Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyász kálvária fórum

Nőgyógyász kálvária (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nőgyógyász kálvária

1 2
2018. febr. 12. 11:18
Nagyon fontos az orvos, ez vitathatatlan. Nehéz igazán jót találni. A meg nem szűnő panaszokkal viszont vissza kellene menni....
55. kovkat
2018. febr. 7. 19:23
Sajnos néha hiába adja nekik az ember a pénzt, akkor sem kap emberséget érte. Nekem nemrég kellett mennem nőgyógyászhoz. Az internetes vélemények szerint jó szakembernek kellett volna lennie és emberségesnek. Budapesten nagy a választék, de ő benne volt a top 15-be.Velem lekezelő volt, a kérdéseimre nem válaszolt. Utólag nagyon megbántam, hogy ekkor nem hagytam ott az egészet, de még reméltem, hogy a vizsgálat közben megszületik a diagnózis. A vizsgálat során nagyon durva volt velem, ráadásul még a belőlem kivett eszközt is az orrom alá dugta, hogy nézzem meg jól. Majd megjegyzést tett a melleim formájára. Azt állította, hogy nincs semmi gond ( azóta kiderült, hogy mégis van) Ezután felírt két olyan készítményt, ami nem is a panaszaimra van. Persze az egyik ki volt plakátolva a rendelőben. Utólag visszagondolva nyilván ezért írta fel. Egyébként az egyiktől rosszabbul lettem. Amikor pedig arról kérdeztem, hogy a rendszeresen szedett gyógyszeremmel van-e valami kölcsönhatás, akkor azt felelte, hogy valószínűleg nem, de nézzek utána az interneten.Mivel a panaszaim még mindig megvannak ennek kapcsán sokszor eszembe jut a fenti eset, sokat sírok miatta. Lehet az embernek rossz napja, de ez nem lehet mentség. Direkt magánhoz mentem, gondolván, hogy ha pénzt kap, akkor hátha normális lesz. Nem így lett. Az egy dolog, hogy szakmailag egy nagy nulla volt, annak ellenére, hogy ilyen meg olyan érdemek fel vannak sorolva az önéletrajzában, de ahogy viselkedett az egyszerűen minősíthetetlen. Nem értem, hogy miért kell így bánni az emberekkel. Ez eleve egy nagyon kellemetlen helyzet, amit tetéz a fájdalom és a félelem. Miért kell bunkónak, durvának, lekezelőnek és embertelennek lenni velünk?
2015. márc. 14. 16:15

Nekem gyermekkoromban el kellett mennem egy nőgyógyászhoz, aki szabályosan ijesztgetett az eszkozeivel, es a szavaival, majd lefogatott az apolokkal..nem ertettem miert igy vizsgal egy 6 eves gyereket, de azota rettegtem a nogyogyaszoktol es mindig ugy sumakoltam a dolgokat hogy sose kelljen elmennem..azonban ez mar nem mukodik igy. Sajnos mutetre kellett mennem, ekkor kertem anyukamat hogy akkor ne ferfihoz (mert aki. ijesztgetett is az volt) hanem nohoz menjunk..o azt mondta azt nem. Igaza volt, merthamar elhesegettem en isa gondolatot ugyanis egyertelmuen allitottak hogy a ferfi nodokik jobbak szakmailag. (elnezest a noi dokiktol) Ekkor arra gondoltam ha mar muszaj akkor en a legjobbat szeretnem, mert igy is felek tole.


Nos, szerencsesnek mondhatom magam. Akit valasztottam rendkivul jo szakember, o a legjobb! Meg is lepodtem, hogy nem is ismerem megis mennyire rendes, kedves, es szimpatikus ember. A vizsgalat kellemetlensegereszamitottam, de inkabb nyugodt voltam, mintsemfeltem. Egyszeruen csodat tett. Akisugarzasanakesembersegenek koszonhetoen kiuzte belolem a felelmet a dokiktol. Nagyon halas vagyok neki! A miunkajat teljes odaadassalvegzi es nem penzehes!!! Szinte ugy kellett hajkuraszni hogyfogadja el :) En nagyon megvagyok elegedve vele :)


Szoval ne adjatok fel lanyok/nok/asszonyok! Mindenki megerdemel egy ilyen kellemes embert dokinak. A paciens es orvosa kozott fontos a bizalom. Nekem ez is meg volt rogton, igy konnyebben nutottam tul a muteten.Sokatkoszonhetek neki.

2013. aug. 26. 19:58
Sziasztok! Tud valaki ajánlani egy jó nőgyógyászt a 3. kerületben? Előre is köszönöm!
52. aniju
2012. júl. 23. 12:01
My ngy ma is azt bizonyította,hogy vannak normálisak is a földön.... ;)
2012. júl. 20. 14:07

Sziasztok, meg aztán azt se felejtsétek el, hogy lehet valakinek rossz napja is, és ha valaki pont azt fogja ki... elvégre nem mindennap megyünk nődokihoz...

Amikor a nagyobbik fiamat vártam én is így jártam.

Terhesgondozóba jártam, nem volt fogadott doki, akihez körzetileg tartoztam, nagyon rendes fiatal doki, olyan ritkán volt mint a fehér holló(vagy műtött, vagy szült a kismamája). Egy alkalommal a másik doki sem volt(két rendelőben folyik itt nálunk a terhesgondozás), nyolctól volt a rendelés de tízkor még nem volt egy orvos sem... az aszisztensek meg nem nagyon akartak mondani semmi, majd nagynehezen kinyögték, hogy az egyik doki nem tud jönni, mert életmentő műtétet csinál a másiknak meg elhúzódik a szülés... nagynehezen szalajtottak egy dokit, aki elég durván bánt a kismamákkal, konkrétan az előttem lévő kismama sírva rohant ki tőle..... engem is folyton sürgetett, pedig nagy hassal(30adik hét körül jártam) nem nagyon lehet gyorsan öltözködni, vizsgálóra felpattanni, onnan le..... el is könyveltem hogy milyen egy prosztó DE a második gyerkőc születése előtti napokban jósló fájások miatt bent töltöttem egy éjszakát a kórházban, és egyik doki sem akart semmit mondani, mindig mondták majd jön az ügyeletes, a váltás stb..., reggel ez a doki jött vizitelni, a párom szólt neki hogy mondjon már valamit, most szülünk, vagy nem vagy rendben van-e a baba... ő soron kívül megvizsgált, nst-t készíttetett és végül hazaengedett, emberi hangon beszélt velünk és mindezért nem tartotta a markát.......

50. 2900f4761b (válaszként erre: 48. - Mirtus30)
2012. júl. 18. 10:57
Nem is azt mondtuk, hogy nincs, csak hogy ritka és nehéz kifogni
49. aniju
2012. júl. 17. 14:30

Azért van kivétel..... szerintem is....


Ami szerintem a legnagyobb baj a pénz éhség mellett, hogy fiatalon még lelkes, ó, nők megmentője, stb, aztán megfásul, jön a burning out. onnantól kezdve robotikus, hajrá money....

48. Mirtus30 (válaszként erre: 47. - Kolmi2)
2012. júl. 16. 22:38
Igenis van jó "doktorbácsi", akinek nem a pénzről szól ez az egész, hanem a hivatása, a mindene még akkor is, ha családos, nagyon lelkiismeretes és nem futószalag szerűen bánik a betegeivel, kismamáival. Az én dokim ilyen! Egy éve szültem nála, egy fillért sem fogadott el, pedig nagyon problémás voltam az egész 9 hónap alatt.
47. kolmi2
2012. júl. 16. 21:41

Kedves hozzaszolok!

Csak annyit, hogy nögyogyaszaton dolgozokent eltem le eletem nagy reszet. Osztalytol a mütöig beleertve. A "jodoktorbacsikrol" csak annyit! Kapzsi, embertelen, legszivesebben a semmittevesert ugymond "nagypenzt" elvaro lelkiismeretlen, zinikus, tisztelet a keves kivetelnek, emberekröl van szo. Szomoru, es szegyellem is kicsit, de vissza gondolva sok-sok munkahelyi törtenetre lelkiismeretesen sajnos nem irhatok mast. Bocsanat ha valakit sert szokimondo stilusban fogalmazott velemenyem.

46. k_nm
2012. júl. 16. 20:11
Halapenz, ez volt a szo, amit kerestem!
45. Montelino (válaszként erre: 44. - Montelino)
2012. júl. 16. 15:50
Néhányszor elgépeltem, elnézést!
2012. júl. 16. 15:33

Szia!


Én legutóbb egy sokak szerint jó orvoshoz mentem (méhnyakrákszűrés, kenetvétel+gyógyszer feliratás) alapdolgok. Időpontra mentem a kórházba (nem magánrendelésre) eddig 3x voltam már, ugyanezek miatt, csak több éve. Több éve mindig jóval korábban odamentem, feleslegesen mert még ígyis várnom kellett órákat, mert egy időpontra több embert is beírtak (gondolom nem mindenki jelenik meg). Most 10 perccel korábban értem be (késett a távolsági buszom) kint vártak emberek de nem oda, nemrég ment be az utolsó váró azt mondták az ott üldögélők. Kijött az orvos, ordítva h. vár-e még valaki, mondom igen én és bementem, küldtek is vetkőzni azonnal, de úgy beszéltek velem, mint a kutyával. Ez 1 órakor volt (az eredeti időpontom) a szakrendelés 2-ig tart, szóval nem mehet el korábban haza az orvos semmiképpen, meg szerintem 1 utánra is írtak be embereket, mint mindig. 2 percig voltam bent... végig bunkón viselkedett... megszoktam h. úgy mennek ott a dolgok, mint a futószalagon, de most ilyen alapdologért nem fogok neki 10ezret otthagyni a magánrendelésén, mikor csak 2 percet foglalkozik az egészségemmel és ebben benne van a papírmunka is (amit a 2 nővér végez, akik végig ültek a seggükön, valamit pötyögtek a gépen, velem aláis irattak valamit, de nekem nem adtak papírt a vizsgálatról, pedig szoktak. Szóval a recepttel a kezemben távoztam... mást nem adtak). Azt hittem változott a szabály, azért nem adnak már róla egy A/4-es lapot, h. milyen vizsgálaton voltam, de a gyógyszertárban azt mondta a gyógyszerész nő, h. kellett volna adniuk. A két nő a nagy uncsizás közepette szerintem elfelejtette odaadni az én példányomat. Nagyon néztek ki a fejükből, gondolom eszükbe jutott h. most egy órán át nem tudnak mivel foglalkozni max. kvzni, csak ülnek az asztaluknál, ugyanis az orvos miután kijöttem lelépett valahova. Én ott már kédezni nem is mertem, h. mi van a papírommal, mert úgy beszéltek velem, mint a kutyával. Ennél az orvosnál jártam már egyszer, de az már min. 4 éve volt, akkor még nem ilyen volt... hát neki nem tett jót az idő (hallottam valakitől, h. mindenkit igyekszik a fizetős magánrendelésére toborozni). Mikor megnyomta a hasamat a vizsgálat sorám, a petefészkeim helyén, mondta h. a bal oldali megvan nagyobbodba, aztán ennyi, nem is foglalkozott vele tovább. Akkor még nem fájt, másnapra már fájt ott, a petefészkem belehetett gyulladva... 1,5 hátel korábban voltam felfázva. Szerintem egy lelkiismeretes orvos azért nem vette volna semmibe h. egyik petefészkem megvolt nagyobbodva. Mikor már fájt is, gondolkodtam h. vissza kellene mennem, na de ezekhez? Magánrendelésre meg nem jutottam volna el, mert az délután/este van. kb. 1,5 hét után már nem fájt... mellesleg itt aszakrendelésre időpontot sem kap az ember min. 6 napnál korábban. Vidéki városban nincs sok nőgyógyász, a kórházi orvosoknak van magánrendelőjük, ezek szerint ha valaki nem perkál nekik, tőlük megdögölhet. Nővérem nem itt szült... neki volt komoly nőgyógyészati baja, azt sem itt oldották meg, hanem kemény pénzekért egy kb. 140-150km-re lévő városban. Itt vidéken is virágzik a hálapénz rendszer melynek részei az orvosok és a nővérek is. Most egy évig nem megyek méhnyakrákszűrésre, a gyógyszer már nem aktuális... remélem más bajom nem lesz, mert kül. fizethetek a magánrendelésen ha azt akarom h. emberként bánjanak velem.

It kivan írva az egész kórházban h. a kórházi dolgozók elsőbbséget élveznek, minden osztályon. Itt nem kell várniuk.

2012. júl. 16. 12:17

Elég nagy szégyen az orvsok részéről, hogy ennyire bunkók sokszor, és mégse szégyenlik magukat. Az orvosnál korruktabb szerintem nincs.

Viszont, be tudok számolni egy ellenpéldáról is, igaz, nem nőgyógyászati eset.

Sajnos gond van a gerncemmel, rossz a tartásom is. Általában megjegyzik a dokik, akikkel együtt dolgozom hogy miért nem húzom ki magam. Persze készülök vele orvoshoz, de mindig húzom-halasztom. Hát igen, az e.ü.-s beteg a legrosszabb beteg. Egyik alkalommal egy idegen doki ügyelt az osztályunkon, helyettesített. Nem is ismertük egymást. Kérdezgetett a hátamról, panaszaimról, és felajánlotta, hogy beír egy időpontra az ortopédiára, sőt abban a pillanatban bújta a számítógépet, kérdezte, melyik időpont lenne a megfelelő, és javasolta, hogy kihez inkább ne menjek. Na azt hiszem, minden orvosnak ilyennek kellene lennie. Teljesen meglepődtem, hogy észrevette a problémámat, (mint mindenki egyébként) de foglalkozott is vele, tett értem valamit, így ismeretlenül is. Nagyon jól esett.

42. 117b1693d0 (válaszként erre: 37. - K_nm)
2012. júl. 16. 08:02

"En meg mindig tartom magam ahhoz, hogy az az orvos, aki elfogadja a penzt (az istennek se jut eszembe a neve. . . koran van, no), marmint a zsebbe, azt en biza csunyan megfosztanam a diplomajatol. . . "


Paraszolvencia?

2012. júl. 15. 22:51

Én is Eü-s vagyok, ápolónő.

Az első gyermekemet elvesztettem. Akkor a kerületi járóbeteg-rendelésre jártam egy orvoshoz vizsgálatra. Szimpatikus volt. Persze a gondok hétvégén kezdődtek és persze hozzá menni nem tudtam, maradt a kórházi ügyelet. Amikor elmondtam, hogy mi történt részvétét nyilvánította.

Aztán Kicsi Virág megfogant. Természetesen ehhez a dokihoz mentem vissza. Mondtam, hogy emelnem kell, sok a stressz, félek újra elveszítek egy picurt. Erre a válasz : " Ha kevés stresszt akar, menjen az alpesi legelőre birkanyájat őrizni".

Na ez a válasz kiverte a biztosítékot, elmentem egy másik dokihoz ( magán ), aki végül veszélyeztetett terhesként kiírt. Ja , igen. Ahol dolgoztam éppen rühjárvány tombolt és nem tudtak áthelyezni más munkaterületre, ezt elmondtam a "kedves" doktor úrnak is.

40. aniju
2012. júl. 14. 16:25

Én csak arra lettem volna kiv, h uarról a kórházról van e szó. :)


Az meg természetes, h minden orvosról vegyesek a vélemények. Mindenki mást tart fontosnak, elvárhatónak, más 'jön' be neki, mint orvos-beteg kapcsolat. Nekem fontos x dolog és nem zavar y. Téged meg igen. Akkor más orvos a neked megfelelő... :)

39. 2900f4761b (válaszként erre: 37. - K_nm)
2012. júl. 14. 16:04

Minden szavaddal egyet értek.

Köszi, hogy olvastátok a cikkemet, minden véleményt elolvastam, bár nem szeretenék különösképpen hozzászólni a kommentekhez. Sajnálom, hogy a többséggel egy cipőben járunk, aki pedig nagyon jó szakembert fogott ki (ingyen) az pedig nagyon szerencsés! sajnálom, hogy ilyen ez a világ, de az is igaz, hogy mi tettük ilyenné, legalábbis az egészségügyet.

Ne haragudjatok, hogy nem mondom meg, hogy végüis hová járok. Nem azért, mert irigy vagyok, és lestoppolom magamnak a dokit, hanem mert már elhangzott a neve régebbi fórumokban, és természetesen vegyes vélemény alakult ki róla. Én pedig nem szeretnék további vitát/ellenszevet szítani, vagy a doktorról véleményeket meghallgatni, mert ez már tényleg egy kálvária.

38. aniju (válaszként erre: 37. - K_nm)
2012. júl. 14. 16:02

Hát, az enyém nem tartotta a markát, hogy ennyi a szülés szivi. Sőt. Egy szóval nem is említettem ilyet. Én csak a legundorítóbb példát hoztam fel tegnap, h előre közli, h ennyi. :)

Az a valóban bicskanyitogató stílus.


Azért mondtam, h szerencsém van, mert nem az a pénzéhes típus, bár ugye ezt nem írtam le. Az, h magán járok, meg más... :) (különben, csomó kér lóvét a semmiért is. pl. recept írás és egyéb semmi munkával és gondolkodással járó hülyeségért. Nos, ő nem, nyilván nem is lenne jogos, ugyebár.)

37. k_nm
2012. júl. 14. 06:47

A maganrendeles, es akozott, hogy szules 130 rugo, oriasi a kulonbseg. Azokat az orvosokat nem tartom semmibe, akik tartjak a markukat. Ha nem fizetsz, akar meg is pusztulhatsz, mert onnantol kezdve, hogy nem tomod a kopenyzsebet, ellat ugyan, de csak epp annyira, hogy ne mondhasd, hogy nem...


A maganrendelorol nincs szo..ott az orvos a maganidejebol vesz meg el par orat. De az legalabb hivatalos...nem zsebbedugos. Bar bevallom, nem egeszen ertem, hogy van egy orvos, aki az sztkban egy f*rok, aztan a maganban meg kenyerre lehet kenni, holott az tulajdonkepp mar a tuloraja...


En meg mindig tartom magam ahhoz, hogy az az orvos, aki elfogadja a penzt (az istennek se jut eszembe a neve...koran van, no), marmint a zsebbe, azt en biza csunyan megfosztanam a diplomajatol...

Ismetlem, nem a maganrendelokrol van szo. De ha mar nobanyasz. A maganban elker x ezer forintot. Ok, ez ertheto, nem olyan occsosag egy maganpraxist fenntartani, mire mindent kifizet, nem is olyan sok marad neki. Na de azz, hogy a szulesert elore tarif, holott nem is csinal az egegyadta vilagon semmit, ha minden rendben van (ha megnincs, akkor meg aza dolga, hogy megmentse a pici es anyukaja eletet). Es ezen lehet haborogni, de addig, amig mindenki ugy van vele, hogy inkabb fizet, csak normalis legyen vele az orvos, addig ez igy marad....de mint mar irtam, tudom jol, egy nyar nem csinal fecsket

2012. júl. 13. 22:17
Eletemben eloszor mikor nogyogyasznal voltam, nyar volt kb 40 fok, mikor bementem mar nagyon mogorvak voltak velem mondtam a dokinak hogy szedulok, erre az asszisztensno beszolt nekem hogy ne kenyeskedjek mar..... utanna az orvossal kitargyaltak elottem, hogy en miert nyavajgok meg ok se szedulnek? es akkor en miert szedulok, mert mondtam nekik hogy alacsony a vernyomasom es sokszor ugy lemegy hogy elszedulok. termeszetesen tovabbra sem hittek nekem en meg egyre jobban szedultem veul ossze estem- na ekkor kaptak eszhez hogy nem nyavajgok.....
35. aniju
2012. júl. 13. 10:07

Bocs, h megenst én. :) De eszembe jutott valami.


Szeretjük fikázni a nőgyogyikat, van is alapja, tisztelet a kivételnek. (kedvencem az a típus, aki közli veled, h a szülés nála 130ezer, ez alatt menj ahova akarsz)


De ne feledjük, h magánrendelése minden más szakorvosnak is van. ahova azért mész, mert szeretnéd, ha odafigyelnének rád, nem 6-8 hónapra előre kapnál időpontot egy UHra, nem szeretnél órákat ülni egy váróban és még sorolhatnám. Akkor ezek is mind szar orvosok, mert elfogadják a lóvét? magánrendelésen?


Nekem főleg ngyszetileg, megvan eme igényem, amiért halandó vagyok x pénzt kiadni. (nem a fizum jelentős hányada, különben. ;) )


Az ellenpéldám is megvan:

sok 10ezer volt a férjem fogászati kezelgetése magánrendelőben. Egyszer csak bedurrant, stb, sztk fogdoki, mert elegünk lett. Tök korrektül megcsinálta a fogát, meg normálisan átnézett mindent, stb. Azóta is oda járunk, mind a ketten.

34. aniju
2012. júl. 13. 07:55
És asszem érzékelhető volt az első hozzászólásomból is. Az egész kórházi személyzet nem kapott x pénzt, mégis normálisan bánnak mindenkivel. (!)
33. aniju
2012. júl. 13. 07:50

én privát járok hozzá, de aki nem, azzal is korrekt. nm ebben a városban dolgozik.

Tudod, 6 hetet voltam kórházban, ott nem fizettem neki, ugyebár, meg láttam ezt-azt.


És én azért járok magán rendelésre, mert úgy nyugodtabba környezet, nincs még 600 nő rajtam kívül, stb.

32. k_nm (válaszként erre: 30. - Aniju)
2012. júl. 13. 05:37
Az igenis szar orvos, aki azert normalis veled, mert neki adod a fizetes jelentos hanyadat!!!!!
2012. júl. 12. 23:51
Sajnálom h ennyi rosszat kell/kellett megélnetek az egészségüggyel kapcsolatba, főleg a nődokikkal! Sokáig én is így voltam! Ma már szerencsésnek mondhatom magam! Nővér vagyok, újszülött osztályon dolgozom! De eddig akár hova kellett mennem át telefonáltam és már fogadtak is! Néha volt h erőszakosabbnak kellett lennem! Mivelitt dolgozom megfigyelhettem a nődokikat, mindenkinek a tudását és az empátiáját! Előtte rengeteg orvosnál voltam, mire megtaláltam a nődokim! Lehet, h kollegális is a dolog, de akármikor megkeresem mindig a rendelkezésemre áll! Sokat köszönhetek neki! Fiatal orvos, aki még lelkes, szóval nem intéz el egy kéz legyintéssel meg egy recepttel, hanem megvizsgál meg megnéz UH-n és megbeszéljük a dolgokat! Ha nem lenne nem tartanék még ott ahol most! És nem utolsó sorba nem pénz éhes! Még a csokit is alig akarja elfogadni, amit szoktam neki hozni! Kívánom mindenki találjon egy ilyen jóravaló orvost!
30. aniju
2012. júl. 12. 08:11

Nekem szerencsém van. Amíg otthon éltem, egy idős bácsihoz jártam (nála születtem. :) ). Elköltöztem az ország másik végébe, elég hamar kellett kerítenem egyet, mert állandóan van valami bajom. :(


Na, itt elmentem egy faszihoz, tb, egyetem alatt nem telt privát dokira. Na, ezért a fasziért mindenki oda meg vissza szokott lenni, hogy hűűű meg haaa, tulképp a fél város nála akar szülni, stb.

Hatalmas csalódás, bármit kérdeztem, flegma válasz, aztán kezembe nyomott egy receptet. Kellett még mennem, akkor 3 óra várakozás után elrohant, gondolom szüleszteni. Kijött az asszisztens, adott egy receptet, h úgyis ugyan az a bajom, szasz.


Tavaly elegem lett, kerestem egy másikat, úgy,hogy nem ajánlotta senki, mert az előbbi ugye nem jött be.


Privát, de meg is kapom az elvárt figyelmet. Nála szültem az ikreimet, a harmadik babát is nála szeretném, de ugyan az, mint téma indítónál: szülészet, ami most vagy megszűnik, v nem.... :( És amíg bent voltam, végig mindenki úgy bánt velem, meg eleve minden beteggel, ahogy az elvárható. (5,5 hét volt...)

(ezért kérdeztem egyébként, h melyikről volt szó. :) )


Úgyhogy azért csak van még jó szakorvos, még, ha nehéz is rájuk találni manapság.

29. Hitta
2012. júl. 12. 08:09
Én egyszer nagyon megjártam egy kedves ősz hajú nőgyógyásszal, a kivizsgálással meg voltam elégedve, viselkedésével is, kedves volt, viccelődött is velem, megértett, viszont fél éven át félrekezelt... Nem vette észre, a majd 80%os sebet a méhszájamon! Ilyet nem látni? Pedig fizettem is neki... Úgy derül ki a gond, hogy orvost váltottam, mert meguntam, hogy nem leszek jobban. A mostani nőgyógyászom nem olyan közvetlen mint az előző, viszont ő már a tüneteimből rájött mi lehet a bajom. Szóval én azt tanultam ebből, hogy a kedvesség nem minden, de sajnos az sem hogy fizetek-e vagy sem :/
28. k_nm
2012. júl. 12. 06:09

Hm...nekem van egy velemenyem, de az nem szep. A korhaz reszererol is megertem oket, mert ki a legrosszabb beteg? Nana az eus. Mivel allandoan okoskodik es meg akarja mondani az orvosnak anpontos diagnozist. (figyelem, akinek nem inge....!) Azert egy ido utan eleguk van am ebbol az orvosoknak. Van orvos a kozvetlen csaladtagjaim kozott, hallok epp eleget errol.

A beteg reszerol is megertem, mert akar eu dolgozo, akar traktoros paraszt, igenis mindenkit megillet az emberseges banasmod, ingye, bermentve. Mivel az sincs ingyen, hogy az sztk-ba mesz vizsgalatra, a tb eleg nagy hanyadat teszi ki a levonasoknak.

De, es most jon a csunyabbik resze: az orvosok megtehetik, hogy istent jatszanak, mert van kivel. Addig, amig a betegek birka modra istenitik es dugdossak a boritekot a dragadoktorurazistenaldjamegajosagat-nak, addig nem lesz olyan hulye egy orvos se, hogy ne hasznalja ki. Egy parszor segg a doki, szabad feljelenteni a kamaranal, neheny feljelentes utan azert majd meggondoljak az orvosok, hogy megeri-e. De persze, tudom jol, egy fecske nem csinal nyarat.....

27. bóbita2003 (válaszként erre: 22. - Eufórbia)
2012. júl. 12. 00:15

Hát akkor lehet, hogy ugyanahhoz a dokihoz jártunk...

Azóta én megtaláltam "álmaim nőgyógyászát", igaz, magánban. Ha többször visszahív, akkor is csak egyszer fizettet, ha a kórházba küld be vizsgálatra (pl. vérvétel), akkor sem fogad el pénzt. És nagyon kedves, segítőkész, fantasztikus orvos. A két szülésem között messzebbre költöztünk, de inkább visszamentem hozzá.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook