Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Crema tejes proteines hajpakolót használok, de fél óra után beszívja a hajam, ez jó? Vagy öblítsem ki inkább? fórum

Crema tejes proteines hajpakolót használok, de fél óra után beszívja a hajam, ez jó? Vagy öblítsem ki inkább? (tudásbázis kérdés)


10. korodim (válaszként erre: 9. - Zsanimano18)
2012. júl. 15. 20:12
Én ezt használom két hónapja, és úgy szoktam, hogy felkenem a megmosott hajamra, feltűzöm, rátekerek egy nejlont, és fél óra múlva leöblítem, és mehet a balzsam. Nekem is beszívja a hajam, de utána nagyon szép lesz.
9. zsanimano18 (válaszként erre: 6. - Annette)
2012. júl. 15. 16:42
okés:) am ugy csináltam, hogy hajamosás után megtöröltem hajamat... h ne csöpögjön róla a víz,és ugy raktam rá-,az ugy jó nem?:)
2012. júl. 15. 15:59
En lemosnam, ritka az, amelyiket nem kell.
2012. júl. 15. 15:25

A hajpakolásokat törölközőnedves hajra tesszük,és a hatóidő után leöblítsük a hajról.Kivéve,ha a gyártónak más a tanácsa.

A sokáig rajtahagyott pakolások,épp ellentétes hatást váltanak ki,ugyanis savas kémhatásúak,ami ugyanúgy roncsolja a hajat,mintha a sampont hagynánk sokáig rajta,ami meg lúgos kémhatású.

2012. júl. 15. 15:11
Mindenképp mosd le, mert hosszútávon árt a hajadnak ha rajta hagyod, majd mosáskor fogod érezni hogy bizony csak megszáradt, de nem szívta be teljesen. Legközelebb mielőbb felkened jól vizezd be a hajad :)
5. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 4. - Zsanimano18)
2012. júl. 15. 15:04
Fél órát hagyd rajta... és utána öblítsd ki! :) Ha nem öblítenéd ki akkor nem fél órát hatna, tehát csak az öblítés a megoldás! ;)
4. zsanimano18 (válaszként erre: 2. - Dorcsika_)
2012. júl. 15. 14:59
az a gond h nincs rá írva xD.csak annyí van rajta fél órát hagyam rajta :D:, ,deu gy be szívta.. totál száraz hajam :D,
2012. júl. 15. 14:59
én is ezt használok, a haj felületén azért érződik, hogy rajta van, öblítsd ki
2012. júl. 15. 14:57
hát ha az van ráírva , akkor öblítsd
2012. júl. 15. 14:52
Crema tejes proteines hajpakolót használok, .és fél óra után tottál beszívja a hajam:D az jó? vagy öblitsem ki inkább?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook