Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Macska konzerv fórum

Macska konzerv (beszélgetős fórum)


14. d41005143d (válaszként erre: 1. - Deszty)
2015. febr. 27. 04:35
a mienk csirkemajat es kenguruhust szereti.nemcsoda ha nem eszi meg a konzerv cicakajat hisz nemelyik szaga.......borzaszto.meg a macsekoknak is,mert cask bele sem nyal ha kibontom.
2008. máj. 31. 23:42

Sziasztok!

Az én pici cicámnak eddig semmi problémája nem volt semmivel, viszont ma hányt és azóta nem is igen akar enni:(

Remélem rendbe jön, mert ha nem akkor irány a Doki!

2008. ápr. 25. 08:52
Nem olvastam végig a hozzászólásokat Bocsi :-), örülök,hogy meggyógyulta cicókád, de azért próbáld ki a Saphír-t! Megéri!!!!
11. ördike (válaszként erre: 1. - Deszty)
2008. ápr. 25. 08:49
Szióka! Nekem van egy 1.éves kandúr félperzsa cicám "Kisördög"-nek hívják- nálunk nagyon bevált, hogy a száraz eledel mellett ami Whiskas csakis a "SAPHÍR" konzervet, abból is a pulykahúsost eszi meg, semmi más konzerv-re nem reagál, és még most is minden egyes alkalommal úgy eszi, mintha el akarná valaki venni tőle! Nagyon szereti, szerintem érdemes kipróbálni!!!:-)
2008. ápr. 18. 18:33
Lehet kapni a vesegondokra konzervet is és szárazat is. De pontosan kell tudni, hogy mi a baja, nehogy rosszat vegyél neki. A sótlanul főtt csirkemell is finom falat, és azt biztosan meg is fogja enni.
9. mtt80 (válaszként erre: 6. - Deszty)
2008. febr. 29. 11:03

Sajnálom, hogy beteg volt a cicád!

Annak viszont nagyon örülök, hogy ilyen gyorsan meggyógyult és már rendesen eszik. :)

8. LoLiNa (válaszként erre: 6. - Deszty)
2008. febr. 21. 21:48
örülök, hogy meggyógyult:)
7. bnedora (válaszként erre: 6. - Deszty)
2008. febr. 21. 06:55

Sziasztok!

Szegény cicuka, az nem jó, ha a veséjével probléma van. Az orvos mit állapított meg? Az én, mostani legöregebb cicámnál, 2 éves korában állapítottak meg vesehomokot (a kandúrok legnagyobb ellensége), és csak kímélő kaját kaphatott. Majd 4 évesen olyan állapotba került, hogy műteni kellett. Úgy adták ki a kórházból, hogy nem sok esélye van a túléléshez. Az orvos szerint, nekem köszönheti az életét, mert két óránként etettem, itattam éjjel-nappal. Most 16 éves, de már nagyon ramatyul nézki, de eddig kibírta, igaz, külön koszton a többiektől. Remélem, komoly baja nem lesz a cicádnak.

2008. febr. 19. 14:43

Na most válaszolok!:)

Macseknak nem a konzerv volt a baja,csak a veséje gyuladt be,ez volt az a nyavaja mitől hányt!Azóta hogy meggyógyult bátran falatozik mindenből:)Megjegyzem az elvesztet súlyát már visszanyerte:))))

5. mtt80 (válaszként erre: 1. - Deszty)
2008. febr. 8. 19:05

Próbáld meg esetleg a Whiskas-t. Az én macskáim nagyon szeretik a konzervet is és a szárazat is belőle. Egyébként pedig szerintem sem minden a márka. Én leginkább az olcsóbb fajtákat veszem nekik, mert a drágábbat nem bírná a pénztárcám és az is ugyanúgy ízlik nekik. Pl. a Penny-ből szoktam vásárolni a Molli-t.

Ha viszont az összes konzervtől hány a cica, akkor meg kellene említeni egy állatorvosnak, hát ha mond rá valami okosat. :)

2008. jan. 20. 21:07
akkor ne add neki! lehet valami összetevő nem tetszik a pocakjának:(
2008. jan. 20. 19:29
pontosítok a macskánm alergisás lett és kihánya a konzerves kaját!Semmi más problémája nincs csak ha aknzerveset adok neki kilöki magából!
2008. jan. 19. 06:51
nem feltétlen a márka a jó.. próbáld ki a névteleneket is:) sose vettem darlingot se és kite kattot se :) pedig mindig vol cicám és sok :)) jelenleg 6-an vannak :))
2008. jan. 18. 16:59
Melyik a legjobb macska konzerv?Úgy néz ki a macskámnak elege lett a darlingból,és a a kite katból is!Mit érdemes adni a macskának a száraz mellet??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook