Lábápolás (beszélgetős fórum)


2012. júl. 11. 20:00
Én is avon krémet szoktam használni, nekem bevált. Azonban az is nagyon fontos, hogy milyen cipőt használsz.. Én tavaly vettem egy sarut, aminek kemény volt a talpa, hát ne tudd meg.. Komolyan mondom éreztem, hogy hogy rakódik le a bőrkeményedés minden nap. Idén figyeltem és olyan cipőt választottam aminek puha a talpa és bőrkeményedésnek kb. nyoma sincs.
2012. júl. 10. 21:16
:-) A legtöbb gyógynövény szaküzletben árulják.De szerintem a Dm-ben is lehet kapni.
2012. júl. 10. 21:09

Ok hölgyeim megbeszéltük elöször az egyikötökhöz megyek aztán a másikótokhoz:)) Egyébként vicces de a lábamra szégyenlős vagyok...de ez már sztem egy másik fórumtéma:)))

Mindenesetre ez a szarvaskrém érdekelne..hol tudom beszerezni?

Köszönöm az infókat:)

2012. júl. 10. 19:58

Egyetértek az előző hozzászólóhoz.Talán még annyit,hogy a ,,Hirschtalg salbe,,(szarvaskrém)nagyon hatásos! Este kend be jó vastagon mielőtt ágyba mennél,és húzz rá zoknit.

Szintén pedis:-)

2. mano0176 (válaszként erre: 1. - Krisztyna13)
2012. júl. 10. 11:16

Szerintem menj el pedikűröshöz és az csodálatosan rendbe teszi.Aztán kenegetheted bőrpuhító krémekkel :)

/Egy pedikűrös jó tanácsa :)/

2012. júl. 10. 11:07

Sziasztok!

Érdekelne van-e valakinek valami jó tippje a lábkiszáradás ellen,gondolom sokan ismeritek a "száraz sarok" érzést :( Próbáltam már avonos krémekkel schollal sőt vazelinnel is,ideig óráig jó de semmi nem tartós :( Rendszeresen leszedem a régi bőrt mégis durva a talpamon a bőr.Nincs valami jó tippetek hogy lehetne pihe puha a talpam? Előre is köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook