Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a legjobb módszer a lábon kialakult bőrkeményedés eltüntetésére? fórum

Mi a legjobb módszer a lábon kialakult bőrkeményedés eltüntetésére? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 25. 14:32
Pedikűrös
2012. júl. 8. 09:10

Az, hogy kinek mennyi farigcsálás kell, egyénfüggő, én ezt látatlanban nem merném kijelenteni, hogy nem kell sűrűn. De sajnos van olyan, hogy akár 2 hetente kell, mert olyan valakinek a bőrtipusa. Van, akinek 3 havonta elég.


Jelen esetben nem tudjuk, hogy mi a helyzet. A kedves kérdező menjen el pedikűröshöz, semmi szégyellnivaló nincs ezen, mi azért néha ultragázos lábakat is látunk, megszoktuk. :)

7. Hello Titti (válaszként erre: 6. - E1062eaeab)
2012. júl. 8. 00:34

igen...nekem is ilyenkor szokott ilyen lenni,de ami nem olyan durva bőrkeményedés..arra ez szuper..:)


nem feltétlen a farigcsálás kell..

6. e1062eaeab (válaszként erre: 5. - Hello Titti)
2012. júl. 8. 00:31

Köszönöm!


Sajnos ez probléma nekem ilyenkor nyáron főleg, de év közben is. Bevallom járok manikűröshöz rendszeresen és a kezeim, körmeim rendbeteszi. És tudom, hogy a lábaim is megérdemelnék ezt:))))) de valahogy erre nem tudom rászánni magam. Nem tudom az okát. Nem és nem tudom egy idegen embernek a talpaimat mutogatni. Tudom nevetséges, de ez van.

5. Hello Titti (válaszként erre: 3. - E1062eaeab)
2012. júl. 8. 00:26
igen ...nagyon jó..naponta 2x kend be...és jó lesz...pedikűrös a szakmám...nem kell feltétlen mindig neki állni faragni..előbb jobb ezt alkalmazni...próbáld ki ;) de tényleg rendszeresen kend! :)
2012. júl. 8. 00:25

Ha pedikűrössel szedeted le, az hosszabb ideig kitart, mintha magadnak reszelgeted.

Mindenképp valami mély hidratáló krémmel kend be a kritikus helyet jó alaposan éjszakára és húzz rá zoknit.

3. e1062eaeab (válaszként erre: 2. - Hello Titti)
2012. júl. 8. 00:23

És ez beválik.


Bevallom egy hete vagyok itthon szabin, és igen mezítláb járkálok a házban, az udvaron, és most láttam meg, hogy hogy néz ki megint a sarkam, talpam.

(Na ne értsetek félre nem koszos, mert persze tisztálkodom, de ilyenkor extra gyorsan jön a bőrkeményedés) Holnap délután áztathatom és reszelhetem.

2012. júl. 8. 00:19
dr bano.. sarok balzsam
2012. júl. 8. 00:17

Sajnos a problémám az, hogy a lábaimon hamar kialakul a bőrkeményedés. Használtam már különböző kencéket rá, de reménytelen.


Esetleg akad itt egy szakember, aki tuti bevált módszert tud ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook