Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kártyajóslás fórum

Kártyajóslás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kártyajóslás

1 2
2021. márc. 2. 08:51
Sajnos itt is van, aki saját magát ajánlja
2021. márc. 1. 21:07
én is mindenkivel megjártam.
47. vigyefene (válaszként erre: 47. - Megjártam)
2021. márc. 1. 20:17
Valóban megjártál, a múltat nem tudod megváltoztatni, tanulj belőle, ezután legyél okosabb.
2020. dec. 4. 19:10
Én még csak most olvastam a cikket. Teljesen igazat adok a cikkírónak. Én is voltam több helyen, de elèg vegyesek a tapasztalataim. Vannak valóban jók és megélhetési jósok. Azt gondolom, hogy tisztában kell lenni azzal, hogy a jövő változásban van, nem kell mindent készpénznek venni. Jártam olyannál, aki teljes döbbenet volt, illetve olyannál, akinél én is jobban jósolok kártyából. Ez egy időszak volt az életemben. Ma már ritkán járok, inkább egyfajta tanácsadásnak fogom fel.
45. juliska2 (válaszként erre: 44. - F010fbb087)
2018. nov. 1. 18:48
Én is régen!
2017. dec. 9. 16:09
Igen, én is fizettem már régebben tanulópénzt
2017. dec. 6. 19:47
Szia! Én is voltam párnál, volt aki tanulópénz volt. Alapvetően hiszek benne.
42. abigail333 (válaszként erre: 41. - 0dc8690296)
2013. febr. 21. 10:44
YEAH. :)))
41. 0dc8690296 (válaszként erre: 40. - Abigail333)
2013. febr. 20. 16:16
Jön a tavasz..:-))
2013. febr. 20. 15:39
Akarom mondani NEM egy nap alatt, NEM egy szertartással lehet feloldani a karmát. Tiszta dili ez a nap, bocs. :)
39. abigail333 (válaszként erre: 38. - Kyra.Eleison)
2013. febr. 20. 15:38
Igen, de egy nap alatt, egy szertartással lehet feloldani. Az hosszabb folyamat. Cselekvéssel, életmódváltással, gondolkozásmód váltással, jót tenni valakivel, valakikkel stb lehet karmát oldani. Tehát a mérleg másik oldalába pakol és ha rossz úton jár, akkor helyesre tér. Valahogy így.
2013. febr. 19. 13:51
Szerintem a karmát igenis lehet oldani, de csak mindenki a sajátját és tudatosan.
37. Kyra.Eleison (válaszként erre: 35. - 1d37de25af)
2013. febr. 19. 13:49

Pontosan ezt írtam egy másik fórumban is, hogy a jósok, illetve a kártya felhívja a figyelmed egy rossz irányra, egy rossz eseményre, esetleg jó eseményre is, ami a bekövetkezhet, de ha figyelsz, akár el is kerülheted, illetve bevonzhatod a jót is.

Ha pl. azt mondják, hogy autóbaleset veszélyeztet, akkor tehetsz ellene: figyelsz az autód műszaki állapotára, figyelsz a saját frissességedre vezetés közben, figyelsz a többi közlekedőre, már rögtön negyedére csökkented az esélyt. Hiszen baleset oka lehet akár műszaki hiba is, vagy fáradtság, figyelmetlenség stb. Én már a családban sok mindenkinek "őrangyala" lettem:S:S "Károgó varjúként" szoktam jelezni, ha esetleg egy kétes üzleti ügybe be akarják húzni az illetőt, vagy kölcsönkérések előtt is kérdeznek tőlem, vagy utazások előtt stb.

2013. febr. 18. 16:25
Olyan nincs, hogy rossz jóslat. Csak sokszor nehéz elfogadni, hogy vannak nehezebben járható utak, amik nem biztos, hogy ajánlottak.
35. 1d37de25af (válaszként erre: 32. - Almosvolgy)
2013. febr. 17. 20:23
Mindíg a pillanatnyi lelki, testi állapotodnak megfelelőt mondanak. Rád van bízva hogy mész tovább.Mehetsz az út napos oldalán egyenesen. De mehetsz az árnyékoson is ami kicsit nehezebb. Amit mondanak az csak egy útmutatás.
2013. jan. 23. 09:02

JUJ. Srácok! A karmát nem lehet oldani, az egész életünk úgy telik el, hogy a cselekvéseink, tetteink által hatást gyakorlunk az életünkre. Tehát jó és rossz egyaránt ér minket, mivel NEM VAGYUNK tökéletesek. Az abortusz szerintem nem hoz magával feltétlenül negatív karmát - persze itt is vizsgálni kell a körülményeket! Inkább azért ott van a felelősség, hogy felelőtlenül nem védekezett a pár. Na de a védekezés sem 100% sajnos. Ebből már lehet negatív hatás. Ezt most általánosságban írtam, minden sértés, utalás nélkül.

Amit a Ti esetetekben láthatott a látó, az az, hogy nem engedtétek el a múltbeli dolgot. ;-) Ezt egy úgymond karmaelengedő "szertartással" meg lehet tenni. De igazából ez is, mint minden belőletek indul, oda is érkezik vissza. Az abortusz szomorú dolog, de ott van az is, hogy mindenki saját maga dönti el, hogy éli az életét, és milyen jövőt tud a gyerekének adni, ha megszületik. Ez egy nagyon kényes téma. Nem szívesen írnék róla... Mindenki másképp gondolkodik erről a megosztó témáról.

33. 0dc8690296 (válaszként erre: 32. - Almosvolgy)
2013. jan. 22. 17:41
Igen tud tenni,legalábbis ezt mondta..karmaoldással..Ő mesélte,hogy volt 1 nő nála nem tudott teherbe esni pedig nagyon szerettek volna gyereket a párjával..Visszavezette a múltba és látta az abortuszt nagyon fiatal korában,a nő helyeselt is.Ezért nem tudott teherbe esni,mert régebben elvetette a babát.Feloldotta neki ezt a karmikus terhet és pár hónapra rá teherbe esett..:-)
32. almosvolgy (válaszként erre: 31. - 0dc8690296)
2013. jan. 22. 13:55

Azt en is hallottam,hogy kihat, mert beleavatkoztam a sorsba. Most mar ez ellen nem tudok mit tenni, fiatal voltam. Vagy te tudsz valamit amivel lehet ezen valtoztatni? Azt eszrevettem, hogy negativan hat az eletemre,

folyamatosan rosszul sul el minden mar regota. Akkor nalad ez a gyogyito magatol latta az abortuszt? En is voltam hasonlo gyogyitonal, de nekem o nem mondott semmit errol, az abortuszrol. Annyit csinalt, hogy par gyulladast meggyogyitott es mondott sokmindent a multambol is, tehat ertett hozza.

31. 0dc8690296 (válaszként erre: 30. - Almosvolgy)
2013. jan. 22. 11:22
Ez igen érdekes dolog,nemrég voltam egy tisztánlátó vagyis inkább gyógyítónak mondja magát..Nos ő látta az abortuszomat és azt is mondta hogy ez negatív karmát vonz magával,mivel beleavatkoztam az "isteni"tervbe.Azt mondta hogy ezt lehet oldani mármint a negatív karmát,mert ez kihat az életemre amit nem is sejtettem.
30. almosvolgy (válaszként erre: 29. - Abigail333)
2013. jan. 22. 10:39

Koszi a valaszt!

Egy josno azt mondta nekem, hogy van gyerekem. Mondtam neki, hogy nem igaz, de o azt allitotta, hogy marpedig o latja es nem a jovore gondol.

Hozzatennem, hogy par eve volt sajnos egy abortuszom.

Lehet, hogy azt latja?

29. abigail333 (válaszként erre: 28. - Almosvolgy)
2013. jan. 22. 09:06
Szerintem igen, láthatja. A lehetőségeket látja, azt, hogy milyen útra léptél a sok lehetséges közül. Igazából a múltelemzés mellett (ami fontos) a jövőbeli lehetőségeidet tárja fel. Elindít az utadon és harmonizál. Ez egy nagyon felelősségteljes munka. Kérdezni is tudni kell a kártyától. ;-)
2013. jan. 21. 12:13

Latom nagyon vagjatok a temat. En is hiszek benne. Azt szeretnem tudni, hogy egy jos latja e a meg nem szuletett, elvetett gyerekeket is a joslas alkalmaval?

Mit lat ilyenkor? Latja konkretan, hogy nem szuletett meg, vagy csak azt latja hogy ott van -volt gyerek, de mast nem tud rola mondani. Hozza ertok valaszat is varom:)

koszi

27. db400a48c5 (válaszként erre: 9. - B7f7648620)
2013. jan. 20. 18:42
Igazad van jós és jós közt hatalmas a különbség!
2013. jan. 20. 18:24
17 éve foglalkozom jóslással.tanultam és képeztem agam ez idő alatt.Talán ez az oka annak,hogy sohase kaptam negativ vélemyényt a kedves vendégeimtől.Én hiszek a látói képességemben.És a hozzám ellátogató vendégek is.További szép napot Nektek kedves ide ellátogatók!
25. abigail333 (válaszként erre: 12. - 173c31dcdf)
2013. jan. 15. 11:59
Tévedsz, mert rengeteg férfi kuncsaft van. És elég sok férfi kér szerelmi mágiát jóstól (aki fogalkozik ilyesmivel). Szerintem az "ostoba" kifejezést hagyjuk meg más dolgokra. Tudósok is tévedtek tudományos dolgokban. Szóval a minden minden és a semmi semmi. Vannak, akik hisznek benne, de nem hagyják, hogy az ezotéria/okkultizmus/spiritualizmus vegye át az irányítást az életük felett. Egészséges szimbiózisban is lehet okkultizmussal dolgozni/élni stb. ;-)
2013. jan. 13. 22:09
Debrecenben tudna ajánlani valaki egy megbírható jóst vagy asztrológust?
23. Enna05
2012. aug. 1. 23:52

Sziasztok!


Tudnátok nekem ajánlani egy megbízható jósnőt Budapesten?

22. cukixx
2012. júl. 25. 14:11
én két jósnőnél voltam eddig, mindketten először a múltamról beszéltek, már akkor kiderült, hogy igazi képességük van, mert biztos, hogy nem ismertek, még a nevemet sem tudták. és bejöttek azok a dolgok is, amiket a jövőről mondtak :) biztos, hogy nagyon sok olyan is van, akik csak a pénzre mennek, és nem értenek hozzá, de olyan is van, akinek valódi képessége van. én örülök, hogy rátaláltam, és biztos fogok még menni :) először én is szkeptikus voltam, de egy évre előre jósoltak, és mikor eltelt az egy év és visszanézve láttuk, h bejött minden, akkor már nem kételkedtem
21. cukixx (válaszként erre: 12. - 173c31dcdf)
2012. júl. 25. 14:04
kérdés, ki az ostoba, az, aki tájékozódás nélkül butaságokat beszél, vagy az, aki nyitottan áll a világhoz, és megtapasztal dolgokat. nem tudom, honnan veszed, h 90%-ban nők járnak jósokhoz, ez nem igaz. lehet, hogy túl sok időt töltesz többségben nők által látogatott fórumokon?? :) az a helyzet, hogy aki olyan szinten van már, hogy képes "a jövőbe látni" az sokkal intelligensebb annál, hogy csak a lottószámok érdekeljék... én több jósnőnél is voltam már, és eleve azzal kezdték, hogy a múltamról beszéltek, és igencsak konkrét, valós dolgokat mondtak, csak ezután tértek át a jövőre. szóval előbb tessék tájékozódni, tapasztalni, és utána megszólni, elítélni másokat!!
2012. júl. 17. 15:34
Ha tréfálni akarnék, elmondanám a régi viccet, ha váratlanul bekopogsz egy jóshoz, és kiszól, ki az?, akkor már be se menj! Komolyabban véve felháborít a Tv-k "ezo" műsora!, miért nehéz egy 73 évesnek "megjósolni", hogy az izületeire figyeljen oda, mindezt emelt díjért, bár ha meggondolom az emberekben van a hiba, mert ha nem telefonálnának, akkor előbb-utóbb nem lenne ez a gagyi műsor. Hozzáteszem, életemben nem voltam jósnál, és tulajdonképpen kiváncsi lennék rá mit mond rólam, persze nem a jövőmről, hanem a múltamról, ha azt hitelesen elmondaná, akkor talán hinnék a jövőbe látásában is!
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook