Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek tapasztalata, dolgozott már valaki ételfutárként? fórum

Van valakinek tapasztalata, dolgozott már valaki ételfutárként? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 15. 16:40

Nagyon változó a munkaidő, fizetés, díj fizetés. Minden cégnél más.

Van olyan étterem, ahol délelőtt 11:00 tól kezdődik a munkaidő és este 23:00 ig kell dolgozni. Napi díj van és borravaló (de ezt már nem nagyon adnak az emberek). Néhány éve 5-6 ezer volt a napi díj.

Én is azt javaslom, hogy a céggel kell beszélni, mert ők tudnak mindent mondani.

7. tomka1 (válaszként erre: 5. - SDitti)
2012. júl. 15. 14:16

Köszi szépen :) és miért váltáj sűrűn egymást? Akkor nem olyan jó meló? Akkor ha jól értem a benzint fizeti a cég? Az tök jó. És ez melyik ételfutár? 4-re járnak és meddig dolgoznak? Mert csak 13-ig van kiszállítás, gondolom akkor kb akkor végeznek?


Köszi:Zsu

6. SDitti (válaszként erre: 5. - SDitti)
2012. júl. 15. 14:10
Itt = Csongrád megye
5. SDitti (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2012. júl. 15. 14:09
Én csak hallomásból tudom, mert velük hordatom a kaját. Sűrűn váltják egymást. Itt Szegedre kell reggelente bemenniük négy órára. Saját autót használnak és a benzint fizetik, szervizelést, használati díjat nem. (Épp a héten faggattam ki a leköszönő futárt, hogy miért váltanak ilyen sűrűn.)
2012. júl. 15. 14:06
Ha más info nem lesz, érdeklődj személyesen a magad nevében, és mondd el utána az ismerősödnek.
2012. júl. 15. 14:02
sajnos telefonon nem mondanak semmit, és feleslegesen nem akar odamenni, mivel még dolgozik és nem is tudna. Szabija már nincs, gondoltam itt majd lesznek segítőkész emberek akiknek van tapasztalatuk, hisz ezért is van ez a fórum dolgo. Vagy tévedek?
2. 458101abbf (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2012. júl. 15. 13:55
Miért nem az adott cégnél érdeklődtök? Nyilván ők pontosan megmondanának mindent.
2012. júl. 15. 13:52

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata, vagy dolgozott már valaki ételfutárként? Itt a tel..f..od, e-...f..od

vagy hasonló cégekre gondolok. Úgy hallottam, hogy a saját autóval kell vinni a kajákat és a benzint vagy az esetleges szervizeléseket sem fizetik.

Vagy rosszul tudom? Egy ismerősöm szeretne elhelyezkedni ételfutárként, de sokan lebeszélik róla, hogy nem éri meg ezek miatt hogy saját autóval kell menni és a fizetés sem jó. A munkaidőről is írnátok, hogy mettől meddig kell dolgozni? Olyat is hallottunk, hogy már hajnal kettőre be kell menni a céghez, de ezt kétlem.


Előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook