Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hastánc fórum

Hastánc (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
15. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 14. - Anyec)
2007. máj. 18. 19:53
Drága Anett!Sajnálom,hogy nem volt időnk egymásra!Aranyos kedves lánynak láttalak.De talán lesznek még alkalmak.
14. Anyec
2007. máj. 6. 22:51
éljen a hastánc! irány a verseny :)
2007. ápr. 26. 09:22
Aprópó! Május 12.-én Cegléden hastáncverseny és gála.Infó megtalálható a hastanc.lap.hu oldalán!
2007. ápr. 26. 09:20
Szia hastáncvivien!Hallottam és már láttam is Estellát, amikor a mesteremmel Tiával Debrecenben voltunk.Egyébként csak hírből ismerem,soha nem beszéltem vele.Úgy gondolom,hogy valamiért csak működik nála a hastánc,mert ugye járnak hozzá lányok!?Ha viszont nem vagy vele megelégedve,biztos találsz abban a nagy városban másik tanárt is!Nálunk is vannak kisebb nagyobb problémák, de ez természetes hiszen ahol sok ember van ott lehetetlen mindenki kedvére tenni.Egyébként tényleg csak szépet és jót írhatok,hiszen Mi itt élvezzük ezt a lehetőséget és nem akarunk többet elérni mint élni a hastáncban,kiteljesedni,örömet kapni és örömet adni.Egyébként én is úgy gondolom,hogy nem a súly és a kor a fontos,hanem Önmagunk!
11. hastancvivien (válaszként erre: 10. - Hastancvivien)
2007. ápr. 25. 21:32

egy öregasszony, aki azt hiszi magáról, hogy hastáncos, és tánctanár. Megbundázott versenyen kapta a magyarország legjobb hastánctanára címet!

Gyakorlatilag csak az ő lányai indultak a versenyen!

2007. ápr. 25. 21:29
Ki az az Estella?
2007. ápr. 25. 21:27

Kedves táncosok!

Itt mindenki csak kedves dolgokat ír a hastáncról.Én is nagyon szeretem, de egy ideje nagyon elment a kedvem a táncolástól. A hastánctanárom durván a tudtomra adta, hogy hiába vagyok tehetséges, akkor sem fogok elérni semmit a hastáncban, ha ő nem akarja. Szerinte túl kövér vagyok, de ez nem igaz, van kb. 10 kilo súlyfeleslegem, de shába is nagyon jo táncos , és milyen sokat elért a hastáncban.Én magyarország legjobb hastánctanáránál tanulok, Estellánál, Nem vagyok vele megelégedve, az óra nagy része beszélgetéssel telik el,csak az alapokat tanítja meg, mert ő valójában nem tud hastáncolni. És amilyen megjegyzései vannak más táncosokról és a pesti tanárokról! pedig őt még hastáncolni sem láttuk! Mesterkurzusokra cipeli a táncosait, hogy ott tanulják meg a mozdulatokat. Vivien

8. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 7. - Anyec)
2006. jún. 8. 14:49

Helló!


Örülök,hogy minden hastáncdolog érdekel!A fellépésünk jövő péntek este k.b. 9órakor a ceglédi sportcsarnok előtt lesz,ami a Rákóczi uton van.Képeket is fogok küldeni.Ha sikerül eljönnöd akkor remélem be is mutatkozhatunk egymásnak,vagyis gyere bátran oda hozzánk és keresd Csillát!

2006. jún. 7. 16:35

Szia!


A ceglédi fesztiválról hallottam, de személyesen nem tudtam sajnos elmenni, mert kirándulni voltam, viszont az egyik hastáncosom volt, és mondta hogy majd hoz videófelvételt! :)

16-án hol lesz a fellépés? ha tudok elmegyek!!! kiváncsi vagyok :) mindenre ami hastánccal kapcsolatos!

Remélem sikerül feldolgozni az eseményeket és nem lesznek rossz következmények!


Szívesen megnéznék néhány képet ha van kedved küldeni: anyecpompi@yahoo.com


előre is köszi, és további jó táncolást!

6. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 4. - Anyec)
2006. jún. 7. 11:44
Sajnos én tudatlan vagyok a képfeltöltésben,csak E-mail-ban küldtem eddig.
5. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 3. - Anyec)
2006. jún. 7. 11:43
Számomra öröm, ha jó barátokra lelek!Külön öröm, hogy a közelünkben vagytok.Annyi fantasztikus dolgot lehet csinálni a hastáncvilágában.Sajnálom,hogy nem találkoztunk hamarabb bár most sem késő!Május 20.-án volt nálunk egy hastáncverseny és gála cegléden ami nagy barátságban és szeretetben zajlott.Legközelebb junius 16.-án a Czigle Fesztiválon /péntek este 9 órakor/lépünk fel.Annak csak örülünk ha eljöttök.Sajnos ránk lányokra most kemény idők jártak. Én május 17.-én szivinfarktust kaptam,Junius 3.-án /én is majdnem ott voltam/ 3 hastáncostársnőm balesetet szenvedett.Persze most dolgozzuk fel az eseményeket,az egyik ilyen megérzés:összekovácsolt minket!.Bizzunk abban, hogy jó egészségben sikerül ez a fesztivál,márcsak azért is mert azene és a tánc feltölt,imádjuk!A közeljövőben talán még helyet is tudnánk találni egy összejövetelre/szabadtérre gondolok/persze nagyon jól jönne a napsütéses nyár!Ha nem tolakodó talán még barátságok is alakulhatnak!
2006. jún. 5. 23:12
A képgalériába töltöttem fel a képeket nem a naplóba!
2006. jún. 5. 23:09

Szia!


Igen hallottam má Tiáról! Csak jókat :) Viszont személyesen még nem volt alkalmam megismerni.

Én is oktatok hastáncot itt Kecskeméten a Grapevine Tánciskolában, 26 emberke jár hozzám 8 évestől a 65 évesig :) Nagyon büszke vagyok rájuk, szerdán volt egy sikeres fellépésük közel 600 ember előtt! A naplómba teszek fel róluk képet, ha gondolod nézd meg! Ti hol szoktatok fellépni? lesz a közeljövőben fellépés? szívesen elmennék megnézni!

2006. jún. 5. 19:31

Szia Anyec!

Négy éve hastáncolók Tiánál aki Kecskeméten,Pesten és itt nálunk is tart órákat. Imádom Őt és hálás vagyok amiért ennyi örömet tud átadni tudásával! Tisztelem Őt azért is mert az arabzenéből megtartotta a klasszikus jelleget ami ugye jóbban hasonlit az eredeti hastánchoz.Persze azt is tudom, hogyha szórakoztatni akar egy táncos akkor a laikusoknak tutibb a poppos verzió!Nagyon sokat segit a hastánc a hétköznapokban is.Mostmár én is több társammal merészebben mozgunk szinpadon is mivel ugy érzem kellő tudást kaptam, természetesen még amatőr szinten!A koromnál fogva/bár azt mondják ez még nem sok / nem akarok profiként közremüködni de számomra felemelő érzés igy is.Ha úgy érzed vagy bárki más beszélgethetnénk erről a témáról!

2006. máj. 29. 00:43
A hastánc a világ egyik legrégebbi tánca, amely különféle népek, szokások befolyása által több földrajzi területen fejlődött ki. Észak-Afrika és Egyiptom környékén vagy Törökországban keletkezett, majd elterjedt a többi arab országban.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook