Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti szülnétek olyan férfinek gyermeket, akibe nem vagytok szerelmesek, de ő nagyon szeret és már 4 éve ismeritek egymást? fórum

Ti szülnétek olyan férfinek gyermeket, akibe nem vagytok szerelmesek, de ő nagyon szeret és már 4 éve ismeritek egymást? (beszélgetős fórum)


1 2
55. NomNom
2020. okt. 19. 11:14
Nem, dehogy 😱🤯
2020. okt. 19. 11:08
Dehogy szülnék,az a ö baja hogy szeret(●'◡'●)
2020. okt. 19. 11:03
Nem
2020. okt. 18. 15:23
Ha együtt élsz vele évek óta,akkor csak érzel valamit iránta,hanem akkor értelmetlen a kérdés és számomra szomorú .Ha sok mindenben összhang van köztetek és azt írod ő szeret és ragaszkodik hozzá és szeretne veled egy közös babát,akkor miért ne?Láttunk már sok sok lángoló "igaz" szerelmet kihunyni 1 év után.Ti 4 éve együtt vagytok.
51. d5e2b6b4be (válaszként erre: 38. - 458101abbf)
2012. júl. 12. 09:45

Gyáva vagy!:)

Én feltettem egy kérdést.

A szerelem jó ha van,mert megszépíti az ember az életét.Sokkal boldogabbá,jobbá válik valaki,ha őszintén szerelmes.Jobb társ,jobb szülő.

Szerelem nélkül is lehet a gyerkevállalás,de ez csak érzelemmentes embereknek való,akik nem igénylik az összebújásokat,a törődést.Illetve egymás irán érzelemmenteseknek,mert azért a babát szeressék,és figyeljenek rá nagyon.

50. 7a9d41343f (válaszként erre: 48. - 342402de6d)
2012. júl. 12. 01:15
Hát persze, csak szerelemből is pont olyan csodálatos lett volna és még együtt is tudtatok volna maradni, és nem lenne benned egy életen át ez az érzés, hogy "szerelemből is jó lenne egy"...:(
49. Tudd meg! (válaszként erre: 48. - 342402de6d)
2012. júl. 11. 21:36
:) Örülök, h nem bántad meg. Együtt vagy még az apukával? Ha nem segít a nevelésben?
2012. júl. 11. 21:02
Én szültem és nem bántam meg,csodálatos gyermekem van,de szerelemből is jó lenne egy:)/vagy nem/
47. Tudd meg! (válaszként erre: 46. - F303be5590)
2012. júl. 11. 20:59
Hogy-hogy? Csalódás ért?
2012. júl. 11. 19:15
csak olyannak
2012. júl. 11. 14:46

Én most zártam le 3 hónappal ezelőtt egy 4 éves kapcsolatot. Rájöttem, hogy nem ő az igazi és kár tovább feltartani egymást. Már akkor is volt bennem kétely amikor összeköltöztünk, de hát ugye lakva ismeri meg az ember a másikat.

Ebből a távlatból már tisztán tudom, hogy még szerelem sem volt köztünk csak szimpátia. Szimpátiából pedig eszembe se jutott volna, hogy gyereket szüljek neki! Pedig Ő is szeretett volna.

Az elmúlt 3 hónap elteltével viszont megtalált az a szerelem, akire mindig is vágytam. Érdekes az élet nem?

Ne félj a változástól, a nem hozzád való embert pedig úgy is fel fogod ismerni.

2012. júl. 11. 14:12
az ember nem a férfinek szüli a gyereket!!!!
2012. júl. 11. 14:11

Nem is olvastam a címen kívül el semmit. Hogy lehet így gondolkodni? később - gondolod - elégedetebb leszel a fiatalemberrel? Gyereket szülni? Mert ő szeret?....


Gyereket?


Fontos most gyereket szülni?


Na mindegy, biztos csak én nem értem.

42. csgybzs (válaszként erre: 40. - Mazsinka)
2012. júl. 11. 14:11
Tudja.
2012. júl. 11. 14:10
Na itt rontják el az emberek az életüket.
2012. júl. 11. 14:07
A párod egyáltalán tudja, hogy nem szereted? Vagy azt huzudod neki, hogy szereted?
39. b1e131b6d7 (válaszként erre: 34. - Tudd meg!)
2012. júl. 11. 13:59

Te csak magadra gondolsz?

Nagyon-nagyon gáz vagy, kívánom a "párod"-nak, hogy jöjjön meg az esze mihamarabb és szabaduljon meg tőled.

38. 458101abbf (válaszként erre: 29. - D5e2b6b4be)
2012. júl. 11. 13:48
Szállj le rólam, akkor már inkább abajgasd a volt pasid :P
2012. júl. 11. 13:09

Ok együtt éltek akkor el kéne dönteni hogy baráti a viszony vagy szerelem ami ugye ilyenkor már másabb.

Hiányzik amikor elmegy?várod hogy haza érjen jó vele a sex jó vele csak úgy?

Mindenképpen el kell gondolkodni először a kapcsolaton és csak utána baba.

36. Mazsinka (válaszként erre: 13. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 11. 12:56
Nem tudom, mi ebben az ennyire vicces. Nekem volt egy-két pasim, de egyikhez sem mentem hozzá, míg nem éreztem, hogy igen, ő az, akivel le akarom élni az életemet! Nem véletlenül van ennyi válás, talán épp azért, mert az emberek összevissza házasodnak, szerelem nélkül, majd szülik sorra a gyerekeket egy olyan embernek, akit még csak vonzónak sem találnak. Szerintem inkább ez a muhahahahahahahhaahah!!!
35. 14a54d42cd (válaszként erre: 34. - Tudd meg!)
2012. júl. 11. 12:39
Tudd meg! Legyél már őszinte magadhoz te nyuszika!!!!!!
2012. júl. 11. 12:37
Jelenleg együtt lakunk, mert albérletet fizetünk.... talán ketten könnyebb, mint egyedül.. Félek attól, hogy ennél jobbra nincs lehetőségem, mármint a szerelem nem fog rám találni pár éven belül. És mindig is fiatalon szerettem vna anyuka lenni. Valamiért mindig úgy érzem, hogy sok minderől le vagyok késve. Se lakásom, se autóm, se kutyám. Persze egyértelmű, hogy most nem azért kell a baba, csak hogy legyen.. én tényleg szeretném.. szerintem a nők többsége vágyik erre.. Félek, mi lesz ha azt mondom a páromnak próbáljuk meg egyedül és lezárom a kapcsolatot és mégsem találom meg az igazit... Olyan sok megbízhatatlan férfi van a mai világban A páromról pedig tudom, hogy mindig ott lenne mellettem.. persze az én oldalamról nehezebb.. ha tényleg belegondolok, hogy tudnám-e így csinálni több évig... nem tudom.. Amúgy eredetileg elég monogám típus vagyok, nagyon nehezen tudok szerelmes lenni.
2012. júl. 11. 12:23

Én ilyenkor feltenném a kérdést hogy kinek mi a szerelem?


Kérdezőnek-elég furcsa most hogy te mit érzel 4éve együtt vagy vele és ilyen kérdést felveszel?- akkor minek vagytok együtt minek pazaroljátok egymásra az időt?

2012. júl. 11. 12:07
Szerintem is nagyon fontos a szerelem. Mert aztán majd csak hüppögni fognak a kis nyuszikák ha egyszer csak amiatt vállunk szét, hogy nem szeretjük egymást az apanyuszival. Fontosak ezek az érzések is ehhez szerintem.
31. mh07
2012. júl. 11. 12:02
A szerelem sok nehéz helyzeten átsegít. A férjem a házasságkötésünk után néhány évvel megbetegedett. Nem volt könnyű időszak (2 év), viszont átsegített az együtt eltöltött gyönyörű idő "emléke". Azóta még jobban elmélyült a szerelmünk!
2012. júl. 11. 11:58

Jelen helyzetemben úgy gondolom, h én nem szülnék! Nem tudnám elképzelni!

Bár, én olyannal sem lennék, akit nem szeretek és ezt nem bántásból mondom!

Sok mindentől függ!

29. d5e2b6b4be (válaszként erre: 21. - 458101abbf)
2012. júl. 11. 11:51

Miért nem kell szerelem?

Persze,anélkül is lehet.De szerinted ez miért nem kell hozzá?


Bár lehet hogy tényleg csak a túl romantikusoknak, szentimentálisoknak kell a szerelem...,akik hisznek az érzésekben,és a szeretetben.

28. mh07
2012. júl. 11. 11:22

A szerelem állítólag átalakul szeretetté, nálunk 11 éve nem történt meg. Ugyan úgy érzek a férjem iránt mint a kezdetekkor. Kellemes bizsergés fog el ha átölel, és minden percben hiányzik amit nem vele töltök. Erről az érzésről senkinek sem szabad lemondania.

Viszont gondold a megszületendő gyermekre is gondolni kell! Mi történik ha a párod egyszer csak ráébred, hogy viszont szerelmet szeretne? Mi lesz a gyermekkel, ha Te leszel szerelmes?

Kívülállóként nem lehet megítélni a dolgot.

Tanácsként talán annyit, hogy először próbálj rendet tenni a saját érzéseid körül. Gondold végig, akarod ezt még vagy 50 évig?

Kívánom, hogy rálelj a boldogságra és a szerelemre!

27. Derya (válaszként erre: 1. - Tudd meg!)
2012. júl. 11. 11:17
én nem szülnék így.
2012. júl. 11. 11:17
Valóban a szerelem csak egy érzés a sok közül, az ember mégis egész életében ezt keresi, ezért mennek tönkre kapcsolatok, házasságok.... Hiába érzi magát esetleg egy megtört lelkű ember szerelemmentes kapcsolatban jobban, ő is és a másik fél is nyitott és a megfelelő alkalomnál elmegy....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook