Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Létezik olyan zellerkrémleves, amiben felhasználásra kerül a zeller zöld része is? fórum

Létezik olyan zellerkrémleves, amiben felhasználásra kerül a zeller zöld része is? (tudásbázis kérdés)


7. 4b6a2525df (válaszként erre: 6. - Tejespite)
2012. júl. 17. 13:25
Jajjjjjjjj. azt elfelejtettem irni, hogy össze kell aprítani a szárát:) és a zöldjét is apróra vágtam főzés előtt
2012. júl. 11. 11:06
Én most próbáltam először úgy, h nem csak belefőztem a szárát (nem mindet) hanem bele is turmixoltam - volna! Rátekeredett a botmixerre, majd leszedtem, de igy is elég sok szál bennemaradt, szóval nem volt olyan guszta. De kaptam itt jó ötleteket, ki fogom azokat is próbálni.
2012. júl. 11. 10:52
Lehet vele kétszínű levest csinálni. A felébe beleturmixoltam a zöldjét, vagy egy részét, plusz esetleg spenótot, és ügyesen két kancsóból egyszerre öntve a tányérba, gyönyörű kétszínű leves lett.
2012. júl. 11. 10:42
nyugodtan főzd bele sokkal finomabb ,de én ugy szoktam ,hogy a levelét leszedem és a gumóval együtt megpárolom a szárat meg csak belefőzőm mert azt nehéz leturmixolni viszont az íze benne van.
2012. júl. 11. 10:39

Há én próbáltam, elsőre nem igen sikerült, ugyanis a fiatal gumó összes zöldjét és a szárát beletettem és erőteljes zeller ize lett.


Másodszorra csak a gumót és a zöld egy részét tettem bele, az már jó volt.


viszont csináltam a maradék szárból és zöldjéből is, ebbe tettem krumplit is az úgy is finom lett

2012. júl. 11. 10:36
Szerintem főzd bele és úgy turmixold össze. Igaz, én még nem csináltam zellerkrémlevest, de szerintem így megoldható.
1. Ekka
2012. júl. 11. 10:34
Létezik olyan zellerkrémleves, amiben felhasználásra kerül a zeller zöld része is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook