Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet anti allergén szappant kapni? fórum

Hol lehet anti allergén szappant kapni? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 12. 08:14

Mint minden allergia a napellergia is immunrendszer probléma. a napfény hatására aktiválódik valami a szervezetében amire alapból nem alergiás. Lehet hogy épp a naptej vagy parfüm vagy a mosószer, de lehet hogy épp a dinnye a ludas benne.

Tényleg sokszor a szinezék és illatmentes cuccokra szokták ráfogni hogy antiallergén- aztán meg kőolajszármazékból készül, allergén anyagot tartalmaz stb,

12. Tejespite (válaszként erre: 9. - 8ffce0973f)
2012. júl. 11. 21:29
Csatlakozom a két előttem szólóhoz....
2012. júl. 11. 21:06
Hát én sem állítanám, hogy nem vagyok szkeptikus.
10. 04d410066e (válaszként erre: 9. - 8ffce0973f)
2012. júl. 11. 20:45
Hát szerintem ez is hülyeség, bár nem vagyok orvos. :) Mindenképpen jó az antiallergén szappan, de azt kétlem, hogy a napallergiát megszüntetné... Semmi köze egymáshoz.
2012. júl. 11. 20:38
Ugyebár mint említettem a sógornőmnek segítek ezzel a fórummal. Neki pedig azt mondta a bőrgyógyász, hogy fürödjön antiallergén szappannal, és akkor nem jön ki a napallergiája.
8. 04d410066e (válaszként erre: 7. - Gavrilo1)
2012. júl. 11. 19:50
Hát igen, sajnos igazad van. Nincs ilyen, hogy antiallergén, bárki bármire lehet allergiás. Persze érzékeny bőrűeknek jobb az illatmentes, de hallottam olyat is, hogy valaki az olivaolajra allergiás...
2012. júl. 11. 17:27

Mit tartalmaz ez az Orosházi szappan? Sehol sem találom az összetevők listáját a weboldalukon.


Szerintem olyan hogy antiallergén szappan nem létezik. Lehet hogy valaki a kecsketejre érzékeny vagy az avokádóolajra vagy a citromfűre. Több félét érdemes kipróbálni és akkor kiderül melyik a legjobb.

6. 8ffce0973f (válaszként erre: 5. - Tejespite)
2012. júl. 11. 17:23
A honlap nem írt mosdási lehetőséget, ezért gondoltam, hogy nem ez a nekünk való. De ha te azt mondod lehet vele fürödni, akkor hajrá. Továbbítom az infót az illetékes felé. Köszönjük !!! :)
5. Tejespite (válaszként erre: 3. - 8ffce0973f)
2012. júl. 11. 16:20
Igen, mosdásra is jó!! Sőt!!! A férjem ezt használja mert neki érzékeny a bőre, felénk ha a kisbabának piros a popsija, ki van csapva akkor még a bőrgyógyász is ezt ajánlja és szépen rendbe lehet vele hozni. Azért írtam a mosást, mert én mosásra IS használom. Semmi vegyszer nincs benne, még illatosító anyag sem ami miatt esetleg idegenkedhettek tőle, h nem jó szagú stb. Nem büdös egyáltalán, természetes szaga van. Hajmosásra is jó, igaz matt lesz utána a haj, de egy enyhe ecetes v citromos öblítés után szép fényes.
2012. júl. 11. 16:07

Hát nehéz helyzet ez az antiallergén szappan, mert gyakorlatilag bármire lehetsz allergiás. Pl. én a kókuszolajra vagyok, amit nagyon sok szappanba tesznek, de miután rájöttem, már könnyen vásárolok. Nekem ezt próbálta most az egyik ismerősöm, és állítolag nagyon klassz: [link]

Az én bőröm is nagyon érzékeny, a tusfürdőknél a benne lévő illatanyag meg sls szokott kiütni, a natúrszappanokkal semmi gondom, mióta a kókuszolaj tartalmúakat kerülöm. De ha valami spécire vagy allergiás, akkor a hipoallergén cuccok se biztos jók, hiába van ráírva.

Az SLS tartalmú tusfürdőket kerüld, szappanoknál próbálj olyat keresni, amiben nincs parfüm.

3. 8ffce0973f (válaszként erre: 2. - Tejespite)
2012. júl. 11. 15:46

Na ez vicces. :D

Köszönöm szépen, megnéztem, és csak azon nevetek, hogy a bőrgyógyász mosdásra ajánlotta ezt a sógornőmnek, és nem mosásra.

2012. júl. 11. 15:41

[link]


Akár telefonon is felhívhatod őket, készségesen elmagyarázzák mit tud a szappan. Én régóta használom mosásra is. Nézd meg a többi, ezzel a céggel kapcs. infót is. Neten is rendelhetsz

2012. júl. 11. 15:35

Olyanok válaszát várom, aki konkrétan bement egy helyre és kapott, vagy tud egy webshopot ahonnan megrendelte és és megkapta. Ugyanis sem patikában, sem bioboltban, sem interneten, szóval sehol sem találok ilyet.

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook