Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudnátok nekem ajánlani Pesten leánybúcsúhoz helyszíneket? fórum

Tudnátok nekem ajánlani Pesten leánybúcsúhoz helyszíneket? (tudásbázis kérdés)


6. de Luca (válaszként erre: 5. - Trinity91)
2012. júl. 13. 15:02
Persze...! :-D
5. trinity91 (válaszként erre: 4. - De Luca)
2012. júl. 13. 15:01
Köszi a tippet :D lehet mi is oda megyünk akkor, persze nem a WC-k miatt:D
2012. júl. 13. 13:08

Tényleg nem volt az, úgyhogy el is mesélek egy ottani kis szösszenetet:

Egyik barátnőnknek már nagyon kellett pisilni, úgyhogy a biztonság kedvéért el is indultunk csapatostól megkeresni a női mosdót, persze nem találtuk :-D

Aztán mondták is, hogy bármilyen vécét találunk mennyünk be bátran.

Paravánokkal voltak egymástól elszeparálva a csészék, minden paravánon ágyék magasságban egy méretes lyukkal átfúrva. Elmúltunk már 30 évesek, de azért az egyik naiv barátnőm megkérdezte, hogy miért kell ahhoz lyukat fúrni, hogy beszélgetni tudjanak egymással vizelés közben, hisz így is áthallani mindent a szomszédból.

Aztán elmagyaráztuk neki, hogy miért vannak azok a lyukak pont ott, ahol lenniük kell :-D

2012. júl. 13. 10:52
Nem lehetett rossz:D
2012. júl. 13. 10:45
Egyszer voltam Pesten lánybúcsún, mi a Capellába mentünk. Érdekes volt :-D
2012. júl. 13. 10:44
Tudnátok nekem ajánlani Pesten leánybúcsúhoz helyszíneket? 20-30közötti korosztálynak kellene, egy bár jellegűre gondoltam, ahol kb 1200 egy koktél,szóval alacsonyabb vagy középkategória lehetne. A legjobb egy teraszos hely lenne, és nyűzsgés legyen a feladatokhoz:) Köszi előre a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook