Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki tagja már a Bijoux Club-nak? Tapasztalatokra lennék kíváncsi fórum

Valaki tagja már a Bijoux Club-nak? Tapasztalatokra lennék kíváncsi (beszélgetős fórum)

2012. júl. 13. 21:05

nekem szép dolgokat küldtek,csak nem vagyok ékszeres annyira hát nem kértem tovább,de tényleg szépek voltak.

tényleg csak a dobozban van a számla tehát megkapod felbontod és x nap határidővel fizetsz....

ha keritéslánc volt benne gondolom visszaküldted....mi az a keritéslánc egyébként?

2012. júl. 10. 16:45

Köszi a tanácsot, akkor elkerülöm inkább nagy ívben...

Miért van az, hogy mindenki csal, lop, átver másokat, és ebből akar megélni. Régebben sokkal becsületesebbek voltak az emberek, most nemcsak M.o-ra gondolok. Szomorú.

3. anta84 (válaszként erre: 1. - Miszti3)
2012. júl. 10. 01:53
Szia! Nekem most jött meg a csomag tőlük, és a beígért nyaklánc helyén egy darab kerítésláncot!!! találtam! A karkötő megjött, annak a minőségéről inkább nem írnék semmit :P Sokan panaszkodnak rájuk az interneten is. Ne add meg a címed véletlenül se! Ha már megadtad azt ajánlom mielőbb lépj ki!
2012. júl. 9. 12:44

Kb. 4 havonta küldenek divatos nyakéket+karkötőt. Svájci cégnek mondják magukat, magyar ügyfélszolgálatuk is van, vezetékes telefonszámmal, weboldaluk, címük, szóval rendben lévőnek tűnik. Nem kötelező a vásárlás, fizetés mindig utólag, önkéntesen, mikor kézben az árú és tetszik.

Kiváncsi lennék mások tapasztalataira, éredemes-e belépni?

2012. júl. 9. 12:40
Valaki tagja már a Bijoux Club-nak? Tapasztalatokra lennék kiváncsi...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook