Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mobilinterneten használom a Skype programot. A partneremtől vonhatnak költségeket? fórum

Mobilinterneten használom a Skype programot. A partneremtől vonhatnak költségeket? (tudásbázis kérdés)

6. bbyke (válaszként erre: 5. - Tacsi44)
2012. júl. 11. 15:53
A mobil netet sajna elég szépen pörgeti a skype... már ha szóban beszéltek, ha csak írtok, az oké...
2012. júl. 11. 12:14
Köszi erre voltam kíváncsi,azért mert a párom külföldre ment dolgozni és még nincs saját gépe amiről tudnánk skypolni hogy a gyerekek is lássák,csak kölcsön kérni tud és az illetőnek mobil netje van de azért nem szeretnénk ha pillanatok alatt lemenne az adatforgalma,és ezért érdekelne.
2012. júl. 11. 11:54
Vonnak tőle is, de nem többet, mintha egy yuotubos videót nézne.
2012. júl. 11. 11:49
Persze, hogy vonják neki is a költséget, vagy legalábbis az adatforgalomba beleszámít.
2012. júl. 11. 11:45
Olyet szeretnék megtudni mivel én egyáltalán nem értek hozzá,hogy szeretnék skypolni valakivel és én indítom,kezdeményezem a skypot (nem tudom a rendes kifejezést),és az illető külföldön van és mobil internetje van neki tőle is vonják az intenet költséget,nem tudom érthető e és lehet hogy hülyeségeket írok de nem értek hozzá semmit,ha valaki tud segítsen!
2012. júl. 11. 11:38
Skypolás mobil internetről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook