Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok a Joalis termékekről! fórum

Tapasztalatok a Joalis termékekről! (beszélgetős fórum)


2018. jan. 25. 21:19
Van tapasztalatotok a Joalisról?
6. kori54 (válaszként erre: 5. - Artiny)
2015. jún. 19. 23:53
Szerintem előbb el kellene menned egy hozzáértő természetgyógyászhoz, mert nem biztos, hogy eltalálod melyik cseppre van szükséged.
2015. jún. 12. 14:06

Engem is erdekelne valamilyen tapasztalat a cseppekrol.... nem merek rendelni/hasznalni ilyen meregtelenito cseppeket -nehogy kihozzon valamit,kidobjon valamit a szervezetem.



Nekem szemolcsokre kene, mivel a homlokomon vannak nagyon aprok. mar porbaltam egetessel stb vel de eleg makacsok es nem tunnek el konnyen...vagy pedig visszajonnek

4. Luca
2014. dec. 8. 16:34
mostanába van valakinek tapasztalata a joalis cseppekről ?
3. MaciLaci68 (válaszként erre: 1. - Bogárka111)
2013. máj. 9. 14:50
A felmérés nagyon meggyőző volt. Az egész test, szervek, psziché ki van elemezve melyik milyen viszonyban van a másikkal, hol van méreganyag, honnan származik. Annyi infót kap az ember, hogy érdemes diktafonra venni, jegyzetelni nem lehet mert annyi az info és mindkét keze foglalt az embernek (egyikbe a műszert fogja, másikat mérik). A problémák közül megkeresi a legsúlyosabbat és arra ajánl cseppeket. Későbbi visszamérésnél lehet követni, hogy volt-e javulás. Olyan érzésem volt a vizsgálat alatt, hogy egy lestrapált bringa vagyok és végre egy szakember néz át rajtam mindent az utolsó csavarig.
2013. máj. 9. 14:35
Jártas nem vagyok, de nemrég használtam. Vékony testalkatú vagyok és mindig szerettem volna felszedni pár kilót, de nem sikerült. Nem erre kaptam a cseppeket, de "mellékhatásként" 3 hónap alatt 59,4-ről 66-ra gyarapodtam. A gyarapodás a cseppek abbahagyása után is folytatódik. Először felmérik az egészséget, amit hagyományos kivizsgálásokkal évekig sem tudnának elvégezni, aztán ezeket kezelik, az én ismereteim szerint kiemelkedő eredményekkel. Jelenleg elfogyasztottam 4 üveg különböző cseppet és tervezem hogy visszamegyek újbóli állapotfelmérésre és ha szükség van még valamilyen cseppre, akkor jöhet. A módszer képes eltávolítani az oltási maradványokat, nálam például ez volt az egyik probléma.
2012. júl. 9. 21:55
Aki jártas a témában jelentkezzen,ossza meg véleményét tapasztalatát!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook