Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Valaki tagja már a Bijoux Club-nak? Tapasztalatokra lennék kíváncsi

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. Életkezdés2012-07-13 21:05
nekem szép dolgokat küldtek,csak nem vagyok ékszeres annyira hát nem kértem tovább,de tényleg szépek voltak.
tényleg csak a dobozban van a számla tehát megkapod felbontod és x nap határidővel fizetsz....
ha keritéslánc volt benne gondolom visszaküldted....mi az a keritéslánc egyébként?

4. Miszti32012-07-10 16:45
Köszi a tanácsot, akkor elkerülöm inkább nagy ívben...
Miért van az, hogy mindenki csal, lop, átver másokat, és ebből akar megélni. Régebben sokkal becsületesebbek voltak az emberek, most nemcsak M.o-ra gondolok. Szomorú.

3. anta842012-07-10 01:53
Szia! Nekem most jött meg a csomag tőlük, és a beígért nyaklánc helyén egy darab kerítésláncot!!! találtam! A karkötő megjött, annak a minőségéről inkább nem írnék semmit :P Sokan panaszkodnak rájuk az interneten is. Ne add meg a címed véletlenül se! Ha már megadtad azt ajánlom mielőbb lépj ki!
(válasz Miszti3 1. hozzászólására)

2. Miszti32012-07-09 12:44
Kb. 4 havonta küldenek divatos nyakéket+karkötőt. Svájci cégnek mondják magukat, magyar ügyfélszolgálatuk is van, vezetékes telefonszámmal, weboldaluk, címük, szóval rendben lévőnek tűnik. Nem kötelező a vásárlás, fizetés mindig utólag, önkéntesen, mikor kézben az árú és tetszik.
Kiváncsi lennék mások tapasztalataira, éredemes-e belépni?

1. Miszti32012-07-09 12:40
Valaki tagja már a Bijoux Club-nak? Tapasztalatokra lennék kiváncsi...