Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az normális, ha egy férfinek barnás-narancssárgás az alsógatyája? Ez izzadtság? fórum

Az normális, ha egy férfinek barnás-narancssárgás az alsógatyája? Ez izzadtság? (beszélgetős fórum)


1 2 3
81. Scherlock (válaszként erre: 80. - Globus)
2018. dec. 30. 21:41
:)
80. globus
2018. ápr. 29. 09:59
Ha elöl sárga, hátul barna, az más!
79. revi11
2012. júl. 9. 13:35

Kukába a foltos,kyukas nacikkal,legyen három,de az se lukas,se foltos ne legyen...:-)

Én a férjemét kidobom,ha kilukadt,én mosom,teregetem,egyből megy is a szemétbe,nincs kec-mec....

2012. júl. 9. 13:22

Beszéltem vele és azt mondta, majd kidobja és vesz helyette másikat.


Egyébként vagyunk olyan kapcsolatban, hogy ezt a fórumot tegnap este megmutattam neki. Ő pedig megköszönte, mennyire aggódom érte.

2012. júl. 9. 09:42
no tényleg dobd ki mindenki azt írja:) de komolyan,kukába velük!
76. Életkezdés (válaszként erre: 71. - Addeladdel)
2012. júl. 9. 09:41

De soha nem láttad még alsógatyóban????

hááát ha emlegeted itt a foltos lyukas dolgokat sok olyan van neki?????és neked ez természetes?szereti-nemszereti egy fajta igényesség legyen meg....le vagyok égve baromira családilag és most ép minimális alsónemüm van de ha foltos akkor külön folttisztitózom akárhogyan ha annyira nem megy ki kézi mosószappanos mosásra sem akkor kuka egyértelmüen,parádézik a fene valaha jó minőségüként vett foltos lyukas akármiben....

lyukas?hát mond hogy varja meg vagy varrd meg neki.....egy váltás alsógatya nem egy nagy beruházás azért,inkább mossátok minden nap mint hogy foltosan pakolgassátok és lyukasan.....amúgy meg és ez nem rosszindulat,de nem fér bennem.....a párom inkább nem bánná ha kidobom a kedvenc lyukasgatyáját mint ha megtudná hogy fórumot is nyitottam a sárgagatyakérdésről....

dobd ki és vegyél két újat aztán édidbédin búgd neki hogy édes kidobtam a lyukas gatyáidat nézd milyen szépet vettem helyette:)

nem hiszem hogy egy gatyából ekkora kérdést csinálna nyilván tudod milyen tipusuakat hord nem?

és nem irtad az alapkérdésnél maradva mind ilyen sárga e illetve ujabban sárgul e....tényleg erre a törölgetős témára felhívhatnád a figyelmét hátha csak az a gond hogy vizeletcsöppes és kész....



dobd már ki ne görcsölj rajta és vegyél két újat:)

75. pista55 (válaszként erre: 73. - Zebracsikó)
2012. júl. 8. 22:40
:DDD
74. zebracsikó (válaszként erre: 71. - Addeladdel)
2012. júl. 8. 22:31

Ja, és az én párom észrevenné, ha kicserélném a gatyaállományát, mert elég igényes arra is. Ha valamelyik elkezd kinyúlni vagy felfeslik valahol, megy a kukába kérdezés nélkül- ő is kidobja, ha észrevesz ilyet meg én is.


Igényesség kérdése. A Te igényességedé és az övé....

73. zebracsikó (válaszként erre: 71. - Addeladdel)
2012. júl. 8. 22:29

együtt éltek és külön mostok?????

érthetetlen


különben meg ha a foltos és rongyos gatyáihoz ragaszkodik, akkor tök igénytelen.


Vegyél neki pár új gatyát, ezeket meg dobd ki. Miért ne lehetne Neked igénye őfelé?????? Vagy Neked kötelességed gusztustalan sárga foltos gatyás pasassal henteregni????

2012. júl. 8. 22:25

A színes izzadás megoldása attól függ, mi okozza:

külső anyag - kezelése megoldható

bakteriális ok - kezelése nehéz

a verejték fokozott lipofukszin tartalma - kezelése lehetetlen.

Korrekt orvosi kivizsgálás szükséges a fentiek tisztázására.

|forrás:weborvos|

71. Addeladdel (válaszként erre: 70. - Zebracsikó)
2012. júl. 8. 21:52
Nem, nem én mosom a gatyáit. Mindenki magának mossa a cuccait. Most csak véletlen alakult úgy, hogy én szedtem ki a ruháit a gépből. Nem tudom, hogy nálatok hogyan van, de a barátom igenis észrevenné, ha más lenne a szekrényében, mint ami szokott. Még ha foltos és lyukas is, sajnos ő ezeket szereti. Nem tudok mást mondani, különben már rég vett volna másokat.
70. zebracsikó (válaszként erre: 48. - Addeladdel)
2012. júl. 8. 16:57

Jaj, de tehetetlen vagy!!


Tudod, milyen fazonú gatyát visel, hiszen Te mosod.

Akkor vegyél neki olyanokat.Hidd el, nem fogja érdekelni, talán még észre se veszi ...

69. zebracsikó (válaszként erre: 66. - Addeladdel)
2012. júl. 8. 16:55

nem természetes sem a foltosodás, sem a büdösödés


ha tényleg ki akarod deríteni akkor kidobod a gatyáit és veszel neki újakat.


Én minden gatyát 40 fokon mosok, felesleges magasabb hőn. +Nem vasalok.

2012. júl. 8. 16:27

Amikor nemrég volt bőrdokinál, akkor állítólag kivizsgálták és nincs semmi baja. És előtte sem olyan volt, ami ragadna.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)

2012. júl. 8. 16:23
Mert hány gatyója olyan?mind? dond ki a foltosakat aztán már látod ha frissen foltosodik....kérd meg hogy törölgesse meg magát esetleg jobban mint már irta férfi hozzászóló is lehet tényleg csak pisicsepp....simán lehet természetes is,sok minden elszinezheti a vizeletet de ha rendszeres azért egy pisitenyésztést érdemes lenne csináltatni....és a régi baja idején még nem voltatok együtt?amiért bőrgyógyinál járt....esetleg visszamehetnétek együtt is mindketten egy egy mintát leadni nem csak ő...
2012. júl. 8. 15:57

Oké.


De akkor szerintetek van rá esély, hogy ez az igen erőteljes foltosodás természetes? Csak a biztonság kedvéért kérdem.

65. Életkezdés (válaszként erre: 61. - Addeladdel)
2012. júl. 8. 15:48
Ha nem mindennap mosod 90fokon tutira kibírja időnként de ha régi folt tényleg kidobnám ....
64. Életkezdés (válaszként erre: 60. - Pista55)
2012. júl. 8. 15:47
aztán a műszaki osztályon te nem nézelődsz?:))
63. mafalda (válaszként erre: 48. - Addeladdel)
2012. júl. 8. 15:18
Szerintem ne csak mondogasd,az nem elég hatékony.Fogd meg,és menjetek együtt venni.Egyedül úgyis nehéz neki,nem is érdekli.De dönteni neki kell,hogy milyet szeretne.Bár a meglévők mintául szolgálhatnak neked és meglephetnéd 1-2 darabbal.Ha eltaláltad az igényét,már beljebb vagytok.
62. Ravasz (válaszként erre: 61. - Addeladdel)
2012. júl. 8. 14:34
Szerintem egyszeri alkalomra belefél 90 is, de ha sokszor mosod 70-80 fölött fokozatosan elgyengül a gumi anyaga, és hamarabb szét tud bomlani.
61. Addeladdel (válaszként erre: 59. - Életkezdés)
2012. júl. 8. 14:26

Na ez nálunk is pont így van. :D


Amúgy mekkora hőfokon lehet őket max. mosni? Amit még bír a gumi?


És akkor ezek szerint vehető természetesnek, ha keletkeznek olyan foltok, amik nem jönnek ki?

Ugye nőként nekünk csak azokon a napokon lehet, így nem értek hozzá, a férfiaknak ez egészséges-e.

60. pista55 (válaszként erre: 59. - Életkezdés)
2012. júl. 8. 12:58
Hát ha muszáj vásárolni én is jobban szeretek egyedül menni mert nem szeretek várakozni arra, hogy az asszony csak nézelődik.:)
59. Életkezdés (válaszként erre: 57. - Pista55)
2012. júl. 8. 12:55

a férjem odamegy ránéz soha nem próbál,megveszi többnyire jók is és kész......úgyhogy nekem könnyű,megoldja magának:))

igaz a műszaki cikket is ő veszi.....

végülis nekem is jobban tud vásárolni mint én magamnak,vagyis könnyebben megveszi mint én:)))

ő sem sezret ruházatiban vásárolni azt mondja ezért oldja meg pillanatok alatt....jó vagy nem jó kész nem nézeget megveszi és kalap.....én meg egy fél napig ácsorgok aztán próbálgatom aztán mégsem veszem meg:)))))))9

2012. júl. 8. 12:53
Én pl semmit nem veszek a férjemnek alsóneműt sem ,eléggé kialakult nála mi kényelmes és mi nem egész nap rajta ,illetve minimális holmija van mert élete jó részét munkásruhában tölti,nem kockáztatok hogy mégsem szereti,így ő vesz magának,vagy együtt veszünk nagybevásárláskor...
57. pista55 (válaszként erre: 53. - 91d4989ab9)
2012. júl. 8. 12:51
Én sem tudok jól vásárolni. Vettem már rövid farmert meg olyan ruhákat amit aztán soha nem használtam. Igaz más is.:))) Nem szeretek ruházati boltban vásárolni. Műszaki cikket viszont én tudok venni.
56. Életkezdés (válaszként erre: 48. - Addeladdel)
2012. júl. 8. 12:51
dobd ki őket és muszáj lesz újat venni....vagy mosd össze a piros bugyiddal:))
55. Életkezdés (válaszként erre: 38. - Addeladdel)
2012. júl. 8. 12:50
mondjuk egy régebbi betegség után én kidobnám és vennék újakat amúgy is azért használódnak rendesen pedig a férjemnek kifejezetten jó minőségű alsói vannak mégis....ami nagyon nem megy ki én kidobom a sajátomat is....berakom egy magas hőfokú mosásba még és átdörzsölöm epeszappannal de ha ragaszkodik a folt akkor én az alsóneműhöz nem ragaszkodok inkább...
54. Életkezdés (válaszként erre: 18. - Ravasz)
2012. júl. 8. 12:45
Ez lehet a jó válasz azt hiszem....férjem is tisztogatja és többször lemossa ha úgy érzi napközben -ha van rá lehetősége-könnyebb mint nekünk:))
53. 91d4989ab9 (válaszként erre: 52. - Pista55)
2012. júl. 8. 12:37
mikor én megemlitettem először a páromnak hogy kevés gatyója van meg van amit ki kéne selejtezni, ment rögtön és szólt az anyjának hogy miért nem vesz neki gatyát:d sirva röhögtem, de lett gatyó bőven pár nap múlva villogott mintha ő vette volna büszkén, hogy ugye milyen szép feszített benne, na akkor meg röhögve sirtam:d
52. pista55 (válaszként erre: 51. - 91d4989ab9)
2012. júl. 8. 12:35
Jól mondod mert nálunk sem én veszem.:))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook