Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Húsz kilót fogytam. Még három kilót szeretnék lefogyni. Nem akar lemenni. Miért? fórum

Húsz kilót fogytam. Még három kilót szeretnék lefogyni. Nem akar lemenni. Miért? (tudásbázis kérdés)


22. eandi78 (válaszként erre: 19. - Mária y)
2012. júl. 14. 14:14
Szépen lassan lemegy az a 3kg is, főleg ha nincs meg a 2000kcal napi bevitel. Rizsből milyet eszel? Barna jobb, vagy zöldségköret sem rossz. Csirkéből legjobb a levesben főtt. Reggel teljes kiörlésű kenyeret szabad enni. Este már inkább hanyagold a szénhidrátot. Ja és a mozgás is fontos.
21. mária y (válaszként erre: 20. - 298b15dfdd)
2012. júl. 14. 13:53
Igen szeretem, ritkán szoktam venni. De én a piacon veszem,és én készítem el. De már nem vettem régen.
20. 298b15dfdd (válaszként erre: 19. - Mária y)
2012. júl. 14. 11:30
Szereted a céklát?
19. mária y (válaszként erre: 11. - Enéh1)
2012. júl. 14. 10:38
Most már mindent, csak kicsiket. Van egy két decis bögrém,azzal mérem az adagomat. Pl két deci leves,egy szedő kanál második. Sült oldalast,pörköltet, kenyeret nem eszem. Csirkét eszem,de a bőrét nem. Köretnek rizst készítek. De biztos jó mert,se nem hízok,se nem fogyok. Bár az a három kiló jó lenne ha le menne. Én szerintem már túl vagyok a nehezén. Még mindig jobb hogy így fogytam,mint ismeretlen szerekkel.
18. 298b15dfdd (válaszként erre: 17. - Mária y)
2012. júl. 14. 07:16
Tegyél egy nagy tükröt a fürdőbe,ahol mindennap látod magad,nekem bejött.
2012. júl. 14. 07:02
Egy kis városba lakom, ahol az elismerés mellet, a rosszindulat is meg szólal." Ugyan már úgy is vissza hízik! " Hát pont azért is meg mutatom, és mindent el követek,hogy ne jöjjenek vissza a kilók.
16. Enéh1 (válaszként erre: 15. - Zebracsikó)
2012. júl. 13. 14:00
Engem nem zavar, hogy lefogyott, mert én is fogyózom, sikeresen, ha ismernéd a naplómat vagy engem! De amit csinált sztem se normális, olvasd el, hogy mit evett vagy ivott és máris rájössz Te is, hogy nem egészséges módon fogyott le, aminek megvan a hátulütője...én nem károgok, mert tudom, hogy milyen nehéz lefogyni vagy megtartani....de ez....
2012. júl. 13. 13:57

kár-kár-kár.....


meggyőződésem, hogy az esetek nagy részében attól kezd el valaki visszahízni, mert valaki(k) a sikerei hírére azonnal azt kezdi károgni:

"úgyis visszahízod a dupláját"


Igen, természetesen mindenre van esély. De inkább azt feltételezzük, hogy a kérdező okosan életmódot vált, szépen beáll a súlya, beállnak a az étkezési szokásai és marad a jó testsúlya.



Én gratulálni szeretnék a 20 kiló mínuszhoz, jó egészséget kívánok, és nem kell azzal a 3 kilóval foglalkozni, majd lecsúsznak azok is lassan!

2012. júl. 13. 13:30

Mivel lefogytál,még kevesebbet kellene enned.Az eddigieket a +20 kg-hoz méretezted.Most már a -20kg-os test kevesebbet kíván.Kevesebb kalóriát vigyél be.

De a fontosabb-amit alább leírtak-hogy életmódot kéne változtatnod,mert így jojo lesz a vége!

13. Enéh1
2012. júl. 13. 12:51

és örülj, ha nem a dupláját fogod visszahízni! :( sajnos ez így működik!


sportolsz?

2012. júl. 13. 12:48

Majd írj egy fél év múlva, hogy tartod a súlyod. Mert ezzel a diétával, amit leírtál, ugyan lefogytál, de hogy vissza fogod hízni, az tuti.

És most nem elkeseríteni akarlak, hanem ez tény. Mert egy idő után visszaállsz azokra a kajálási szokásokra, amikkel felhíztál85-re.

Ha nem váltasz életmódot, sosem fogsz úgy lefogyni, hogy ne hízd vissza.

11. Enéh1
2012. júl. 13. 12:29

azét nem egészségesen fogytál le, hozzá kell tennem! vitamint a gyümölcsökből nyerd ki, ne kapszulákból...rengeteg céklát és ribizlit eszem most pl!

miket eszel mostanság?

2012. júl. 13. 12:20
Amikor éhes voltam ittam egy bögrével. Egész nap teáztam. Az édes tea elvette egy időre az éhség érzetem. Három napig csak teáztam. Addigra már összeszűkült a gyomrom valamennyire Negyedik naptól három főtt tojás kefir. És persze a tea. Puffasztott rizs,párizsi. A gyógyszertárba vettem multivitamint hogy a vitamin be vitel meg legyen. Most már eszek több mindent csak számolom a kalóriát.
9. bbyke (válaszként erre: 2. - Mária y)
2012. júl. 13. 12:16
Nem fogsz mindig ugyanolyan intenzitással fogyni... pláne nem akkor, ha már kevesebb a felesleged. Legyél türelemmel. :)
2012. júl. 13. 12:11
Nem volt egyszerű. Ott kezdem hogy nyolcvanöt kiló voltam. A barátnőm mindig mondogatta hogy próbáljak le fogyni. Egy párszor neki is kezdtem, de nem bírtam sokáig. Márciusba újra neki futottam, de akkor már úgy hogy most le fogok fogyni. Vettem egy doboz Fitt-forma teát,és folyékony édesítőt. Pár száz forintba került. Reggel készítettem több-liter teát és jól be édesítettem. folytatom..
7. globus (válaszként erre: 2. - Mária y)
2012. júl. 13. 12:10
Sajnos, az utolsó kilók nagyon tudnak ragaszkodni, ez valami táplálkozástudományos elmélet, alapszabály :) Esetleg tovább folytatni az életmódot, és talán hosszú idő, évek alatt még lehet farigcsálni belőle. De gyorsan semmiképpen nem tud eltűnni.
6. f758a7200f (válaszként erre: 2. - Mária y)
2012. júl. 13. 12:06

Ennek nagyon sok oka lehet:

-ez a normális súlyod és már nem kéne fogynod

-hozzászokott a szervezeted, beállt erre az étkezésre amit most csinálsz és stagnál (drasztikusabban kéne csinálni, vagy még többet mozogni)

-vízvisszatartás (havi vérzés előtt)


Amúgy az utolsó 3-5 kiló a legeslegnehezebb és rendszerint vissza is jön hamar, ha már nem leszel olyan szigorú a kajával

2012. júl. 13. 12:05
azt tudni kell, hogy a test egy idő után nem enged többet valamint el is kezd hízni, ha hirtelen fogytál és nem rendesen, sporttal, életmódváltással!
4. Káen (válaszként erre: 3. - Enéh1)
2012. júl. 13. 12:04
Na ez itt a kérdés! :))
2012. júl. 13. 11:55
szia! hogy fogytál le 20kg-ot?
2012. júl. 13. 11:50
Bocsánat el rontottam a kérdést. Szóval ,húsz kilót fogytam négy hónap alatt. Még három kilótól meg szeretnék szabadulni,de ez a három kiló nem akar le menni. Nem változtattam az étkezésemen. Akkor miért nem akar le menni ez a három kiló?
2012. júl. 13. 11:44
Lefogyni. NemHúsz kilót fogytam. Még három kilót szeretnék lefogyni. Nem akar le menni. Miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook