Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kedveltesd meg magad? fórum

Hogyan kedveltesd meg magad? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 12. 01:44
legy mindig kedves es mosolygos,nincs ember aki eme 2 tulajdonsagnak ellentudna allni.
27. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 2. - Winny)
2012. aug. 8. 03:59
Én is ezt gondolom.
26. 9f86e86d50 (válaszként erre: 22. - Uniqa)
2012. aug. 8. 03:10

- Kegyed kedvednek engedelmeskedve tehetne kedvemre, de nem? Mert berzenkedve felelsz nekem? Nem kedvellek? S te szeretsz? -

Eme eszme eleve egy nem egyenes, szert tenne ezer tettre mely nem benned rejtekezve szervesen tekeredve enged eszednek?

Te lehetsz Te, nem kell elrejtened jellemed, lesz emellett Neked kedvedet keresve szeretve Veled lelkendezve kellemes egyed, se lesznek kevesen de lehet ezren kegyedet nem szeretve de el nem feledve, veszekedve s bele, elveszve emberek.

Nem kell mese, helyesen cselekedhetsz, egy ember elve rendelkezzen feletted: Te. :)

2012. aug. 8. 01:17
és addig te mit csinálsz, míg az idő dönt?:)
24. uniqa (válaszként erre: 23. - Balageee)
2012. júl. 18. 08:25
Majd az ido eldonti h vane kozos jovonk:) ha nem vele majd massal:)
2012. júl. 15. 20:31
Így van, felejtsd el ezt a kérdést, legalábbis fogadd el a mostani állapotot, és próbáld kitalálni, hogy mi lehet az oka, de ne nyaggasd őt vele, mert az kontraproduktív:) Ugyanakkor értékeld azt ami most van, akkor te is jobban érzed magad, és nem sóvárogni fogsz, amit észrevesz, és akkor kiderül van e jövőtök.
22. uniqa (válaszként erre: 21. - 9f86e86d50)
2012. júl. 9. 22:15
:) ez jo ..........nincs semmi bajom magammal:)
21. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Uniqa)
2012. júl. 9. 21:47
Kedveld Magad, és kedvelni fog az akinek kedvelése kedvedre való lesz. :)
2012. júl. 9. 21:23
Először is felejtsd el ezt a kérdést! :)
19. uniqa (válaszként erre: 18. - De Luca)
2012. júl. 9. 13:14
nagyon nekem sincs az a baj:) gyorsan elfogy a turelem
18. de Luca (válaszként erre: 16. - Mazsinka)
2012. júl. 9. 13:13
Ehhez se volna idegrendszerem :-)
17. uniqa (válaszként erre: 16. - Mazsinka)
2012. júl. 9. 13:06
hat nalunk ez forditva van en ra sem neztem evekig, o tepert 1000el aztan most en szeretnem ha komolyabb lenne de most o mindig megijed ettol. de ha tudnam megeri kitartank eppen ezert irtam ide ,hat ha valaki valami jo otletet ad h mit tudnak bevetni:)
2012. júl. 9. 12:59
Nekem van egy barátnőm, ezer évig futott egy fiú után, aki kezdetben le se bagózta. A barátnőm mindent bevetett, végül olyan se vele-se nélküle kapcsolat lett, de a barátnőm még mindig nem adta fel, nagyon adott magára, szoli, frizura, ruhák, smink, hogy tip-top legyen, sokat járt a fiú kedvében, még egy szexi fotósorozatot is csináltatott magáról...szóval a sokéves küzdelemnek meglett az eredménye, a fiú is megért, és most együtt élnek nagy szerelemben. Az más téma, hogy nekem erről mi a véleményem, de ha boldogok, akkor no comment a részemről a továbbiakban.
15. de Luca (válaszként erre: 13. - Uniqa)
2012. júl. 9. 12:59
Ő egy férfi :-D
14. uniqa
2012. júl. 9. 12:58
lehet nem is kedvel csak en gondolom rosszul....mar nem ertek semmit
13. uniqa
2012. júl. 9. 12:57
az a problema h nem lehet vele beszelni errol, minden ke amig en tok aranyos vagyok ,de amint beszelni szeretnek valami komolyabrol o gyorsan visszavonul es ki is jelenti h nem akar beszelni errol:(
12. de Luca (válaszként erre: 11. - Uniqa)
2012. júl. 9. 12:54

Ezt a verziót így nem feltétlenül támogatnám. Összetettebb dolog egy kapcsolat megítélése... a szokásos dolgok pl.: vele képzeled-e el a jövődet, elégséges-e, ha ennyit találkoztok, megbízhatónak tartod-e...? Vagy nem tervezel vele, de jól megvagytok egyébként és ez boldoggá tesz... Órákig lehetne sorolni és mérlegelni.

Beszélgessetek róla, amennyit lehet, persze ne idegeld ki a témával, mert azt sem szeretik :-D

11. uniqa
2012. júl. 9. 12:01

nem jatszok szerepet:) az nem is menne.....es latszik tart nagyon hozzam mert masfel ev alatt mindig beszelgettunk es talalkoztunk

de most az lenne a helyes ha megmondanam mit akarok es ha neki ez nem kell tobbet ne talalkozzak beszeljek vele?

10. de Luca (válaszként erre: 9. - Uniqa)
2012. júl. 9. 11:56

Pontosan :-)

Ahogy az okosak szokták írni: egy életen át nem lehet szerepet játszani, és lemaradsz az olyanokról, akik úgy szeretnének, ahogy vagy :-)

2012. júl. 9. 11:54
akkor ugy tegyek ah en akarok es ha o nem akarja engedjem menni?:)
8. de Luca (válaszként erre: 7. - Uniqa)
2012. júl. 9. 11:47
Sok mosolygás, ne görcsölj, ne akarj neki megfelelni..., kezdetnek ez is megteszi :-)
2012. júl. 9. 11:39

hat az a baj h mar masfel eve probaljuk de nem vagyunk egyutt igazibol, valah mindig sikerul elijesztenem........csak nem ertem mivel


tul bele savanyodtam a regi kapcsolatomba

2012. júl. 9. 11:34
Minőségi együtt töltött idő és ha tudtok együtt nevetni az idő alatt, akkor tuti megkedvel. Légy önmagad, légy őszinte! ..de mi innen ebben nem tudunk segíteni. A szitu hozza majd, ne félj.
2012. júl. 9. 11:10
kedvel , persze nem errol van szo, csak egy nagyon hosszu parkapcsolatom volt elotte es abba nagyon beleszoktam azt a pasit nagyon kiismertem....neki pedig most mas a termeszete masak az elvarasai csak en ettol mar nagyon elszoktam
4. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 1. - Uniqa)
2012. júl. 9. 10:46
Ha nem kedvel meg olyannak amilyen vagy, akkor veszett fejsze nyele.
2012. júl. 9. 10:26
Osztom a kettes számú versenyző véleményét.
2. winny (válaszként erre: 1. - Uniqa)
2012. júl. 9. 10:14
Sok évtizedes rutinnal a hátam mögött csak azt tudom javasolni,hogy a párkapcsolat alapja az őszínteség.
2012. júl. 9. 10:10
folyt. minden fele tanacsot,segitseget nagyon megkoszonnek....remelem akad olyan akinek tobb tapasztalata van es jobban ert a parkapcsolatokhoz mint en:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook