Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing kivétel fórum

Köldökpiercing kivétel (beszélgetős fórum)


2016. jan. 19. 18:47
Áztasd.
2012. júl. 7. 22:44
Na ezt kipróbálom. Amúgy is jót tenne egy forró fürdő.... relatív forró ebbe a hőségeb. Ha semmi változás kiveszem...
2012. júl. 7. 22:40
Én is így voltam még anno, hogy miután berakták, nagyon begyulladt.. már én is azon gondolkodtam, hogy kiszedem, mert fél év után is nagyon csúnya, gennyes, gyulladt volt.. aztán elmentünk nyaralni tengerpartra, és akkor teljesen elmúlt a gyulladás a sós tengervíztől. Próbáld ki, hogy fürdésnél egy kád vízbe teszel tengeri sót, és 30-40 percen keresztül áztatod magad ;)
2012. júl. 7. 22:36
Ezelőtt is hónapokat szenvedtem vele, de mivel maradt egy csúnya hegem, gondoltam megpróbálom még egyszer hátha..
2012. júl. 7. 22:34
Attól,hogy gennyes és be van gyulladva még nem kell rögtön kivenni,ez normális.Kamillázd,kenegesd és meg fog gyógyulni!
2012. júl. 7. 22:31
Sudocrem-mel kenem... Anno azzal kentem, de semmi... Reggel megyünk venni Lidocaint és kiveszem valahogy...
2012. júl. 7. 22:28
Kenegesd Betadine kenőccsel, hátha csillapítja kicsit a gyulladást, óvatosan mozgatni.
2012. júl. 7. 22:26

Többet nem lesz semmilyen piercingem :)

Pedig ki van fizetve a nyelv és szépségpötty betétele, de nem érdekel.... :)

2012. júl. 7. 22:24
Nekem is volt, egy évig szenvedtem vele, mert úgy voltam vele, ha már megszenvedtem a berakásától, akkor nem veszem ki...folyamatosan be volt gyulladva, állandóan csak a gubanco volt vele. aztán kivettem nagy nehezen...nem mindenkinek bírja ám a szervezete, legyen az akármilyen orvosi fémből.Szerintem ne erőltesd, ha neked is gondjaid vannak vele.
2012. júl. 7. 22:24
Köszike
2012. júl. 7. 22:22

Próbáld beszappanozni egy kicsit

utána óvatosan törölközővel a kezedben csavargasd meg, de vigyázz ki ne szakadjon a helyéről!

2012. júl. 7. 22:22
Próbáld hűteni, lejjebb húzni a gyulladást, mert így tuti nem fog menni.
2012. júl. 7. 22:17

Sziasztok


Tegnap tetettem be a köldökömbe a piercinget, de nagyon be van gyulladva. 6 éve is volt, de gennyezett... és kiszedtem. Ezt viszont nem tudom kivenni.

Mit tudtok tanácsolni. Próbáltam már latex kesztyűvel, ami nem csúszik el, de semmi.. meg sem mozdul.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook