt az első faluban tovább megyünk a következőbe, de már az első kiszemelt városka első turist info-ja által ajánlott első apartman tökéletesen megfelelt. Sokkal jobb és sokkal olcsóbb volt, mint amiket a neten néztünk ki. Nem kell kétségbe esni, ha itthonról nem is jön össze, a helyszínen is lehet találni. És ha már ott foglalsz, akkor nem kell a helyszínen sem stresszelni, ha nem tetszik a város, tovább utaztok egy-kettővel. Én így csinálnám, de nyilván az egyéni paraméterektől függ a dolog.

Sok sikert hozzá!

9. nori124 (válaszként erre: 8. - Moncsyka88)
2012. júl. 16. 22:54
Adrialinnál próbálkozzatok :)
2012. júl. 16. 22:40
sajnos szállást nem sikerült találni még mindig,bárkinek írunk higy szeretnénk lefoglalni, azt a választ kapjuk hogy nincs üres hely...valaki weboldalt ahol vannak még kiado apartmanok Crikvenican?
2012. júl. 16. 18:33
engem is érdekelne, mi is Crikvenicába megyünk augusztusban :)
2012. júl. 16. 11:35

Meg egy jo, utbaesik Plitvice, ha tehetitek szanjatok ra egy napot!


plitvicePontHu

2012. júl. 16. 07:22

Szép hely nagyon! Mi tavaly Crikvenicán voltunk, idén a következő faluban/városban: Novi Vinodolskiban. Nekem őszintén ez utóbbinak a strandja és a hangulata jobban tetszett. Partizni nem nagyon lehet, előbbiben inkább a félelmetes helyi vagány csávók miatt, utóbbiban inkább csak kihalt volt a klub (hétköznap).

Családdal, barátokkal egyaránt ideális környék. Idén mi sem akartunk Splitig autókázni, de nem bántuk meg, hogy északabban maradtunk.

Ha nincs szállásod foglalva, akkor is találhatsz nagyon szupereket. Mi 20 percen belül találtunk mindkét helyen, jobbakat és olcsóbbakat, mint a neten vannak. Ha nem teljesen fix az időpont, akkor előtte nézd meg az időjárást, mert a tenger azért nem forró, inkább kellemes, de hűvösebb időben lehűlhet.

Jó utat és kellemes nyaralást!

4. arrival (válaszként erre: 1. - Moncsyka88)
2012. júl. 16. 00:33

En voltam, meg 2001-ben, nagyon tetszett!

Kellemes kisvaros, nagyon szep tengerpart, es azegyik boltban magyar volt az elado , erre emlekszem :)

Ja es vettem egy plussmacit, meg nagyon finom a frissen grillezett tengeri hal!

2012. júl. 16. 00:13
én már voltam 2szer, kellemes hely!:)
2012. júl. 15. 23:08
Jó hely, van klassz fagyizó, ahol a pultos - szó szerint - a képedbe vág egy gombócot.
2012. júl. 15. 22:47
Valaki járt már Crikvenicán? mit kell rola tudni ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook